Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Archandel2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak. To že odešel ještě neznamná, že se nemůže pokusit vrátit, má-li o to zájem. Situaci má jen o něco obtížnější, protože nezačína od nuly jako ostatní, ale od dejme tomu -5ti. Nic víc.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bolo myslene zo srandy.Shadow:velmi rad si vypocujem , co si o mne pocul.A dufam ze mi to pomoze zmenit sa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Ale no tak. To že odešel ještě neznamná, že se nemůže pokusit vrátit, má-li o to zájem. Situaci má jen o něco obtížnější, protože nezačína od nuly jako ostatní, ale od dejme tomu -5ti. Nic víc.

Dakujem Hellmaster.
Ja viem ,ze som odisiel.A verte mi ,ze vacsiu chybu som v zivote neurobil.Rozmyslal som nad tym dost dlho.Na svoju obhajobu nemam co dodat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bereg Sunrise napsal:
Souhlasím se Shadowem, jednou si odešel a opět se chceš po krátké době k nám vrátit. Nevím co si o tom mám myslet. Nevim, opravdu ne. O tom, že Trpělivost "je" tvé druhé jméno sme se už jednou přesvědčili.

Co sa tyka tohto vyhlasenia Bereg,"do Icq si mi tvrdil nieco ine" ale beriem to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja sem tvrdil, že bereme stále nové žadatele o členství a že se můžeš vrátit. Nic míň, nic víc.
(Jo a ještě jedna poznámečka, když už si u nás podruhé, snaž se hrát RP aspoň trošičku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bereg Sunrise napsal:
No ja sem tvrdil, že bereme stále nové žadatele o členství a že se můžeš vrátit. Nic míň, nic víc.
(Jo a ještě jedna poznámečka, když už si u nás podruhé, snaž se hrát RP aspoň trošičku).

Tak preco si mi nepovedal na rovinu,co si omne myslis?
Co sa tyka Rp ,v ktorej oblasti sa mam zlepsit?
Vidim ze ma moc nepoznas Bereg.Pri komunikacii s tebou ,tiez si nemal Rp "mluvu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdy na tomto svete nejakou dobu jest. Kazdy den novy je a tak se lide meni. Nejeden z nas reagoval prudce a zbrkle v case, kdy mel byti uvazlivy. Nakonec kazdy najde SVOU cestu a po te se da. Nikdo se nebude ptat, kudy na tuto cestu dosel, ale jestli na teto ceste zustane. Proto Archandele nezoufej. Pokud jsi presvedcen, ze jsi nasel Svou cestu, presvec o tom i nas ostatni. Ne slovy se da presvedcit clovek ( wampir) ale ciny. Vim, ze presvedcit nektere bude tezsi, ale to neznamena ze je to NEMOZNE.

HLAVU VZHURU Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gate keeper napsal:
Kazdy na tomto svete nejakou dobu jest. Kazdy den novy je a tak se lide meni. Nejeden z nas reagoval prudce a zbrkle v case, kdy mel byti uvazlivy. Nakonec kazdy najde SVOU cestu a po te se da. Nikdo se nebude ptat, kudy na tuto cestu dosel, ale jestli na teto ceste zustane. Proto Archandele nezoufej. Pokud jsi presvedcen, ze jsi nasel Svou cestu, presvec o tom i nas ostatni. Ne slovy se da presvedcit clovek ( wampir) ale ciny. Vim, ze presvedcit nektere bude tezsi, ale to neznamena ze je to NEMOZNE.

