Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nevysvetlitelne jevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:

auta sama o sobě jsou děs, šetříš na něj několik let, pak vyjedeš a rozseká tě někdo kousek za barákem....
kámoš je po autonehodě, už několik měsíců, život naruby + trvalé následky + ještě dosud nejisté a nezjištěné bolístky, z blízka to fakt člověk vnímá jinak, jenže to bychom nemohli dělat vůbec nic, nevycházet z domu

život je o štěstí a o náhodách, náhody řídí celý náš život... někdo to občas slízne, a to je pak problém, ať už jsme to my nebo naši blízcí, známíi...
to nevysvětlitelné bych docela přirovnala i k těm náhodám, když si vezmu, co by se stalo, kdybych se v jistých situacích zachovala "jinak", tak se můj život odvíjí úplně jinak, a těch rozhodnutí a křižovatek bylo už opravdu hodně, ať už v lásce nebo v zdánlivě obyčejných věcech, setkáních s lidmi atd.... já si říkám, že je nevysvětlitelné, že jsem potkala právě toho / ji.... šla jsem zrovna tam a zažila zrovna to... a jak to mohlo ovlivnit můj život...
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menon
Spider King


Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2005 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno aj ja mám k tejto téme čo povedať určite by to bolo na strašne dlho a tiež sa nechcem s nikým dohadovať aj keď každý máva svoje pravdy aj keď nie sú pravdivé.

Leny vidno, že do týchto vecí vidíša preto keby sme sa niekedy stretli rád by som prehodil pár slov Smile .

A môj pohlad na vec... všetko je možné...

Verím v tarot, veštby ale i na úplne malé čary (zázraky či ako chcete to je len na vás) mám s tým skúsenosti niekedy len treba chcieť a treba veriť to platí aj o veštbách ale záleží aj na tom kto vám veští a jeho postoji k tejto veci či už sú to peniaze alebo hocičo iné.
Nechcem nikoho strašit ale ako ich nazývame liečitelia tak každý klad má svôj protiklad, áno týto ludia daávajú svoju energiu aby pomohli (zastaviť krvácanie či odiatiť bolesti alebo choroby ale aj iné veci) a tý druhý vysávajú energiu z nič netušiacich obetí verte či nie ale bývaju na tom závíslý ( zase nepotrebujú to niako často ale keď je šanca nepremárnia ju pokial nie je naokolo dakto "biely" kto dáva pozor) radi škodia aj keď to nie je vidno a veľa vecí s nimi nespájame.

No ja osobne mám takú zvláštnosť, že vidím veci čo sa stanú. Jednoducho zrazu nič ine nevnímam len ako keby sen a potom o mesiac či skôr sa to prihodí vždy viem, že je to to čo som videl ale nikdy sa to ešte nezmenilo neviem to ovládať a je to nepravidelné nikdy to zatial neprinieslo nič užitočné ale ani neužitočné (nie je to dežavú zistoval som si to) a netrvaá to viac ako 30-60 sekúnd.

Toť vše Smile.
_________________
Čo bolo, bolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menon napsal:

No ja osobne mám takú zvláštnosť, že vidím veci čo sa stanú. Jednoducho zrazu nič ine nevnímam len ako keby sen a potom o mesiac či skôr sa to prihodí vždy viem, že je to to čo som videl ale nikdy sa to ešte nezmenilo neviem to ovládať a je to nepravidelné nikdy to zatial neprinieslo nič užitočné ale ani neužitočné (nie je to dežavú zistoval som si to) a netrvaá to viac ako 30-60 sekúnd.


neco podobneho mam i ja, proste neco "uvidim" taky jako sen ale je to chvilka max 10sec no a pak se to nekdy stane a ja si presne vzpomenu ze jsem to uz nekdy videl...
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Llewelyn napsal:
Menon napsal:

No ja osobne mám takú zvláštnosť, že vidím veci čo sa stanú. Jednoducho zrazu nič ine nevnímam len ako keby sen a potom o mesiac či skôr sa to prihodí vždy viem, že je to to čo som videl ale nikdy sa to ešte nezmenilo neviem to ovládať a je to nepravidelné nikdy to zatial neprinieslo nič užitočné ale ani neužitočné (nie je to dežavú zistoval som si to) a netrvaá to viac ako 30-60 sekúnd.


neco podobneho mam i ja, proste neco "uvidim" taky jako sen ale je to chvilka max 10sec no a pak se to nekdy stane a ja si presne vzpomenu ze jsem to uz nekdy videl...

Z lékařského hlediska nic výjimečného :o)
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co to tedy je? vim ze jsem to "videl" treba pred mesicem, nebo pul rokem a nejednou se to stane...
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Llewelyn napsal:
a co to tedy je? vim ze jsem to "videl" treba pred mesicem, nebo pul rokem a nejednou se to stane...

Nad tímto tématem sem prokecal celý dny s doktory a to celkem uznávanými a bylo mi vyloženo, že to, co se ti zdá, jako že si to zažil, tzn. dejavu, je jen chyba mozku (něco jako chyba v Matrixu :o) a řekni sám, jestli můžeš svému mozku věřit, když o něm víš minimum...

(upozorňuju, že debata a hlubší zamyšlení nad tímto tématem může vést k blouznění a pomatení mysli :o)

Jediná věc, kterou tohle můžeš vyvrátit je, že si to před onou událostí někam zapíšeš, ale pochybuju, že se to podaří :o)
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedeme takhle v aute a predjede nas nejaky ferari ... rikam si bylo by docela husty kdyby se ten typek vyboural v tu chvili slysim brzdy a trisk jak sfin...auto na srajdu a ridic mrtvej...v tu dobu sem se docela divil...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen mi to připomnělo...Deja Vu. Podle posledních výzkumů je Deja Vu skutečně chybou mozku. Mozek dostane nějakej podnět a trošku nešikovně ho vyhodnotí a to tak že se mu trošku pomíchá pořadí úkonů který normálně vykonává, takže nejprve si podnět zanalyzuje a až potom si uvědomí že ho dostal. Vy pak máte pocit že danou věc odněkud znáte a máte vlastně pravdu, protože se jedná o tu věc která se právě děje :o). No a takhle se to dostane do jakýsi smyčky a chvíli trvá než se z ní vymotáte, resp. přijde podnět kterej vás vymotá :o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Jen mi to připomnělo...Deja Vu. Podle posledních výzkumů je Deja Vu skutečně chybou mozku. Mozek dostane nějakej podnět a trošku nešikovně ho vyhodnotí a to tak že se mu trošku pomíchá pořadí úkonů který normálně vykonává, takže nejprve si podnět zanalyzuje a až potom si uvědomí že ho dostal. Vy pak máte pocit že danou věc odněkud znáte a máte vlastně pravdu, protože se jedná o tu věc která se právě děje Surprised). No a takhle se to dostane do jakýsi smyčky a chvíli trvá než se z ní vymotáte, resp. přijde podnět kterej vás vymotá Surprised).


Hehe, to je dobrý Smile

Já pořád tvrdim, že víme všechno, jenom si to nevybavíme ( nepřišel podnět ) Wink Very Happy
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2005 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
jedeme takhle v aute a predjede nas nejaky ferari ... rikam si bylo by docela husty kdyby se ten typek vyboural v tu chvili slysim brzdy a trisk jak sfin...auto na srajdu a ridic mrtvej...v tu dobu sem se docela divil...
fuuj, hruby, to je zivot... z toho mrazi
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.