Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Maturita
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky o tom premejslym jestli to ma cenu... no uvidim za 3 roky, kazdopadne jestli to ma mit vliv na prihlasku na vejsku tak proc ne? no jeste se uvidi... akorat se netesim na statni.... no a taky bude zajimave matura na ty 2 obtiznosti
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani vysledky z poslednich 4 let ani znamky z maturity nemaji na prijeti na vysokou (technickou!) zadny vliv.

Pokud vam nekdo nekdy bude tvrdit opak, mohu mu ukazat sva vysvedci + papiry o prijeti Smile

Maturovat z 5ti technickych nema smysl, ale buhvi jak se to bere treba u humanitnich predmetu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Známky mají vliv tak akorát u přijetí na nějakou chemicko technologickou a to jen tík stylem, že se musíš vejít do průměru. No a pak taky samozřejmě nepočítám, že když máš celé 4 roky samé jedničky, tak tě vemou třena na medicínu bez přijímaček Cool
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ony u přijímaček na vysokou vliv maj, ale jen v tom smyslu že když máte dobrý známky, budete lehce zvýhodněni. Znamená to tedy že s dobrýma známkama můžete přijímačky víc zvorat, ale špatný známky nejsou žádnej handicap.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanitní si leckde podle známek vybírají tím způsobem, že dostaneš bonus body. Jinak jinde berou někdy bez příjmaček při určitém průměru (ten je různý, od 1,00 do 2,00).
Na techniku se ale opravdu většinou dělají zkoušky bez ohledu na prospěch.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Valalaldur
Mirror Spider


Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 475
Bydliště: Zakladni Materialni Sfera

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vam vsem zavidim z ceho si muzete vybrat Confused me ceka pozemni stavitelstvi, beton, cj a aj nebo mat Crying or Very sad a k tomu ten rocnikovej projekt Smile
_________________
Valalaldur V.,,Ospalý Člen Spolku,,
"Braid her branches, life fulfilling
Goddess loving, Goddess killing."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: ne květen 01, 2005 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když sem se hlásila na informatiku na Masarykovu Univerzitu v Brně, vzali mě s mým žlutým prospěchem bez přijímaček, takže to vliv má. Je to výhoda, některý školy na to koukaj, nicméně nekoukaj na 5. předmět, teda ještě jsem o tom neslyšela, ale pokud někdo chce, je to pro něj výzva, tak nevidím důvod, proč to nezkusit, ono to zas takový problém není...
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2005 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, vliv to ma ten, ze nemusis nekde delat prijimacky Smile
Vliv to nema ten, ze pokud jsou vysledky spatne, tak te nevemou (cim u nas strasili jak na stredni, tak i rodice).

Skvele znamky mohou pomoci (nebudes delat prijimacky), ale spatne ti vaz nezlomi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Infidlo
Orc


Založen: 02. 04. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Jhelom

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2005 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Viliho tvrzením o špatných výsledcích na škole mohu jen souhlasit. Sám jsem toho zářným případem. Po celou střední jsem se nepřinutil k učení. Respektive ani toho času moc nebylo, ale když byl, tak nebyla chuť...myslím, že to každý z vás zná. Já studoval na sportovním gymnáziu, neznal jsem nic jiného, než cestování po stadiónech na celé ČR, případně zahraničí. Když nebyly závody, byly tréninky. Podle toho mé prospěchové výsledky vypadaly. Ale nikdy to nedošlo k tomu, že bych musel opakovat ročník.
Maturoval jsem ze čtyř předmětů, Čj, Aj, M a IVT. Bylo mi jedno jak odmaturuji, hlavním cílem bylo maturitu udělat. Jediný čeho jsem se opravdu bál, byla Čj (tu jsem opravdu šprtal a poctivě připravoval). Na maturu z matiky jsem šel, jako jeden z nejlepších v ročníku. Nikdy mi nedělala problémy, tak jsem si hodně věřil a nepodíval se ani na maturitní otázky, natož abych se učil. Taky to tak dopadlo, když mi matikářka přečetla zadání mé vytažené otázky, můj obličej zbledl a kolena se podlomila. Sebejistota byla fuč...Vůbec nešlo o počítání, nýbrž o logiku, pravděpodobnostní výroky apod. Maturu jsem udělal, ale odřené uši mám ještě dnes. Chci tim říci jen, aby jste opravdu nepodcenili maturitu a minimálně si prošli otázky.
Přijimačky jsem dělal na 3 školy, 2 ekonomky a 1 technická. Dostal jsem se na 2. Technická nakonec vyhrála.
Tento rok končim na VŠ, kterou jsem si opravdu tvrdě vydřel.
Známky jsou přehled, nikdy se nemohou srovnávat mezi různýma školama. Pokud někdo studuje na vyhlášené a jinej zas na "soukromé", rozdíl je jasný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2005 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to bych teda maturoval ze 4 předmětů.... dobrý známky aby mě vzali bez přijímaček mít nebudu... a stejne skoly typu CVUT atd na to nehledej ne?
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Další
Strana 4 z 19

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.