Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Harb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2005 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Zabrzdil Škatulku, sesedl z ní a přivázal k plotu*
Tak, konečně jsem si našel čas, abych i vás ostatní seznámil se svým příběhem.Každý nějaký má, já též, ale doteď jsem se nedostal k tomu, abych ho zaznamenal na pergamen.
*Uchopil brk namočený do ingoustu a začal psát*

Narodil jsem se...*podíval se na kalendář* před skoro 22 lety na ostrově, jehož jméno jsem bohužel zapomněl.Můj otec se jmenuje Harbringer, povoláním ranger.Moje matka se jmenuje Sheeana a stará se o farmu, zatímco můj otec chodí lovit, aby jsme měli co na jídlo.Když mi bylo 8 začal jsem s otcem chodit lovit, abych se přiučil jeho umění a jedou možná byl stejně tak dobrý.Ale děti většinou nezdílejí přání rodičů.Lovení divoké zvěře mě nepřitahovalo.Více se mi líbila práce místního kněze v naší vesničce.Morgan se jmenoval.Již od mládí jsem sympatizoval s jeho životem a chováním.Jak jsem rostl, stále více času jsem trávil s Morganem.Až jsem jednoho dne pochopil, že být knězem(léčitelem), je přesně to, co chci dělat.Oznámil jsem to rodičům.A co myslíte?Nadšení nebyli.Otec to považoval za naprostou hloupost.Já si ale stál na svém.Bohužel díky naším rozdílným názorům jsme se o mé budoucnosti často hádali.Nakonec jsem se rozhodl vyrazit do světa.Dokázat svému otci, že léčitel může být stejně dobrý, ranger.
Za ušetřené peníze(a že jich nebylo mnoho) jsem si koupil cestu obchodní lodí do Britanie.Loď se zrovna vracela a byla plně naložená zbožím.Tudíž cesta trvala mimořádně dlouho.Měsíc mnohokrát změnil svůj tvar, něž jsme dopluli do přístavu.
Cesta ale byla zajímavá.Několikrát se mi zdálo, když jsem ležel na lůžku, jak jedu na koni hustým lesem a přítom jsem koně nikdy neměl.Utíkal před vrahem, který mi usiloval o život, nikdy jsem ale žádného nepotkal.Bojoval s dobrodruhy, jejiž obličeje jsem neznal.Čím víc jsme se blížili k pevnině, tím byly sny intenzivnější až se mi zdálo, že to nejsou sny, ale vzpominky.Nechápal jsem, co mají znamenat, ale z lodi jsem vykročil s myšlenkou zjistit, co mohou znamenat.
*S roztřesenou rukou položil brk na stůl a zvedl se ze židle*

*Odvázal Škatulku a vylezl na její hřbet.*

Snad někdy přijdu na to, co měly ty sny znamenat.Aethan mi při tom pomáhej.
*A tryskem vyrazil do dáli.*
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so září 17, 2005 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádné výtky nemám, možná bych ocenil trošku větší angažovanost do našich mezispolkovních vztahů, to že trénuješ neznamená že s tebou nekamrádíme ;o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
...


Abych lépe objasnil svoji situaci.Ve Spolku se více neangažuji né pro to, že bych si myslel, že mé schopnosti nejsou dostatečně dobré(ok, možná trochu Smile ), ale důvody jsou jiné.Je pravda, že v poslední době více trénuji než chodím výpravy atd.Je to z důvodu, že jsem na internet připojen přez jistou (neziskovou) organizaci hkfree.Jediný druh připojení, jaký zde můžu(krom modemu) sehnat.Je provedeno bezdrátově a to má neduh v tom, že čím víc se zatěžuje, tím víc lezou pingy.A to tak že dost.V současné době mám okolo 700ms Sad + nějaký packetloss při rušení.Nedávno ovšem v hkfree započala restrukturalizace páteřní sítě.Přechází se na 5GHz.Do měsíce by mělo být vše hotovo.Pingy spadnou na 50-100ms a to bude jinčí kafe Cool .
Toť moje situace, můžu vás pouze poprosit o trpělivost.Nyní to není v mých rukách.
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: út září 20, 2005 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trpělivost je Spolku vlastní a to na všech stranách :o). Je dobře že víme jak to máš s netem, tahle informace je užitečná u každýho a vždycky toho hodně vysvětlí.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2005 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže : *uchopil brk, nadechl se a začal psát*

S radostí dávám na vědomí, že SVM je v pořádku nainstalované, takže mě pingy spadnuly z 700 na cca 70 Very Happy .Tudíž se budu více učastnit Spolkovních akcí.Hlavně o výkendu nebo v pátek, v týdnu je škola a práce.
Jo a taky bych se chtěl omluvit, že jsem týden nereagoval.Musel jsem z vážných osobních důvodů opustit město.Už jsem v pořádku zpátky Cool Smile .
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadow
Orc


Založen: 08. 11. 2003
Příspěvky: 184
Bydliště: Chomutov, Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2005 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Harb napsal:
Musel jsem z vážných osobních důvodů opustit město.Už jsem v pořádku zpátky Cool Smile .


Tak to je dobře. Rádi Tě uvidíme v našich řadách.
_________________
Shadow

stárnoucí vampír Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Se sklopenou hlavou přišel k nástěnce a připíchl na ná svůj dopis*
Roztřesenou rukou tam stálo :

Tímto bych se chtěl veřejně omluvit, že jsem svých chováním poškodil dobré jménu Spolku.Vím jak si na něm zakládá a o to víc mě to mrzí.Ano, dostal jsem se do vězení.V gildovním baráčku jsem trénoval schovávání a tak jsem se soustředil, že jsem přehlédl boha, který mě přišel navštívit.Svůj trest jsem si odpracoval a musím přiznat, že vezení funguje jako vynikající represivní prostředek, že bych se tam (nedejbože) dostal znovu si nedokážu představit....

(OOC: a teď jak se mi to povedlo : používám yoko a na hromadné vypínání scriptů přikaz "terminate all" nastavený na klávesu.Věděl jsem, že aby se scripty vyply, musí se klávesa zmáčknout 2x.Bohužel jak byl večer a já unavenej, tak jsem klávesu zmáčkl pouze, namísto 2x jak jsem si myslel.A šel jsem psát mail.Po deseti minutách, když jsem se kouknul na UO jsem se značně vyděsil, že jsem v jailu...teprve po delší době mě došlo JAK jsem se tam dostal.Vlastní blbostí.Rád bych k tomu ještě dodal, že jsem nešel afk úmyslně, byla to moje smůla.)
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Došel ke kalendáři a strhl předchozí den.*
Sakra, zase o rok starší.To nám ten den pěkně začíná.
*Otočil se a s úsměvem odešel...*
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*poslal holubici s přáníčkem: "Všechno nejlepší, hodně štěstí, hodně zdraví.. Wink A hlavně štěstí ve hře, dobré přátele a pohodu v životě."*
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: pá březen 24, 2006 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tímto bych chtěl poprosit o přesunutí do neaktivních adeptů, maturita se kvapem blíží a už bych se fakt měl začít učit Very Happy .S největší pravděpodobností se nesetkáme dřív, než se přestěhuju do Prahy(září).
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.