Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Slovoslep Smysl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slovoslep Smysl
Ettin


Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 33
Bydliště: Časův bývalých ,otců mých domov i obživa, skriptorimu.

PříspěvekZaslal: so červenec 30, 2005 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V děkování vzácným a ctěným pánům Hellmasterovi, Adoshovi, Llewelynovi a Harbovi, se dávámú, že příležitosti té k obohacení předně na duchu a pak i na majeteu nemálém, maličkosti mojí umožnili, skrze tu výpravu pro poměry jejich nevelkou, pro poměry mé nevídanou do míst zrakem mím neotřelých. Předně pak skrze péči jejich, to jest, v potemnělých koutech zapadlých umrlou mne neopomněli.
A v příležitostí jež jen čas dále přinese, na shledání opět výtečně se těším.
_________________
Velké věci pánův, v meči a cti tak výtečných, víc než čini nejsou-li
Jestli ruka, v slovech a písmu tak výtečná, činův v legendy utvořiti dá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slovoslep Smysl
Ettin


Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 33
Bydliště: Časův bývalých ,otců mých domov i obživa, skriptorimu.

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2005 1:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnu dnešního, který pečlivě, pro vzlášností ho všech různorodých, si znamenám.

Bohům jakož přátel všech mích, sic nepočetných neb o to více znamenitých, navýsost nakloněno mi býti muselo.
Neb prvně hada přeludného jakkosti nejvyšší, skrze studia má umění slov mocných intitut Moonglovského, povolati jsa mi svedlo, kterých mágů všech nejmocnějších v služeb různorodých užívá, čehož v nadšením velikém nebývalém pátraje pamětí mojí, co světem věku našeho živ jsem byl a bohů milosrdenství, kteří dnes nebezpečenstvími mnohými bez ouhony jediné mne pronesli, dá dálej zdráv budu.

Díků všech předně panu Lenymu hraničáři střelby najpřesnější, co oko mé zřelo jakož i ucha, kterej spolu se slovy mími velebiti tej štědrosti jeho, v podobě množství rób v cenách pro ouspory moje závratné, budou, by dobře všudej věděli v mecenáštví jakej se zjeviti umí.

Nejen těch nábytků vědomostí a množství havěti, všeho co po lesích lidům mírného životů dráhů křiví, padlo, neb i trofejí mnohých nových, jakož i zlata a stříbra množství pro mne závratné, v těch doupatech jejich k nelezení bylo, že ze dne tohoto na hojonosti požehnanejho nadbytku všeho dvakrátke oproti ránu držím, čehož zapravdu bohům konečnou i za výstrahu před hamižností nedobrou děkuji, když mi vražedkyni nějákou v pouť moji bohatou seslali, vidouc, že bych tím majtkem a předně mocí, píchy nějáké si strojil.

Neb na škodu ničeho jsem nepřišel jsouc bohů milosrdných a k lidem malým druhu mého velmi schovívavých, ničeho mi škodno nebylo, než jen róby, jednej od pana Lenyho věnované, co stupně druhého jakostního byla a je, rukávu natrženého v tom ouprku, kterého prvně, k protivenství, lapků těch hamižným se mi zdařilo.

V čemž všem vám díkům díla dnešního patří.
uctivý služebník pánům kterým v dobrotě znalý jsouc, Slovoslep Smysl

_________________
Velké věci pánův, v meči a cti tak výtečných, víc než čini nejsou-li
Jestli ruka, v slovech a písmu tak výtečná, činův v legendy utvořiti dá


Naposledy upravil Slovoslep Smysl dne so srpen 13, 2005 1:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slovoslep Smysl
Ettin


Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 33
Bydliště: Časův bývalých ,otců mých domov i obživa, skriptorimu.

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2005 1:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V čemž rozpomněn nyní zpožděně jsem, bych se u všech pánů našich těhle rób magických, stupně druhého, of Guarding zvané, v ceně jim přívětivé, na obměnu nějákou za pěněz, naturálií či službu nějákou , které by v mích silách bylo, jich optal.
_________________
Velké věci pánův, v meči a cti tak výtečných, víc než čini nejsou-li
Jestli ruka, v slovech a písmu tak výtečná, činův v legendy utvořiti dá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slovoslep Smysl
Ettin


Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 33
Bydliště: Časův bývalých ,otců mých domov i obživa, skriptorimu.

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2005 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poděkování ctěnému pánu jména Ujo Imro, za cenu převýhodnou v róby mnou ceněných, písemně utvrzuji.
V čemž pánůch dalších do budoucna, prosím by již zbytečně oulev nějákách velkých, při obchodech s maličkostí mojí, nečinili, neb nuzný v majetku od nyní nikterak nejsem, by se mnou, místo obchodů solidních, spíše darů a mecenášství činiti měli.

_________________
Velké věci pánův, v meči a cti tak výtečných, víc než čini nejsou-li
Jestli ruka, v slovech a písmu tak výtečná, činův v legendy utvořiti dá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2005 11:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Take rad bych ti popral hodne stesti a vítam te do tak hezkeho spolku pratel jako je zde ve Spolku jiz vytvoren a nadale tvoren . Ocividne tvoji zbrani jsou slova . Takove Lidi obdivuji kteří vědí na co je ta věc která drži na krku. Smile))) Hodne stesti Cool
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4904
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so září 17, 2005 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slovoslep je v mých očích naprosto bezproblémový Adept, navíc pouhá jeho existence Spolek v jistém smyslu obohacuje :o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slovoslep Smysl
Ettin


Založen: 22. 03. 2005
Příspěvky: 33
Bydliště: Časův bývalých ,otců mých domov i obživa, skriptorimu.

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2005 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho k vědomím obecným a předně pak Spolkovním, na paměť uvaliti hodlám, že dnem dnešním význačným etap jistých studijních v oborech slov mocných, jinak též magie zvaných, studií mých dlouhých přerušeno bylo.

Tomu jest v dosaženém kruhu devátém z desíti všech možných dle stanov z oumluv fakulty Moonglovské. Tedy gradací skromnou pro oslav výdobytků slovmocnýchzpytcnů dekády naší dosažených doprovázeno bylo. Při kteréž listinou pro lid obecnou povolávající, písmem práva mého, v užití slov mocných stupňů od prvého k devátému náležejícím pro užití vlastní v rámcích oumluv o pořádku obecném, stvrzíno a udělíno je.

Skrzeš co ponyní k vědám hmotnězpytným vědomího nabývání mého ubírati skrze obor alchemistický na fakultách přírodozpytných Moonglovských se bude, bych služebníkem Aethanovým zářnějším časům bývalých dostáti mohl.
_________________
Velké věci pánův, v meči a cti tak výtečných, víc než čini nejsou-li
Jestli ruka, v slovech a písmu tak výtečná, činův v legendy utvořiti dá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 21, 2006 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slovoslep zdá se opustil svět, proto jeho přihlášku zamítám.

locked
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.