Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lagy aneb. Quest s meteoritem
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pro moji zajimavost: "Jak se divate na dopad meteoritu"
NIKDY!!!! To bych skoncil(a) na DP uplne.
26%
 26%  [ 7 ]
Ne, asi bych se uz nevratil(a).
23%
 23%  [ 6 ]
Ano, bylo by to bolestive, ale pokud by to pomohlo, jsem ochoten(na) to podstoupit
50%
 50%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 4:44 pm    Předmět: Lagy aneb. Quest s meteoritem Odpovědět s citátem

To co vam tady ted napisu bude znit jako silenstvi a vetsina z vas me prokleje, ale takhle to vazne dal nejde.

Posledni dobou zacaly opet nechytny lagy, ktery jsou zhruba od 15:00 do 22:00, pak se trosku uklidnuji, ale cista hra je az kolem 00:00.
Je to vazne humus. Zapnu si ultimu, ze si chci zahrat, ze se chci bavit, jenze to nejde. Cukam se jak chameleon kdyz sprintuje a to se snazim jen pomalu jit. V lehouckym dungu pro Crafty me maga ukouse s prehledem Shadow Spider, aniz bych dokazal behem tech tri kousnuti vypit jediny GH a samozdrejme ze neudelam jediny krok.
Kdyz uz je to trosku lepsi, tak prijedou PK v nechutny prevaze a prevalcuji kazdeho kdo nekam chce jit.
Tohle zabava vazne neni.
Nemam poneti jak zmirnit lagy, nevim o opatrenich ktere by pomohly. Verim ze nasi Bohove se s tim snazi neco delat, ale jejich sily jsou preci jen omezene a jsou to vesmes take jen lide. Jim nic nevycitam a ani nehodlam. Obdivuju co vsechno dokazi snaset.
Napadla me jedna vec, co by mohla pomoct. Bylo by to asi jen docasne, nez si kazdy udela miliony postav a nashromazdi si nespocet cetek tak, aby se servr znovu zalagovaval.
NECHAT DOPADNOUT METEORIT a vyhladit celou populaci se vsim co ma jen znamky zivota a spalit vsechny veci v prach.

Nerika se mi to snadno, trenoval jsem opravdu hodne abych mel to co mam. Napriklad Cartografku trenit bylo zlo samo, Alchemka uz byla jednodussi, Craftovi udelat vsechny skilly na max a to jeste s Assistem byla otrocina a je tu spousta dalsich dovednosti, kterych si opravdu cenim. Jenze k cemu mi jsou vsechny ty dovednosti, kdyz si nemuzu zahrat!
Take by bylo napovazenou, zda zrusit dualy uplne ci je nechat. Tezko rict, do toho uz nemuzu v zadnem pripade kecat. Jen se mi nabizi otazka zda by to pomohlo ci ne.

Tak a ted ti z vas kdo si toto precetli me muzete oznacit za Guildovniho blazna. Ja to strpim a nikomu to nebudu mit za zle.
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proti total wipu vůbec nic nemám. Naopak. Opravdu by to prospělo, ale pochybuju, že se to někdy stane, protože pro 90% lidí by život ztratil smysl Twisted Evil

Mě se to sice říká velice snadno (aktivně hraju jednu postavu a to je upír Smile ), protože můj majetek je veškerý žádný, ale s těma lagama se brzo bude muset něco dělat.

Myslím, že zakázat úplně duál by opravdu prospělo. Nikdy sem duál nepoužíval a ani to nemám v plánu a jestli někomu nestačí těch 5 postav co si může vytrénovat n účtu jednom, tak to je opravdu asi blázen.
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Total wipe by prospel v tom zmysle,ze by asi mnoho ludi prestalo hrat.Ak nie definitivne tak aspon na istu dobu.A to by bolo znacne zlepsenie.
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadow
Orc


Založen: 08. 11. 2003
Příspěvky: 184
Bydliště: Chomutov, Brno

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem pro, jelikož je to nehratelné.Duál zakázat a basta.Žijete přeci taky jen jeden život Laughing . Potkáváte je furt a všude. Makro jede na plný kule a zbytek je nezajímá. Já když hrál a pomalinku tam skákala desetinka za desetinkou, to byl pocit. Dneska si udělají postavu, zadotují, pustí makro a jedou. Za týden je přestane bavit, jelikož netuší jak s ní hrát a tak jedou jinou. Prostě WIPE. Evil or Very Mad
_________________
Shadow

stárnoucí vampír Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Totální wipe by pomohl hlavně ostatním shardům. Podle mě bychom se dočkali hromadného odchodu lidí (možná i guild) jinam. Mnoho lidí tady drží právě ten pocit práce a velké dřiny, kterou odvedli. Kdyby se udělal wipe i na postavy, tipoval bych, že DP1 příjde asi o polovinu aktivních hráčů.
Otázkou je, jestli je to dobře nebo špatně. Podle mě dobře - lagy nebudou a pročistí se vzduch.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Infidlo
Orc


Založen: 02. 04. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Jhelom

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně by to taky nevadilo, sice už nějakej ten pátek hraju a něčeho jsem dosáhla, ale co, proč nezačít od začátku? Pokud by to jenom trošku zmírnilo lagy... Momentálně mohu hrát ještě dopoledne, ale za chvilku půjdu do práce a budu moci jen po večerech. Je fakt, že teď už se to skoro nedá a o víkendu už od 11 hodiny Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najhorsie je,ze toto riesenie,aj ked sa zda akokolvek definitivne,je asi jedine,ktore by mohlo mat nejaky efekt...ktory by dokonca mohol aj vydrzat.
A ako vravi Ursus,lidi by odisli inam,takze by to trvalo hoooodne dlho,kym sa DP dostalo zase tam,kde je teraz.A to je len dobre,pretoze sucasna situacia je skutocne neunosna.
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo proč ne, akorat je pak otazka na ak dlouho to pomuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžem se pak taky hromadně přestěhovat jinam Twisted Evil
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Total wipe to procisti, jak od veci tak od lidi, ale otazka je jak dlouho by to vydrzelo nez by se musel udelat dalsi wipe. Nebyla by jina moznost ???
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.