HLAVU VZHURU Cool

Dakujem za podporu a pousilujem sa ,nielen svojimi skutkami ,presvedcit o dobrych umysloch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*se zamyšlením dočetl poslední řádky a zakroutil hlavou*
Archanděli Archanděli....
Pokus se prosím pochopit nás všechny. Situace se má asi takhle....*odmlčel se a zapřemýšlel jak začít*
Co se mi doneslo, tak jsi prošel Guildami HoS, pak jsi se hlásil k nám, ale toho jsi se zřekl a raději ses přidal k DoHr. Odtud jsi odešel, protože se ti zdálo, že je guilda neaktivní a že málo chodí výpravy... není podle tvého gusta. Tak jsi odešel a hlásíš se zpátky k nám.
To je dost velká minulost a pověst, kterou nikdo z nás nemá...
Věř tomu, že chápu jak Shadowa, Berega a Necrostana a také s nimi slouhlasím. Chápu jejich obavy, zda by mohli věřit a vložit jejich životy do někoho, kdo byl v mládí tolik nerozvážný a z jejich pohledu se hnal pouze za ziskem. To je pro ně něco nepochopitelného, když jejich touha po dobrodružství je větší než cokoli jiného.
Na druhou stranu to má však i své ALE.
Tvrdím, že každý se může změnit... včetně Tebe. Je vždy jen otázkou, zda změna byla k lepšímu a nebo k horšímu.
Ber prosím na vědomí, že jsi důvěru některých pošlapal a že se v tobě zklamali. I mě jsi dost zaskočil.
Pokud jsi se tedy změnil a tvé srdce se opravdu rozhodlo za co chce vživotě tlouct, musíš získat zpět důvěru nás všech a věř tomu, že to bude horší, než když jsi se k nám hlásil poprvé.
Jak jsem již jednou řekl. Každý může změnit jak sebe tak i své rozhodnutí. Proto je pouze na tobě, zda dokážeš přesvědčit ty, kteři v tobě ztratili oporu, aby byli schopni změnit své NE na ANO.
Nebude to snadné... ale nic není nemožné
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: po duben 05, 2004 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frantisek napsal:
*se zamyšlením dočetl poslední řádky a zakroutil hlavou*
Archanděli Archanděli....
Pokus se prosím pochopit nás všechny. Situace se má asi takhle....*odmlčel se a zapřemýšlel jak začít*
Co se mi doneslo, tak jsi prošel Guildami HoS, pak jsi se hlásil k nám, ale toho jsi se zřekl a raději ses přidal k DoHr. Odtud jsi odešel, protože se ti zdálo, že je guilda neaktivní a že málo chodí výpravy... není podle tvého gusta. Tak jsi odešel a hlásíš se zpátky k nám.
To je dost velká minulost a pověst, kterou nikdo z nás nemá...
Věř tomu, že chápu jak Shadowa, Berega a Necrostana a také s nimi slouhlasím. Chápu jejich obavy, zda by mohli věřit a vložit jejich životy do někoho, kdo byl v mládí tolik nerozvážný a z jejich pohledu se hnal pouze za ziskem. To je pro ně něco nepochopitelného, když jejich touha po dobrodružství je větší než cokoli jiného.
Na druhou stranu to má však i své ALE.
Tvrdím, že každý se může změnit... včetně Tebe. Je vždy jen otázkou, zda změna byla k lepšímu a nebo k horšímu.
Ber prosím na vědomí, že jsi důvěru některých pošlapal a že se v tobě zklamali. I mě jsi dost zaskočil.
Pokud jsi se tedy změnil a tvé srdce se opravdu rozhodlo za co chce vživotě tlouct, musíš získat zpět důvěru nás všech a věř tomu, že to bude horší, než když jsi se k nám hlásil poprvé.
Jak jsem již jednou řekl. Každý může změnit jak sebe tak i své rozhodnutí. Proto je pouze na tobě, zda dokážeš přesvědčit ty, kteři v tobě ztratili oporu, aby byli schopni změnit své NE na ANO.
Nebude to snadné... ale nic není nemožné

Dovol mi povedat nieco k tomu.Z guildy HoS som neodisiel dobrovolne,guilda sa rozpadala a nesuhlasil som so zmenou Gm.Bol som tam clenom rady,neodchadzal som rad.Guilda DoHr,myslel som si ze je to guilda ,ktora chodi pravidelne dungeony"nie pre zisk" ale pre zabavu.Odchod znej nebol podmieneny honbou za mamonom ale moznym uzavretim guildy.Preto som konal tak ako som konal.Ja som clovek ,ktoremu nejde o zisk.Popytaj sa na trhu aj v cechu paladinov.Vzdy pomozem ked sa da.nechvalim sa ,len konstatujem.Co sa tyka opatovneho vstupu do Vasej guildy,viedlo ma k tomu presvedcenie ,ze je to skupina ludi ktorych poznam,viem ze su vzdy odhodlany pomoct a nepozeraju na moc a mamon.Tych ktory ma odsudzuju chapem,pochopim aj neprijatie za adepta.Hrdo odidem a nebudem v sebe citit zlost voci nikomu z vas.A dakujem ze ste mi otvorili oci.

Archandel,BlackKnight,The Paladin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.