Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Agness
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 2:48 pm    Předmět: Agness Odpovědět s citátem

Zdravím Vás všetkých. Moje meno je Agness.

Je pre mňa veľmi ťažké vzjadriť slovami môj životý príbeh. Narodila som sa ako človek ale ako vam neskôr vyrozprávam už to tak nieje. Z môjho živote "PRED" si nepamätám skoro nič a ak niečo tak len veľmi útržkovite. Viem že som žila v meste Scara Brae ale to už nieje podstatné. Môj život po premene sa začal. Nevedela som prečo a ako som sa dostala na miesto kde som sa práve prebrala. Ocitla som sa v lese nedaleko od mesta Yew. Pamätám si ako ležím pred nízkou budovou na ktorej je maličká tabulka s nápisom "Cech Vampírov". Podvedome som si siahla na krk kde som našla stopy po uhryznutí. Veci mi začali dávať zmysel "Som Vampír".

Toto počiatočné obdobie bolo pre mňa veľmi ťažké. Hambila som sa za to čo som a to mi bránilo vychádzať s cechu. Síce som sa stretla s mnohými Vampírmy ale aj napriek tomu som sa cítila osamelá. Svoj smútok som zaháňala tým že som chodila na cvičisko a zabíjala už aj tak mŕtve príšery. Časom som sa vyrovnala s tým čím som a začala som preskúmavať okolie cechu až som sa dostávala do blízkosti ludí. Netrvalo dlho a už som bežne chodievala na prechádzky po meste Británia.

Po určitom čase ma začalo zaujmať aký je môj pôvod. V skratke chcela som najsť toho Vampíra ktorý môže za to čo som, až som pri jednom výlete do Scary narazila na jedného rodného menom Lord Hryziak. V jeho prítomnosti som cítila niečo zvláštne. Prihovorila som sa mu a čo nastalo som nečakala ani vo sne... otočil sa pozrel na mna skúmavo a potom ako by sa prebral a spýtal sa "Agness?". Bolo mi jasné že je to on a ja som nevedela či sa mám nanho vrhnút a pokúsiť sa ho zabiť alebo sa rozplakať od radosti. Nakoniec sa to rozhodlo samé, prišiel plač...

Môj pohľad na svet sa od tej chvíle velmi zmenil. Začala som vyhĺadávať spoločnosť a aj sa mi to podarilo. Stretla som mnoho ludí s rôznymi príbehmi a tak sa aj stalo že mám vlastnú rodinu. Sú to moje dve sestry Helen a Agony. Máme síce iných rodičov, ale to nič nemení na tom čo sme, dôležitejšie je duševné puto. Mimo mojej rodiny mám ešte priateĺov ktorí ma vo všetkom podporujú hlavne skúsený remeselník a v neposlednom rade aj bojovník Joe Moe, potom ešte jeden rodný Night Bishopus a môj dávny priateľ Mir nekromancer a moho dalších ktorích nebudem menovať čo mi pomohli pri vstupe do sveta Ludí.

Momentálne mám dostatok piateĺov ale aj tak mi niečo chýba. Ale teraz mám pocit že to čo mi chýba môžem nájsť v Spolku. Potrebujem niekam patriť, byť súčasťou niečoho čomu verím a čo mi pomôže splniť moje ciele a ja zároveň pomôžem splniť ciele iných. Okrem iného čakám od vstupu medzi Vás že si tu nájdem nových a dobrých priateĺov a spolubujovníkov proti temným silám zla. To je asi všetko čo som chcela a dúfam že ma medzi seba prímete.
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalsi impik na mazleni Laughing
Mam rad impiky, jsou takovy malicky a heboucky. Jen nesmi kousat a skrabat. Teda muzou, ale ne me Wink
Vitej mezi nami.
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hryziak
Headless


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbadal tento pribeh a rozplakal sa: Och dcera moja ako mi chybas. Som rad ze sa hlasich k tak prijemnym a spolahlivym ludom, su to dobry ludia co sa o teba postaraju a ja si uz mozno snad oddychnem od vecneho strazenia ta vo dne aj v noci. Robim to rad ale predsa som uz stary a pomaly nevladzem behat a skryvat sa pri takej huzevnatej mladej dame. Tie dni ako som ta videl vyrastat boli moje najkrajsie, dalsie patria tebe tak si ich poriadne uzi.

Priatelia zo Spolku, prosim vas postarajte sa o moju jedinu a najkrajsiu dceru ktora je moj najvecsi poklad. Dufam ze ju prijmete a budete sa o nu starat minimalne tak ako ja. So srdecnym pozdravom Vas zdravi Hryziak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*place od dojatia*
Dakujem ti Tati. Toto som necakala.
*utiera si slzy aby nerozmazala pismo*
a dakujem aj Serpinovy. Budem sa snazit byt dobra a nekusat Twisted Evil
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.


Naposledy upravil Agness dne st listopad 16, 2005 2:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*sundal lísteček a odešel s ním k lavičce, kde se posadil a přečetl si ho, vzpoměl si na Hryziaka, kterého vídal ve Skara Brae a také už měl tu čest s Joem Moem, když se pokusil si v duchu toto jméno vyskloňovat, musel se smát*

Ahoj, vítám tě mezi námí, tvůj příběh se mi velice líbí, v poslední době je to jeden z nejlepších.

*vzpoměl si na oranžový kořen jedné rostlinky, který se jí a mrkl na Leničku*

Dopředu ti doporučuji přečíst si celé naše kouzelné stránky, ale to jsi jistě už udělala. *mrkl*

*vrátil lísteček zpátky, naskočil na koně a odjel*
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Agness. Musím říct že mě zahřálo u srdce když jsem si přečetl tvou přihlášku a zjistil že pořád existují tací, kteří k tomuto úkolu přistoupí se zodovědností. Díky za tohle světýlko mezi přihláškami které jsme museli v posledních dnech odmítat.
Přeju ti hodně štěstí ve tvém přijímacím řízení :o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*zdravi Gryzaka Surprised)* jsem rad ze tady vidim tvoji prihlasku,vitej mezi nami...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hryziak
Headless


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
*zdravi Gryzaka Surprised)* jsem rad ze tady vidim tvoji prihlasku,vitej mezi nami...


Ak si tym myslel mna ja nejdem k vam Razz ja som len podporoval agness Razz
_________________
Jedine vy si volite cestu ako idete ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alexandr
Liche


Založen: 13. 09. 2004
Příspěvky: 515
Bydliště: Někde v České Republice

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Hryziaku.
Další Imp, pěkné.
_________________
Ten, jehož jméno už nikdo nezná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2005 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alexandr napsal:
Ahoj Hryziaku.
Další Imp, pěkné.

Takže ještě jednou, ač už to tu bylo několikrát napsáno, hlásí se k nám Agness. Ne Hryziak. Alexi, zamysli se prosím než něco napíšeš.
Chudinka Agness, sotva si podá přihlášku, už ji takhle přehlížíte.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 1 z 9

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.