Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kyklop
Headless


Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 5:51 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Zdravim cely Spolek Wink Muj dotaz? *Zamyslel se* A, uz vim....Jak se stat vasim pritele, kdyz nechcu zadat o clenstvi? S moji stavajici guildou jsem spokojen, a nemam duvod menit, ale rad bych poznaval nove lidi. A nevim, jak jinak toho docilit, nez podat zadost o adepstvi? *zesmutnel* Proc Vase guilda? Inu, ja nevim. Uz drive jsem se ostychal, jestli to mam u vas zkusit, ale nakonec jsem podal prihlasku jinde. Ale rad bych byl vas kamarad. Dekuji za odpoved. S pozdravem Kyklop
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*prohledal celý batoh a nepodařilo se mu najít paví pero*

*ohlédl se za sebe a uviděl slepici*

[kdákání slepice]

Většinou to bývá tak, že Spolek označí někoho za přítele, aniž by o to ten člověk usiloval.. tohle je asi první případ, že člověk přijde a chce se stát přítelem i když ho někteří z nás ( všichni? ) neznají. Možná ti na to odpoví jiní lépe než já (:

Pro mě osobně je přítel ten člověk, se kterým se znám, něco jsem s ním už něco zažil a věřím mu, třeba tě to k něčemu inspiruje.

*uklidil nové "paví" pero*
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kyklop
Headless


Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji Ti za rychlou odpoved Leny-m. Z Vasich rad znam Infidla, ale bohuzel nevim, jestli si na me pamatuje. Potom jsem jeste z Vasich rad byl poprve vybit nejakou jeskyni s Gate keeperem, ale je to uz hodne dlouho doba. Jak jsem pochopil z tvych slov, tak proste pokud bych se nestal zadatelem. Muj dotaz praveze spocival v tom, jestli je to mozna, protoze nevim, jak bych se me stat Vasim pritelem.....Takze to mozne neni....Zatim tedy nashledanou. *Odhazuje pero*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kyklop napsal:
Dekuji Ti za rychlou odpoved Leny-m. Z Vasich rad znam Infidla, ale bohuzel nevim, jestli si na me pamatuje. Potom jsem jeste z Vasich rad byl poprve vybit nejakou jeskyni s Gate keeperem, ale je to uz hodne dlouho doba. Jak jsem pochopil z tvych slov, tak proste pokud bych se nestal zadatelem. Muj dotaz praveze spocival v tom, jestli je to mozna, protoze nevim, jak bych se me stat Vasim pritelem.....Takze to mozne neni....Zatim tedy nashledanou. *Odhazuje pero*


Možné to je, samozřejmě, asi jsi mě špatně pochopil často se špatně vyjadřuji. Počkej si na odpověď od někoho rozumnějšího, než jsem já Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus se nad svým dotazem zamyslet. Půjdeš snad v životě za někým a řekneš mu, jestli bys mohl být jeho přítel? :o)
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kyklop
Headless


Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
Zkus se nad svým dotazem zamyslet. Půjdeš snad v životě za někým a řekneš mu, jestli bys mohl být jeho přítel? Surprised)


Zamyslel jsem se nad nim az, az. Jinak bych se sem neodvazil ani napsatm kdybych se proste nechtel jen zeptat, ale jak vidim, dotazy jsou spatne veci. A jinak nevidim nic divneho prijit za nekym a zeptat se ho:"Muzu se s tebou kamaradit?" *otrel si spocene celo* Nevim, jak jinak bych se chtel s tim clovekem bavit.....

[Jinak jsem uplne zapomnel uvest proc?? Protoze jsem se rozhodl hrat RP. Lidi v guilde rekl, ze me to nebudou zneprijemnovat, ale ze proste nezacnou taky tak mluvit, proto chcu si najit nejake kamarady co tak mluvi, takto jsem to myslel. Ne, ze vam(s prominutim) vlezt az nekam]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je v pořádku, že ses zeptal, jen to asi věc, na kterou nejni odpověď, páč je to o pocitech Spolku :o) Jináč Tvoje Rp je fajn, musím jen pochválit ;o)
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kyklop
Headless


Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
Je v pořádku, že ses zeptal, jen to asi věc, na kterou nejni odpověď, páč je to o pocitech Spolku Surprised) Jináč Tvoje Rp je fajn, musím jen pochválit ;o)


[Diky moc, delam ji 1 den Wink Jinak abys vedel, tak to jsem ja s kym jsi vcera "obchodoval"]

Ano....Je to hlavne o pocitech a jeste dekuji za brzkou odpoved....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ono je to těžké. Ten titul sám o sobě vůbec nic neznamená. Máme hodně kamarádů, kteří by si ho asi zasloužili a dává se spíš jen tak, když si zrovna někdo vzpomene.
Pokud se chceš stát kamarádem Spolku, je důležité zajít k podstatě celé věci. Spolek sám o sobě nic není. Spolek jako pojem znamená společenství přátel, z nichž je každý jeden nenahraditelný a součástí celku. Stát se přítelem Spolku tedy vlastně znamená kamarádit s každým jeho členem. A jak na to? Inu...nejlepší je začít popořadě. Zkus si u nás najít někoho, s kým si budeš dobře rozumět. A pak už to půjde samo :o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kyklop
Headless


Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
No, ono je to těžké. Ten titul sám o sobě vůbec nic neznamená. Máme hodně kamarádů, kteří by si ho asi zasloužili a dává se spíš jen tak, když si zrovna někdo vzpomene.
Pokud se chceš stát kamarádem Spolku, je důležité zajít k podstatě celé věci. Spolek sám o sobě nic není. Spolek jako pojem znamená společenství přátel, z nichž je každý jeden nenahraditelný a součástí celku. Stát se přítelem Spolku tedy vlastně znamená kamarádit s každým jeho členem. A jak na to? Inu...nejlepší je začít popořadě. Zkus si u nás najít někoho, s kým si budeš dobře rozumět. A pak už to půjde samo Surprised).


No, vcera jsem si celkem dobre pokecal s Pajadinem, a kdysi jsem vedl pekne debaty s "Infidlem", potom byly prazdiny a uz jsme se spolu nejak nebavili Confused A jak jsem uz rikal nesouvisi to moc s tim, ze bych napr. byt od vas pozvany do dungu atd., ale chtel bych treba ve svete RP zajit do hospody a tak. Proste se me RP libi, a mam precteny vase cely pravidla RP a moc se mi libi a hraji podle nich Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.