Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Takko

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Takko
Headless


Založen: 23. 02. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 7:31 pm    Předmět: Takko Odpovědět s citátem

*mumie zamotaná od hlavy až k patě obvazy dokráčela do cechu léčitelů do jedné z místností*

"Uh, aaaaaaa" rozkřikl se jeden z nováčků.
"Aaa pan Takko, zkoušel jste pane Takko zase léčit rány obvazy, že ?! A jak všichni vidíme dozajista vám to šlo ! Tak kolik pak dneska bylo mrtvých!?"
"Omlouvám se mistře, byl sjem zaneprázdněn učivem vázání obvazů..."
"A já vám dám, chodit do hodiny pozdě a ještě k tomu takhle ! Za trest 300x stehenní uzel, po mé hodině!...Nuže u zdí máte figurýny a cvičit cvičit a cvičit."
*podél každé zdi stál jeden hlídající mág, který střežil zločince z Yewského vězení, na kterých si učni mohli cvičit léčení zranění, jeden řezal, druhý vázal...jak drastické*

"Já se snad nikdy nenaučím pořádně léčit...", kolem Takka se v Yewském lese mihla postava oblečená ve sněhově bílé róbě, na róbě měla vyšitý nápis Spolek....v závěsu za ní běžel tmavý muž oblečený naopak v černé róbě, kouzla svištěla vzduchem, ohnivé sloupy spalovaly oba dva, mágyně už tak tak udržela nohy ve třemenech koně. Takko cítil co má dělat, zvedl ruce a zvolal In Mani In Mani In Mani. Ano a mágyně se vzchopila, hodila do sebe ženšenové saláty a s pomocí Takkova nejslabšího utočného kouzla zdolali zlého muže v černém.
"Vrah, fuj", odplivla si mágyně,"jak se zdá nejspíše jsi mi zachránil život ty mladý uličníku" usmála se.
"Ale lady, to snad, ne..erhh"
"Ale ano ano, je to tak a na oplátku ti mohu splnit cokoliv si budeš přát, mladý léčiteli"
"A hledám přátele, nikdo se mnou nemluví, nechodí za dobrodružstvím, protože neumím pořádně léčit, mimochodem lady, jmenuji se Takko" posmutněl Takko.
"Jsem Eriana, ze společenstva známého jakožto Spolek"
"Ah mnohé zvěsti jsem o tomto Spolku slyšel, jenže, jsou na mě moc zkušení a ..."
"Ale však co to mluvíš, Spolek není přeci o zkušenostech, je to o přítelství, důvěře a pohodě, být spolu, spolehnout se na sebe. Pokud chceš dávám ti volbu, přidej se k nám, rozšiř naše řady a staň se součástí Spolku."

"Takko řekl....Ano"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pekny pribeh Takko, navic je z nej videt, ze i mala, ale obetava pomoc muze mnohe zachranit. Doufam ze se Ti u Spolku bude libit stejne jako mne. Vitej.

*dopsal vzkaz na nastenku, hrabl do kapsy pro bylinky aby si rozsvitil .. * "In Lox, vlastne ... " * jeste nez to stacil dorict, spicku jeho klobouku zasahl silny vyboj energie az se z ni zacalo kourit * "Já se ty kouzla snad nikdy poradne nenaucim ..."
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelnor se bodře a pěkně od plic zasmál a udeřil pěstí do stolu.
"Ale nepovídej Eri! Nějaký ušák že tobě zachránil život?" pohodlně se opřel do křesla a napil se vína z láhve.
"Ale notak nedělje si z toho legraci, myslím to opravdu vážně. A věz, že byl docela příjemný. Jsem zvědavá co se z něj vyloupne, pozvala sem ho totiž k nám."
"Jak k nám? To jako do Spolku?", Kelnor se zakuckal.
"Ano," přikývla Eriana. "Máš něco proti?"
"Ale tak znáš mě," pokojem se ozvalo hlasité říhnutí, "nějak k těm cizím novým nemám důvěru, uvidíme..."
Eriana se protáhla a na chvíli se zadívala do plamenů vesele poskakujících v krbu. Nadechla se k další větě, však nebylo komu ji říct.
"Jako obvykle," usmála se, "ví kdy zmizet, pacholek jeden."
Mezitím však už Kelnor uháněl temnýmy zákoutím Jhelomu, obstarat si nějakou slaďoučkou večeři.
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4906
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takko z protekce přijat za člena.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.