Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Saruman
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saruman
Headless


Založen: 02. 03. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Hodonín

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 5:31 pm    Předmět: Saruman Odpovědět s citátem

Bylo tomu davno co osoba zvana Saruman povolanim mag sel se svymi prateli do obavanych bažin, aby zažili dobrodružství a taky za cílem vydelku. Jejich vyprava se zdala jako docela vyrovnana a mela velke sance na porazeni draku a moster co vypadají jakokone- nightmare a valecniku a dalsi jine haveti, ktere okupují baziny a okolí.
Ale zdani muze klamat. Sice porazili par draku i jine monstra, ale jejich sila byla skoro miziva, protoze sila spociva v jednote cestnosti a vyrovnanosti! A to oni vubec nebyli. Jejich vyprava se blizila asi polovine kdyz v tom necekaně narazili na draka, ktery plivl a dva z clenu vypravi lehnuli na bahnatou zem mocalu.
Bohuzel zbyvajici clen vypravy neumel vratit duchum jejich tel zpet fyzickou podobu, atak si pockal az drak odesel a obral jejich tela. Byl to zbabelec, protoze ani jim nevratil jejich veci zpatky.
Od té doby mag zvany Saruman hleda spolecenstvi jez by mohlo byt jednotne, silne a hlavne cestne.
Jednou se tak probyral seznamem spolků a zaujal ho na zev Spolek. Uz jeho nazev cosi rikal o jenote a cestnosti a tak se mu toto spolecenstvi zacalo libit, uz k vuli tomu ze touzil po spolecenstvi kde vladne jednota, v ktere je sila!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim Ta. V prvom rade si premenuj nazov prihlasky,ma mat meno ako ty. Inak som rad, ze opat dalsi mag ma zaujem o nas Spolek. Dufam, ze mas prestudovane vsetky potrebne zvitky a doporucujem teda co najskor sa ozvat Panovi rekrutu - Wolfovi.Krv S Tebou.
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

i já tě tu vítám, jak napsal Nosferatu, postupuj podle instrukcí na webu a na fóru, které jsi jistě četl.
Z mé strany zatím jedna nerp otázka:
Na oficiálním fóru DP je jistý Saruman, založený 19.01.2005. Jsi to ty nebo je to shoda jmen?
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuto žádost bych normálně měl zamítnout okamžitě jako nevyhovující ale počkám. Aby jsi mohl odpovědět Představenému. A pak si napiš novou přihlášku.

Mimochodem, ten úvodní příběh má něco do sebe.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostalo se mi uspokojivé odpovědi, přihlášku bych nechal otevřenou.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2005 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
saruman
Headless


Založen: 02. 03. 2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Hodonín

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 3:22 pm    Předmět: saruman Odpovědět s citátem

porominte mi a omlouvam se, ze jsem misto odpovedi odeslal nove tema:)
no a chtel jsem řict, že když me oci uvideli v jine zadosti o clenství,že máte malo lukostrelcu, tak mam hranicare jmenem dambo, ktery ovlada ochocováni lam a koní. S kusi taky u mí zachazet vytecne.

Saruman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 4:13 pm    Předmět: Re: saruman Odpovědět s citátem

saruman napsal:
porominte mi a omlouvam se, ze jsem misto odpovedi odeslal nove tema:)

Neva, stane se.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 5:20 pm    Předmět: Re: saruman Odpovědět s citátem

saruman napsal:
porominte mi a omlouvam se, ze jsem misto odpovedi odeslal nove tema:)
no a chtel jsem řict, že když me oci uvideli v jine zadosti o clenství,že máte malo lukostrelcu, tak mam hranicare jmenem dambo, ktery ovlada ochocováni lam a koní. S kusi taky u mí zachazet vytecne.

Saruman


Ehm konkurence *podíval se na něj jako sám ďábel*

Kdo říkal, že je jich málo? *usmívá se*

Lamy, koně, nechci být nějaký tento, ale nakousl jsi to sám, tudíž jsi počítal s přirozenou otázkou, víš a znáš respawny? Umíš sehnat jezdítka? A co mustíky?
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joker
Ettin


Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2005 8:47 pm    Předmět: Re: saruman Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
saruman napsal:
porominte mi a omlouvam se, ze jsem misto odpovedi odeslal nove tema:)
no a chtel jsem řict, že když me oci uvideli v jine zadosti o clenství,že máte malo lukostrelcu, tak mam hranicare jmenem dambo, ktery ovlada ochocováni lam a koní. S kusi taky u mí zachazet vytecne.

Saruman


Ehm konkurence *podíval se na něj jako sám ďábel*

Kdo říkal, že je jich málo? *usmívá se*

Lamy, koně, nechci být nějaký tento, ale nakousl jsi to sám, tudíž jsi počítal s přirozenou otázkou, víš a znáš respawny? Umíš sehnat jezdítka? A co mustíky?


*kouká la Lenyho jak si brání výhodné místo dá se říct jediného Rangera v guilde* *směje se*
_________________
Má duse patří bohu,
Zivot můj dostane král,
srdce své daruji Zeně,
čest svou si ponechám sám

Legionář tělem i dusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.