Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Obcházení questu Knight's Zbraní
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arisu
Gazer


Založen: 03. 11. 2004
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bereg Sunrise napsal:
Na tento bug jsem posílal PM GMkum na foru aby to upravili, je to starej bug.

vidis... zacne to jednou PM a skonci to u Sofina s prazdnou bankou a 6K logach na konte... a stalo ti to za to? Takhle se to chodi od te doby co quest je a kdyby se za to jailovalo i zpetne tak na DP nezbude jedinej plech krom NB.... a tahleta hura akce kterou podnikli na vlastni pest nejaci dva Secondi svedci jenom o tom, ze ani nikdo nema v planu to do budoucnosti nijak opravovat... coz je docela smutne Crying or Very sad
_________________
Honest, truth and kindness, that´s what counts.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PM jsem posilal asi pred mesicem, protze mi prijde, ze kdyby se ten quest delal takto, tak ho muzou rovnou zrusit, posadit vsehcnx tri NPC vedle sebe an zdili a nic ani neobihat. Sofina je mi lito, nechtěl jsem nikhoho zavírat, jen zrusit splnění qestu timto zpusobem a stojím si za opravou NPC do ted. Doufam ze uz GM upravili mluvení s NPC na jeden krok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arisu
Gazer


Založen: 03. 11. 2004
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bereg Sunrise napsal:
PM jsem posilal asi pred mesicem, protze mi prijde, ze kdyby se ten quest delal takto, tak ho muzou rovnou zrusit, posadit vsehcnx tri NPC vedle sebe an zdili a nic ani neobihat. Sofina je mi lito, nechtěl jsem nikhoho zavírat, jen zrusit splnění qestu timto zpusobem a stojím si za opravou NPC do ted. Doufam ze uz GM upravili mluvení s NPC na jeden krok.

to je mi jasne ze si nikomu nechtel umyslne ublizit... ale co jineho si cekal? a uprava vzdalenosti n kterou NPC slysi? nech si zdat... ale zkouset to tam ted radsi nebudu, leda ze byste mi pomohli vyskladat banku Twisted Evil
_________________
Honest, truth and kindness, that´s what counts.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arisu napsal:
Bereg Sunrise napsal:
PM jsem posilal asi pred mesicem, protze mi prijde, ze kdyby se ten quest delal takto, tak ho muzou rovnou zrusit, posadit vsehcnx tri NPC vedle sebe an zdili a nic ani neobihat. Sofina je mi lito, nechtěl jsem nikhoho zavírat, jen zrusit splnění qestu timto zpusobem a stojím si za opravou NPC do ted. Doufam ze uz GM upravili mluvení s NPC na jeden krok.

to je mi jasne ze si nikomu nechtel umyslne ublizit... ale co jineho si cekal? a uprava vzdalenosti n kterou NPC slysi? nech si zdat... ale zkouset to tam ted radsi nebudu, leda ze byste mi pomohli vyskladat banku Twisted Evil


Smile Ne, porad si stojim za upravou, pres chodbu to neni vubec dobry delat, poprvy sem na to upozornoval pred rokem cca, naja pouze posunula NPC ale porad s nimi slo mluvit pres chodbu, tedka asi mesic sem upozornoval znovu, pokud se neupraví vzdálenost mluvení, tak se nejspis budou mazat banky. A nakonec, nevidím tu nejmenší duvod proc obhajovat bug qestu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arisu
Gazer


Založen: 03. 11. 2004
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bereg Sunrise napsal:
Smile Ne, porad si stojim za upravou, pres chodbu to neni vubec dobry delat, poprvy sem na to upozornoval pred rokem cca, naja pouze posunula NPC ale porad s nimi slo mluvit pres chodbu, tedka asi mesic sem upozornoval znovu, pokud se neupraví vzdálenost mluvení, tak se nejspis budou mazat banky. A nakonec, nevidím tu nejmenší duvod proc obhajovat bug qestu.

protoze je Serpin ve vezeni? protoze se to tak delalo odjakziva a nicemu to nevadilo? protoze to ani neni bug? kdyz na tebe zavolam a ty budes na doslech, popovidame si? jasne ze ano Wink ale ono je to vlastne ted uz vice mene jedno... ale obmena questu by nebyla od veci... stejne jako revize tech zbrani... ale co, viz topic na DP foru Surprised
_________________
Honest, truth and kindness, that´s what counts.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, ale co to je pak za qest, kdyz si ho zkrátím, aniž byhc měl, to asi nebyl puvodní zámer mluvit s duchy pres stenu, asi by tam paka nia nedávali ty dvere hlídané guardiany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to hrůza, zvlášť, když člověk uděláněco o čem ani neví, že se to nesmí a dostane za to větší trest, než kdyby prasil...popravdě stát se tohle mě, tak skončím, protože by mě to položilo, ale já sem moc citlivej :o)
Sofine, pěkně kutej, však ono se to musí ňáko pořešit, jinak to neni možný...
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni to bug. Je to podvádění. Vůbec nechápu jak si někdo může myslet že je v pořádku obejít část questu jen tim že na někoho křikne přes kameny. Argument že normálně se dá taky přes kameny mluvit je samozřejmě naprosto zcestnej. To je něco jako kdybych třeba náhodou zjistil že ve questu sběratele stačí Itonnovi zanýst jen Tin Ingot, protože je ve skriptu nějaká chybka a bral bych to jako že je to normální. To že to tak hodně lidí dělalo přece vůbec nemění nic na tom jestli je to správný nebo špatný.
To že to Bereg nahlásil jenom schvaluju a jsem na něj pyšnej. Kdybych rozuměl tomu questu a nějak se ke mě doneslo že se to takhle vosírá, nahlásil bych to taky a věřim že by to udělali i ostatní Spolkovní, přinejmenšim by je tahle možnost hned napadla. Zaráží mě že se to nedostalo ven dřív, zvlášť když se o tom vědělo i v takový guildě jako jsou SwS u který bych čekal že k tomu bude mít podobnej postoj jako my.
Jediná omluva je to, když někdo ten quest dělá poprvý a neuvědomuje si že je to vlastně podvod a pak to tak učí i ostatní atd.

Co se týče toho Sofinova zavření, prozatím bych to uzavřel s tím že myslim že 6k logů je zatraceně moc a zatraceně velikej trest, ač ho nezpochybňuju protože podvod to prostě byl, ať už z jakýkoliv pohnutky.
Jen mě trošku mrzí že i když už je to dlouho co na to Bereg upozorňoval, zavíraj se lidi místo toho aby se to opravilo...
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arisu napsal:

protoze je Serpin ve vezeni? protoze se to tak delalo odjakziva a nicemu to nevadilo? protoze to ani neni bug? kdyz na tebe zavolam a ty budes na doslech, popovidame si? jasne ze ano Wink ale ono je to vlastne ted uz vice mene jedno... ale obmena questu by nebyla od veci... stejne jako revize tech zbrani... ale co, viz topic na DP foru Surprised



aaaaa Serpin neni ve vezeniiiiii - doufam Shocked
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arisu napsal:
protoze to ani neni bug? kdyz na tebe zavolam a ty budes na doslech, popovidame si? jasne ze ano Wink

a pak mi pres tu zed podej plast, jo? Diky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.