Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Cpt.Rookie
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: st květen 11, 2005 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

« Dratekk » napsal:
Gratuluji ti k prijeti doufam ze se spolu se uvidime ve spolku Smile

Sice o měsíc pozdě, ale přece (:
Ve spolku... myslíš ve Spolku (jako guildhouse) nebo ve Spolku (jako guildhouse) ... jejda... no jako v reálném šedivém životě nebo v barvami hýřícím světě Temného ráje?
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Casem pochopis, jaky je rozdil mezi Spolkem a spolkem. Jakmile to pochopis, poznas, proc vubec existujeme Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2005 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm - tak předem bych se rád omluvil všem těm, kteří mne v dnech minulých zvali na nejrůznější výpravy do dungeonů. Moje neaktivita má jednoduchý důvod - studijní výsledky.
Právě z důvodu toho, že do sebe musím cpát nejrůznější poučky ("dva vektory jsou na sebe kolmé, pokud se jejich skalární součin rovná nule..."), jsem neměl a v dohledné době nebudu mít mít na UO čas. Resp. asi mne někde zahlédnete, ale asi jen ve chvilkách, kdy budu kontrolovat knihy v cechu.

Celkem mne mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit akcí, kterých bych se zúčastnil rád (namátkou akce pro zvelebení finanční situace Spolku, výprava adeptů (nevím, jestli se vůbec šla, ale rád bych se někdy připojil)).

Takže dočasně se mnou nepočítejte a i když můj KK svítí zeleně, tak vězte, že duchem jsemť nepřítomen.
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2005 1:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za info, zhasínám ti kamínek aktivity. Pak si řekni o znovurozsvícení.
Jinak přeju ať s tim co nejdřív zamáváš. Matika je zábava, když jí člověk rozumí a nemá cvoka učitele (viz. můj odkaz na zkoušku z matiky v sekci Pro pobavení..)
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so září 17, 2005 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rookie je dobrý Adept, velmi oceňuju podílení se na organizačních záležitostech Spolku. Má výtka ohledně posthuntění se k tobě tuším dostala, ale neber to jako něco zásadního ;o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: so září 17, 2005 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Rookie je dobrý Adept, velmi oceňuju podílení se na organizačních záležitostech Spolku. Má výtka ohledně posthuntění se k tobě tuším dostala, ale neber to jako něco zásadního ;o).

Výtka ano, odesílatel nikoliv, ale odhadl jsem to správně, jak vidím (-;
K hodnocení - v nejbližší době se budu snažit zlepšit i celkovou aktivitu, protože ta v posledních několika měsících, pravda, dosti pokulhává.
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuže

Jak řekl Hellmaster před několika hodinami, jedna éra Spolku se uzavřela. Uzavřela způsobem nešťasným, smutným a nezáviděnihodným. Budu tak smělý a použiji jeho slov - tedy - jeden ze základních pilířů Spolku se zhroutil a Spolek už nikdy nebude takový jaký byl. Smrt Gate Keepera nás všechny zasáhla a já, ač jsem neměl moc příležitostí ho poznat, jsem jeho smrtí zarmoucen.

těžce vydechl a odmlčel se

Já mám však na srdci v tuto chvíli i něco jiného. Se smutkem zažívám i nepopsatelnou radost. Ptáte se proč?
Když mi dnes zablikal komunikační krystal a zjevila se na něm zpráva od Pajadina, nevěnoval jsem tomu, nechť mi to nemá za zlé, přílišnou pozornost. Vzkazoval mi, ať se v hodinu jím určenou dostavím k domku Spolku a abych se pokusil býti poněkud svátečněji oblečen. Uposlechl jsem tedy jeho rad a dostavil se na svém věrném Bastienovi až na určené místo. Zde, po několika minutách čekání, se sešli zřejmě již všichni pozvaní a sám Hellmaster mohl začít pronášet, co měl v úmyslu říci.

polkl a podíval se po džbánku s mlékem

Začal právě onou nedobrou zprávou, která se však již stihla rozšířila o které stejně každý doufal, že jest jen fámou. Bohužel, nebylo tomu tak a slova představeného to jen potvrdila. V atmosféře velmi pochmurné však Hellmaster pokračoval dále. A to, co poté vyšlo z jeho úst, vyrazilo dech nejenom mně, ale i Valalaldurovi, jenž byl jako druhý adept Spolku přítomen.
Byli jsme posouzeni hodnými státi se členy Spolku!

napil se

Události následující nejsem schopen vylíčit, neuvěřitelná euforie mi doslova zatemňovala smysly a nedovolovala, abych ze sebe vydoloval nějakou srozumitelnou či alespoň smysluplnou větu.

namočil brk do kalamáře a zřetelným písmem pokračuje

Jedna etapa života v Temném ráji pro mne končí. Ta předchozí je jasná. Ukončena, zbývají vzpomínky - více či méně dobré. Nadchází další období mého života. Jaké bude - těžko říci.
Co vím ovšem určitě je, že stejně tak jako jsem já hrdý na znak Spoku, jenž nyní mohu nosit, budu se i já snažit a jednat tak, aby Spolek mohl být hrdý na mne.

Všem, co mi umožnili dostat se tam, kde nyní jsem a pokoušeli se mne navést na správnou cestu, všem těm tímto říkám:
Přátelé, děkuji vám.

Podepsán Rookie, člen Spolku
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*mrknul*
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blahopřeju!
*zatleskal*

*Chvilku stál u nástěnky a poté šel dále truchlit na Gateho.*
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ghastly
Orc


Založen: 23. 05. 2004
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

* uklonil hlavu *
Velká gratulace.
_________________
Ghastly, Adept Spolku, tulák a dobrodruh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.