Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Archandel2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Never tomu, ze se nezeneme za mamonem

* zavzpomial *

i takove zadatele jsme meli, kterym slo jen o zabijeni druhych a o cinkot zlatych minci

* nevzpomel si na jmeno, asi nechtel *

Kazdy hleda az najde. Hledej a Ver, ze my vzdy radi s hldanim pomuzeme Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vidis, tyto detaily nikdo z nas nejspis neznal a bylo potreba je vyresit. Bez techto detailu si mohl kazdy delat sve zavery jako treba ja.
Ted je potreba aby si ostatni urovnaly myslenky pod svetlem techto skutecnosti.... treba ted zase my delame chyby z unahleni... ale je to prirozene. Dulezitejsi je, zda se dokaze najit spolecne reseni
*pousmal se*
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano su to detaily ,ktore sa mi nehovoria lahko,preto sa divim Shadowovi ,ze si o mne urobil hned taky obraz.A co sa tyka Necrostana,jemu som v zivote neurobil nic zle.Ak som urobil nieco zle ,za co ma nenavidia ,velmi rad si to vypocujem.Sme ludia,snad sa dokazeme dohodnut na moznych rieseniach.

Archandel2,The BlackKnight,The Paladin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

žlutá vampírka zdraví černého rytíře!

*nabízí svou ruku k políbení*

Lenka tohoto rytíře nezná moc dobře na to, aby o něm mohla tvrdit to, či ono, nicméně musí se ho zastat, jako on kdysi Lenky. Z toho, co vypozorovala svým zvědavým očkem, tohoto rytíře skutečně nehoní mamon. A nerada by se mýlila.

Přeji Ti hodně štěstí.

*další paladin a ty má Lenka moooc ráda...*

*neví proč, ale víme to, proč milujeme, když milujeme?*

*zavírá víko od své rakve a snaží se usnout*
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenka Hrubá napsal:
žlutá vampírka zdraví černého rytíře!

*nabízí svou ruku k políbení*

Lenka tohoto rytíře nezná moc dobře na to, aby o něm mohla tvrdit to, či ono, nicméně musí se ho zastat, jako on kdysi Lenky. Z toho, co vypozorovala svým zvědavým očkem, tohoto rytíře skutečně nehoní mamon. A nerada by se mýlila.

Přeji Ti hodně štěstí.

*další paladin a ty má Lenka moooc ráda...*

*neví proč, ale víme to, proč milujeme, když milujeme?*

*zavírá víko od své rakve a snaží se usnout*

*Bozkava rucku sarmantnej Vampirky*
Dakujem ti Lenka a rozhodne tvoju doveru nesklamem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Archandel2 napsal:
Ano su to detaily ,ktore sa mi nehovoria lahko,preto sa divim Shadowovi ,ze si o mne urobil hned taky obraz.A co sa tyka Necrostana,jemu som v zivote neurobil nic zle.Ak som urobil nieco zle ,za co ma nenavidia ,velmi rad si to vypocujem.Sme ludia,snad sa dokazeme dohodnut na moznych rieseniach.

Archandel2,The BlackKnight,The Paladin


Shadow je vampír, stejně jako mnoho jiných a Ti až navyjímky, dokud nedospějí určitého věku, jednají podle mých zkušeností přímo, bez váhání a tak mnohdy i bez hlubšího rozmýšlení. Budiž jim to ke cti a spolehlivosti, stejně jako k hanbě. Chceme-li je mít za přátele, musíme je tak brát.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Necrostan
Kyklop


Založen: 02. 03. 2004
Příspěvky: 655
Bydliště: Momentalne potulny chodec . . .

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Archandeli nerekl jsem ze te nenavidim, pokud jsi tak z mych vet vycetl, omlouvam se. Jen jsem chtel rici ze jsi jiz jednu sanci promarnil a bude tak tezke dostat druhou. Nic proti tobe nemam a nechtel bych aby jsi na me byl nastvany. Jestli jsem te nejak urazil tak se omlouvam. Asi jsem se spatne vyjadroval. Ale hodme to za hlavu a nekam spolecne vyrazme . . .

Ozvi se nekdy na muj kk a pujdem nekam . . .
*Dopsal a usnul tvrdym spankem*
_________________
*Sedi ve Spolku s knihou v ruce studujíc nové věci*

Zalezi na cloveku jaky smer cesty si vybere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie ,neurazil si ma ..Len ma zarazila tvoja dvoj tvar.V prvej odpovedi si ma Vital...v dalsej hovoris ze skacem z guildy do guildy...neviem co si mam o tom mysliet.Ano ,uznavam ze som urobil spatne rozhodnutie,ked som odisiel zo Spolku...avsak neurobil som nic zle,bol som iba cakatel ...nemal som ziadne zavazky ...teraz som vsak pevne rozhodnuty.Mas pravdu hodme to za hlavu..rad s tebou dakam vyrazim...moj KK je 237859559

Naposledy upravil Archandel2 dne st duben 14, 2004 12:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadow
Orc


Založen: 08. 11. 2003
Příspěvky: 184
Bydliště: Chomutov, Brno

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2004 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Archandel2 napsal:
Ano su to detaily ,ktore sa mi nehovoria lahko,preto sa divim Shadowovi ,ze si o mne urobil hned taky obraz.A co sa tyka Necrostana,jemu som v zivote neurobil nic zle.Ak som urobil nieco zle ,za co ma nenavidia ,velmi rad si to vypocujem.Sme ludia,snad sa dokazeme dohodnut na moznych rieseniach.

Archandel2,The BlackKnight,The Paladin


Shadow je vampír, stejně jako mnoho jiných a Ti až navyjímky, dokud nedospějí určitého věku, jednají podle mých zkušeností přímo, bez váhání a tak mnohdy i bez hlubšího rozmýšlení. Budiž jim to ke cti a spolehlivosti, stejně jako k hanbě. Chceme-li je mít za přátele, musíme je tak brát.


Toto se mě dotklo a to dost. Jsem smutný že o mě takto smýšlíš. ( Není tu žádný emotikot, jež by vystihl jak hluboce jsi mě ranil Hellmastere ).

Archanděl má jako každý svojí šanci, jen bude muset více zabojovat.Moje NE není definitivní a jsem přístupný debatě.Důvody jež zde uvedl jsou pro mě přijatelné a jsem rád, že je zde uvedl.Řada věcí se tím vysvětlila.

Nic to ale nemění na tom, že jsi prve pošlapal svojí vlastní čest, byď pouhou nerozvážností. Nyní ji v mých očích budeš muset získat zpět.

Bojuj, chraň a ukaž, že jsi hoden toho, nosit barvy Spolku.
_________________
Shadow

stárnoucí vampír Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2004 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokusim sa navratit stratenu doveru nielen u teba
Shadow,ale u celej guildy.Avsak stale si my nevysvetlil ,co si o mnepocul.Velmi by ma to zaujimalo.


Naposledy upravil Archandel2 dne st duben 07, 2004 6:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.