Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dratekk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2005 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale sem moc rad ze jsem fajn Smile je to pro me cest Wink kamaradi moji co bych si bez vas pocal Crying or Very sad Cool
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: pá duben 01, 2005 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to mozna ano ale zkus si ji otocit Very Happy
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so září 17, 2005 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dratkku, tobě bych vytknul nedostatek jisté zodpovědnosti kterou bych od člena očekával. Těžko to nějak víc popsat. Jinak ale v zásadě z mé strany spokojenost, mám-li tě soudit ;o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2005 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim spolek pratele ´zachrchlal tezkym zahlenenym hlasem´ musim se jed na nejaky cas vydat na cestu ktera me zbavi moji nemoci proto se omlouvam ze nebudu k zastizeni na tomto svete pac lek ktery potrebuji v tomto svete nerozte. Jen doufam ze se budu moci navratit zpatky a bejt zdrav s pratelickama u pivecka a vinecka.

( Zkutecny duvod je ten ze mam hodne prace a nestiham uz ani tu postel )
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2005 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Setmelo se a zhluboka hrimalo. Denni lomoz po ulicich prestaval. peclive hospodyne, pracoviti delnici, toulavi rytiri pod strechou se uchylovali, prodavaci zbozi sve zklizeli a zavirali. Na kraji lesa v sadu se rozevrela zeme vtom zni pronikalo svetlo do okoli . V tom svetle se zacala objevovat vychazejici postava. Pak vsechno znenadani utichlo a zeme se zavrela. Vysel jsem zni v rozstrhane robe a potrhanem klobouku byl jsem vysilen dlouhou cestou. Klesl jsem k zemi vycerpanim . Po nekolika hodinach sem se probral vdali jsem videl drevenou hradbu a chranili ji lucisnici v kozenych lakovanych krasne pomalovanych krunyrich! vsak jsem po mencim spanku nabral trochu sil odesel jsem pote do banky pro nejake ciste saty. Pak jsem nasedl na Llamu a odjel jsem ke spolkovnimu domu. Vesel jsem do vnitr zesedl jsem z Llamy v predsince a sel do hlavni mistnosti tam byl trochu rozruch v tom sem promluvil ´Zdravim pratele´ v tom se na me vsichni otocili Nosf, Paja..... a vsichni meli velikou radost ze me po dlouhe dobe zase vidi mezi zivyma. Proste jsem to videl v jejich ocich tu radost pristoupil jsem ke stolu a posadil se hned vedle Paji, ktery touzil slyset vypraveni z moji dlouhe cesty. Vtom me zase polil studeny pot vzpomel jsem si na svoji milou Carolinku, ktera v dlouhe nemoci podlehla. Bud ji lehka zem a dej ji vecny odpocinek. Vsak bych sni byl moc rad na onem jinem svete, ale mam zde jeste nejake poslani kvuli kteremu sem se musel vratit zpatky!
! Clovek, ktery je milovan nezustane nikdy zapomenut !
Paja me ukazal v nujelmu domek pro adepty a cleny dal me klicek a pak jsem vysilen ulehl na postel kde sem znova upadl do hlubokeho spanku
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po duben 17, 2006 3:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dratekk přijat za Člena.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: po duben 17, 2006 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Konecne Wink . Gratulujem.
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: po duben 17, 2006 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluji... prayer Partyman Ya winkles
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: út duben 18, 2006 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to nadherny pocit kdyz vim ze me mate radi a ze me verite a to vam musim opetovat svym kamaradstvim a vernosti moc vsem dekuji
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.