Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bohdy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2005 1:41 pm    Předmět: Bohdy Odpovědět s citátem

Byla jednou jedna královna ,a ta se jmenovala Dobroslava.Mněla za muže mocného krále Karla Velikého z Britania.Žily na krásném hradě zvaném Špilberk
Jednou se tuhle král Karel Veliký(dále jen král) vracel z lovu a vedl v řetězech velkého Netvora, zvaného Gargoyle.Matka se na něj podívala a v jeho očích spatřila dobrotu,milosrdnost,lidskost,upřímnost. Na první pohled se jí znechutil,ale jak se mu podívala do očí vše se změnilo,mám pocit že se tomu říká láska na 2. pohled. Tak jak plynuly roky a velký,silný Gargoyle byl upoután v katakombách zámku na silných řetězech, a matka ho tam chodila krmit,mluvit s ním. Jednou v pátek večer,jako obyčejně, tam přišla a říká: „ Já už takhle nemůžu dál,nemůžu se už dále dívat jak tu stojíš uvázaný a chřadneš“. „Lepší než kdybych byl mrtvý,nebo někde na svobodě a už tě víckrát nespatřil“ odvětil Gargoyle. „Tak já tě osvobodím“zvolala matka a někam odběhla.Za pár minut se vrátila s klíčem a odemkla řetězy a tím osvobodila Gargoyla. Gargoyle ji dal ruku na čelo a řekl: „Nechť tu po mně něco zůstane“,zamával křídly protrhl strop a zmizel v dáli. Král se přiřítil do Katakomb a zvolal: „Co jsi to udělala!!!“. Jeho naříkání bylo marné ,protože královna omdlela.
*po 9 měsících*
„Aaaaaarggghh uuuuuuufff aaaaaaa“ křičí královna při porodu. „Dýchejte zhluboka“ povídá porodní bába. „Vidím hlavičku,zatlačte,vidím ramínka,zatlačte, už je venku!! AAAAAAAAA co je to za zrůdu?“vykřikla hrůzou porodní bába. Král se přiřítil a z leknutí omdlel…
…za hodinu se probudil a byl hodně naštvaný,protože si myslel že královna mněla něco s Gargoylem. Tak vzal „zrůdu“ dal ji čeledínovy a řekl mu aby ho odnesl někam do lesa.Čeledín poslechl a jel 7 dní a 7 nocí a potom narazil na místo zvané Maze. Odhodil „zrůdu“ a rychle odjel.
Malého Gargoyla se ujaly Statečný Paladin Zizinek a mocný Necromancer Bulbasek. A tu jednoho letního večera mu dali jméno Bohdy. Bulbásek ho učil magii ale to ho příliš nebavila narozdíl od umění boje kterého ho učil Zizinek, nejvíce ho bavil boj pěstmi kde po chvíli začal porážet i Zizinka který v něm objevil velký talent.
Jenže po mnoha letech bydlení v Maze se Bulbásek vrátil ze zprávou že se hledá ,,malý‘‘ gargoyle. A že prý by se měl ukrývat někde v okolí Maze. Proto byli nuceni odcestovat pryč.
Jednoho dne došli do malého městečka zvaného Scara Brae. Kde žilo docela dost gargoylů a impů kteří zde nebyli pokládáni za nebezpečí. A tak Bohdy našel nový domov.
Po několika letech se hon na gargoyli utišil a tak se Bohdy a jeho druhové vydali každý svou cestou dál…......
---------------------------------------------
Edit:Číslo mého KK: 274495305
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2005 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj.
Vzhledem k tomu že o prázdninách není naše guilda dostatečně schopná vyřizovat nové žádosti o členství, necháme řešení tvé přihlášky až na poprázdninové období, stejně jako přihlášku kolegy Zizinka.
Sezmante se zatím s našimi Adepty a tou hrstknou aktivních členů kterou v tuto chvíli máme, samořejmě vás rádi někam vememe a seznámíme se s vámi.
Doufám, že chápete naše jednání, je to víceméně i pro vaše dobro, protože bychom se vám rádi plně věnovali. Věřím že kvůli tomu na Spolek nezanevřete.

_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2005 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Hellmastere. Já rád počkám do toho září. Doufám že se vzájemně lépe poznáme. A na Spolek nezanevřu......neboj Wink
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 24, 2005 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Musim BOhdzho pochvalit, jak vcera pomahal branit Moonglov pred pavouky. Bohuzel mnohokrate byla prolita i jeho krev, kdyz se na molu objevila Matka Nocni pevkyne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2005 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*priplizil se k nastence a čte:*
citace:
Musim BOhdzho pochvalit

*Dočetl utrežek,radostně zajuchal Very Happy ,vytáhl starý pergamen z pod křidýlka a začal psát:*
Děkuji za pochvalu i když móóóóóóóc *stydi se* opožděně Embarassed ale lepší než nikdy ,ne? Rolling Eyes

V pátek (tento) to jest 5.8.2005 odjíždím na dovolenou/dovolenku Twisted Evil a vratim se za 1 tyden nebo 2 Cool

Tak mně omluvte....
S pozdravem váš Bohdy... Wink

*odplížil se na tajemný hřbitov a tam se ztratil v mlze*
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2005 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opět jsem v plné síle a v plném nasazení....takže opět aktivní Wink
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim te Bohdy ä tesim se na tebe az te potkam osobne nekde na vyprave nebo i za jinem ucelu Smile
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2005 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Drattku taky se těším až tě potkám na nějaký akcičce nebo kdekoli jinde....
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím omluvte mou nedostatečnou aktivitu ve světě DP.která bude trvat nejméně půl roku, mám moc moc učení (mám toho nad hlavu Rolling eyes ) .Aještě k tomu příjmačky klepou na dveře *z dálky uslyšel slabounké ťukání na dveře až mu z toho mráz po zádech přeběhl*
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 21, 2005 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jistě. Jen se uč, nebo dopadneš jako já Very Happy .
Spolek se na tebe kvůli nízké aktivitě samozřejmě zlobit nebude.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.