Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Maturita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petko
Lizardman


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Piestany

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenka Hrubá napsal:
U nás maturoval snad jen 1 člověk z 5 předmětů, jinak všichni ostatní ze 4. A za zrušení fýzi se styď Smile


No a u nas musia vsetci gymnazisti povinne maturovat z piatich.
*pripravuje plan na zavrazdenie ministra*

Inak ja to mam uz jasne Smile anglina,slovina,matika,informatika,fyzika... My si musime po novom este vybrat aj uroven tej maturity to je fakt parada. Zatial takmer ziadna vysoka skola neuverejnila aku uroven bude pozadovat. Ked nebudu brat ziakov, ktori si vybrali z nejakeho predmetu lahsiu uroven a ja budem medzi nimi tak ma to vazne nasere.
_________________
Mama mele Emu,
máme málo Masa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo neví co si vybrat na maturitu, rada ode mě zní: "Vyberte si to co je nejjednodušší a čemu budete muset věnovat nejméně času." Věřte mi, je to nejlepší.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně to jsem udělal a vybra si jako čtvrtou angličtinu Wink
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slovencina,matematika,anglictina,informatika a zemepis.To posledne je len z toho dovodu,ze som si nejaky 5. predmet vybrat musel,a minuly rok zmaturoval zo zemepisu niekto,kto na mape 2 minuty hladal Australiu.Takze to snad zvladnem aj ja Wink
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nosferatu napsal:
Slovencina,matematika,anglictina,informatika a zemepis.To posledne je len z toho dovodu,ze som si nejaky 5. predmet vybrat musel,a minuly rok zmaturoval zo zemepisu niekto,kto na mape 2 minuty hladal Australiu.Takze to snad zvladnem aj ja Wink

Nám na gymplu říkali, že Austrálie je na straně 39. Wink
Lenička má za sebou ČJ, NJ, FY, MA (no a co se týče ZSV nebo informatiky, nechci to hanit, ale s tímhle neměl nikdo problémy a lidi k těmto předmětům vyloženě utíkali, aby se nemuseli tak učit...)
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: so duben 30, 2005 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě, Informatika je nuda a je lehká (podle mého soudu - když taky rok děláte jak -censored- v Basicu, tak se není čemu divit).
Jak jsem řekl ZSV je takové rozporuplné - jsou otázky, které jsou trapné, jsou takové, které jsou zabijácké. Matika mě odrazuje komplexností a hlavně tím, že se strašně nerad učím věci, které pokládám za zbytečné (a podle mě praktičnost matematiky skončila u malé násobilky Smile)
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem asi taky divny ale ja uz v kvarte (jakoby 9. třída na základce, jsem totiz na 8letym gymplu) vedel z ceho budu maturovat... my musime CJ,cizi jazyk a 2 dalsi. Takze ja mam Cj,Aj,M,Fy a mozna si dam jako 5. předmět IVT (do Basicu se snad ani nedostanem Smile tedka jsme delali Office (powerpoint,word,frontpage) zoner calisto, jinak jsme meli takovy obecny veci o hw a sw... takze pokud to bude z toho tak odmaturuju snad i ted Cool

nejvic se bojim Cj... to je tolik veci, autoru atd. a vse vedet... snad to nejak ukecam aspon na 4 a pokud z Aj nedostanu téma modu jako bracha tak taky v poho...
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo Ursusi jsi na tom podobne jako ja, ja se taky nerad ucim veci, ktery mi jsou nanic... a to je bohuzel na gymplu vetsina... ted lituju ze jsem nesel jinam. napr. zemepis, kdyz neco budu potrebovat vedet kde je tak se kouknu do mapy a nejake principy proc vznikaji sopky opravdu nepotrebuju... chemie- no jsem zvedav jestli neco vubec nekdy pouziju... atd atd

ale maturovat z matiky chci, protoze to me celkem jde a mozna i bavi Smile akorat nejaky veci jsou opravdu slozitejsi... (no jeste 3 roky matiky mam predsebou tak uvidim) a fyzika je taky celkem v pohode ( a nejmensi zlo Smile jiny veci jsou fakt hruza)

a ze vseho nejvic nesnasim Nj, me bohate staci Cj a Aj, ale Nj nebudu nikdy pouzivat, pro me to je takovej tezkopadnej hnusnej jazyk, kterej mi vubec ale vubec nejde, proto AJ jasna volba Wink
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem šel do prváku, tak jsem byl pevně rozhodnut od Matematice a Fyzice, protože jsem na základce nevěděl, co to je dostat z těhle věcí za 2 a to jsem se ani učit nemusel. Jenomže pak to nabralo obrat. Na Fyziku jsme chytli - jak to správně říci? - podivného profesora, v Matematice se začaly objevovat úchlynosti a profesorka mě nutila (a do teď nutí) používat její postupy, byť na to existovaly jiné, pro mě lepší. K tomu se přidalo zalíbení v Češtině a v psaní a dílo zkázy bylo dokonáno. Teď se jenom bojím, že učivo 1. a 2. ročníku dějepisu nezvládnu Smile.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj skromný názor je že maturovat navíc z pátýho předmětu je zbytečná práce.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
Strana 3 z 19

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.