Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Llewelyn
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 6:51 pm    Předmět: Llewelyn Odpovědět s citátem

Každý na tomto světě má svůj životní příběh plný radosti, smrti a zklamání. I mě obdarovali bohové a věnovali mi právo žít.
Před mnoha léty se dvoum lidem narodila z počestného manželství 2 malá dítka. Byli to dva kluci. A jak káže staré druidské písmo, ještě téže noci byly pokřtěni v zaslíbení bohům lesa.
Rodina nebyla moc majetná a tak všichni putovali s obchodnickou karavanou.
Kraje zmítané neustálými boji byly chudé, ale na skromné živobytí to postačilo. Otec vyráběl a opravoval poničené luky a při dlouhých večerech učil kluky svému řemeslu.
Jednou, když karavana přejížděla z Trinsicu do Britainu za dalším výdělkem, přepadla je banda zběsilých orků. Zabili všechny ženy a děti. Muže odvlekli domů a znásilnili.
Jediní kdo přežili to krvelačné řádění byli dva chlapci, kteří hráli právě na schovávanou. Jeden byl schovaný v bedně s peřím a druhý v krásně malované skříni.
Orkové samozřejmě zboží karavany vyrabovali, ale jelikož jim peří a malované almary bylo nanic, nechali to ležet napospas osudu.
Za pár dní tím smutným místem projížděla další karavana a sebrala to co orkové nepotřebovali.
Již tak nepřejícný osud znovu zasáhnul a bratry rozdělil.
Bedna s peřím se dostala do Scara Brae a malovaná almara do Nujelmu.

Když obchodníci krabici s peřím ve Scaře rozbalili, zjistili, že se v ní nachází podvyživený kluk. Dali mu najíst a vzali ho za svého.
Tak z něho vyrostl mladý ranger Llewelyn. Nezkušený se toulal světem, až narazil na Vesperskou jeskyni, kde trávil mnohý čas.
I tu narazil na taková malá koťátka a chodil je se celkem pravidelně krmit. Za dlouhý čas z nich vyrostli vznešení basteti. Llewelyn se zavázal je ochraňovat a pomáhat jim i za cenu svého života. Tak vzniklo mezi některými vzájemné pouto jenž trvá do dnes.
Párkrát Llewelyn absolvoval i vstup do podzemí Hytlothu, kde také poznal statečného bojovníka Josefa Neochotu. Dál pokračoval v toulkách přírodou a bojem s tak nenáviděnými orky.
Jednoho dne, zmožen, vstoupil do jedné hospody, kde se usadil a objednal zlatavý mok. Asi po pátém pivu si k němu přisedl zarostlý cizinec a dali se následně do řeči. Po desátém pivu si už vyprávěli nechutné vtípky a po dvacátém si ukazovali i mateřská znamínka na jistých ehm místech.
Další den, ráno když měli oba hrozitánskou kocovinu, tak jim přitažlivá barmanka vykládala o tom co minulý den prováděli a zmínila se také o tom, že oba mají na oněch místech kakaovou skvrnu velikosti britanské mince.
A jelikož takové náhody se moc nedějí a oba si byli tak trochu podobní, rozpoznali své bratrství, které tehdy rozdělil nemilosrdný osud.
Vzájemně se představili.
Já poznal svého dávno ztraceného bratra Rica. Radost z toho setkání byla obrovská a od té doby již proteklo hrdlem mnoho piva. Ale v posledních dnech se opět dostavil ten známý pocit osamění, pocit chybící rodiny.
A tak spolu zaklepali na dveře Spolku.
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, vítám Tě, další hraničář do Spolku? Ehm.. s vámi se ten pytel opravdu asi roztrhl *směje se*. Last je tuším klerik, ale neohroženě se vrhá do situací, ze kterých pro některé není úniku, tudíž se nedivím, že ti přišel jako bojovník. pousmál se*
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny, ale vždyť o Lastovi tam nepadlo ani slovo ;o).
Jinak tě tu ale vítám Llewelyne a děkuju Ti za tvůj krásný, ač zprvu smutný příběh. Jistě víš jak postupovat dál, kontaktuj našeho Pána Rekrutů a postupně se seznam se členy kteří tě ještě neznají.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Llewelyne, nemám moc ve zvyku postovat do těchto topiců a už vůbec ne nonRP, takže mi odpusť, že u tebe udělám vyjímku.
Přečetl jsem si tvůj příběh, jako to dělám s každým, který se zde objeví. Po tom, jaké hrůzy jsem dneska byl nucen číst, působil tvůj příběh jako balzám na mou duši. Děkuji ti a vítám tě mezi lidmi, kteří patří mezi to nejhezčí, co tě v tomto světě může potkat Wink .
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

i s Lastem sem také něco prožil (vstup do deceitu, kde se nám potom i se San Raalem ztratili a také Hytl)

no trochu jsem to popletl a kontaktoval Pána Rekrutů dříve

děkuji za uvítání

za mnou má ještě přijít i můj bratr Rico, takže tu bude opravdu mnoho rangerů *smeje se jeste víc*
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ta vitam Ostrostelce medzi nami adeptami..Vela stastia prajem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prekrasny pribeh.Vitaj u nas Llewelyn,drzim ti palce v tvojom snazeni.Krv s Tebou.
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem, jsem nečekal takové "nadšení" a gratulace jen co se stanu adeptem, ale všem děkuji.

To Archandel2: Si piš že si do tebe ještě někdy zastřílím Twisted Evil
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lauriel
Harpy


Založen: 02. 08. 2004
Příspěvky: 71
Bydliště: Pelíšek

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přišla, párkrát zavrňěla a nastavila kožíšek.
„Když jsi ten ochránce bastetů, jestlipak umíš taky správně podrbat kožíšek? Tvůj příběh je moc hezký, i když ze začátku tak smutný,“ zavrněla a pokývala čumáčkem. „Neviděla jsem tě, ale tvoje psaná slova lahodí mým očím a doufám, že na tebe budou ostatní hodní. Vrn!“
_________________
She sleeps well... in heaven.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2005 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kožíšek podrbat umím. Tebe jsem asi zatim taky nevidel.Z bastetů se znám především s Lelethem, Sorrowem (tomu nejvíc chutná medík, ale pak je strašně ulepený a já to musím utírat), Baalem a od videní s Moonrise

akorát co mě vadí, že občas strašně smrdí, asi jim budu muset dávat pravidelnou koupel *kasá si rukávy*
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.