Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Durabiltia zbraní
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2004 10:13 am    Předmět: Durabiltia zbraní Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, že jsem se již párkrát setkal s podvodem při prodeji zbraní, když někdo již zbraň hojně používal, poté ji opravil a vypadala jako nová. Poté např. Viking Sword měl durabilitu (ted plácnu něco) 30/30 z původních, já nevím, 80/80 a vypadal jako nový. Magic Ball ukazuje původní Durabilitu zbraně a její nýnější skutečnou Dur. i přes opravu ? Tedy například již zmíněný Viking S. by měl tedy durabilitu 30/80 i po opravě a M.Ball by ukazal i původní Dur ?
Pokud ne tak by mě zajímalo (a mylím ne jen mě) jaké Durability mají jendotlivé zbraně (popřípadě druhy zbraní), aby nedocházelo k "nesrovnalostem" při prodeji. Popřípadě jak zjistit jakou měla zbraň Dur. když byla úplně nová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2004 12:33 pm    Předmět: Re: Durabiltia zbraní Odpovědět s citátem

No... vzhledem k tomu, ze se mi jak jiste vite zhorsuje brutalne pocasi pres den, tak nemam moznost zkouseni a hledani novych receptu. Pokud mi vsak sezenete recept na Magic Ball, tak vam je nekdy pri peknem pocasi udelam a muzete testovat
*pousmal se*
taky by mě toto zajimalo
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Retromancer
Mirror Spider


Založen: 17. 11. 2003
Příspěvky: 473
Bydliště: Domek v pustine...

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2004 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magic ball ukazuje pouze "novou" DUR - po oprave, tedy napriklad 70/70.
_________________
Retromancer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Retromancer napsal:
Magic ball ukazuje pouze "novou" DUR - po oprave, tedy napriklad 70/70.


To je jasný, jenže jak zjistit duriabilitu původní?Sad
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
To je jasný, jenže jak zjistit duriabilitu původní?Sad


No právě o to mi v tomhle topicu jde, jak to zjistit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Retromancer
Mirror Spider


Založen: 17. 11. 2003
Příspěvky: 473
Bydliště: Domek v pustine...

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nijak. Maximalne si ji zapisovat. Ovsem byl jsem upozornen jednim hranicarem od nas (John Dunbar IV) ze mu padly dve nove HxB a obe dve meli ruznou "startovni" druabilitu - jedna tusim 70/70 a druha 90/90. Takze i tady bude jisty rozsah...

Jinak - "opravenim" zbroje ci zbrane se snizi strara durabilita na hodnotu durability nove, a DMG ci AR zbrane (zbroje) ovlivnuje procentualni rozdil, takovy je aslepon muj nazor.

Tedy priklad - mam novy mec ktery ma 100/100. Pokud ho znicim na hodnoty 50/100 ma pouze polovicni DMG. Necham ho opravit u crafta - pokud ho opravi na prvni pokus ziska 50/50 a jeho DMG je opet 100%.

Ovsem tohle nemam overene - vic a predevsim presneji by jiste mohl napsat nejaky GM...
_________________
Retromancer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To s tou startovní durabilitou je pravda. Někde jsem četl že to jestli je při kování craftem například zbraň podespaná se určuje následovně. Při vykování se určí kvalita zbraně (asi to bude durabilita) a když je vyšší než určitá hranice, tzn. kvalita zbraně je superior, připojí k tomu mistr i svlůj podpis. Nejsem si ale jsit jestli se to vztahovalo konkrétně k DP. Každopádně by to svědčilo o tom že startovní durabilita může být skutečně různá.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kraft pdepisuje vse pri GM skillu (klidne pomoci magickych prostredku - tj. mas BS 90 + roba + kladivko = podepises se) - pokud se naaaahodou pletu, tak se omlouvam Smile ale u tinku to tak urcite je.

Ruzna durabilita? Moozna - rozhodne to pri vyrobe pise kvalitu, ve ktere jsi to udelal (mizerna, prumerna, skvela,...) coz by mozna vliv mit mohlo, ale chce to spis vyzkouset, nez teoretizovat.

Frantisek za chvili (mozna uz ted?) bude mit recept na magic ball, takze vam urcite pomuze Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Retromancer
Mirror Spider


Založen: 17. 11. 2003
Příspěvky: 473
Bydliště: Domek v pustine...

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2004 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Frantisek za chvili (mozna uz ted?) bude mit recept na magic ball, takze vam urcite pomuze Smile

Byl bych vdecen za tento recepis Embarassed
_________________
Retromancer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naja
Kráska


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: út srpen 10, 2004 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerie, nemas pravdu, to ze se ti pri GM tinku povede vse s podpisem je obdivuhodne Wink , to co rekl Retromancer je v podstate presny popis principu durability a opravovani (jen si nejsem jista u tech procent, zda to neni spis nejaka pomerna cast nez presna pulka, to chce odpozorovat). Vsechny itemy maji pri "narozeni" dano do vinku jistou sanci byt odolne od-do, pak zalezi na tom, jake mate stesti, plati to i u itemu generovanych i u vyroby (tam samozrejme muze byt dur. mensi nez je skriprovy rozsah, pokud craft danou vec zkazi).
Nikde se rozhodne nebude vyvesovat, jak jsou skripta nastavena, ani co se durability tyce, ale diky MB neni takovy problem si to sam vypozorovat a jejim pouzivanim ziskavat potrebny prehled a odhad.

co se recepisu tyce, skuste se podivat jak koule vypada, vezte, ze kameny, draty a ingoty patri k zakladnim surovinam, a pak je tady takova mala vecicka co zatim k nicemu nebyla, tak uz konecne je (plati to o vetsine surovin na kouli, ze pokryvaji hluche misto v craftich surovinach)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.