Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ovladani maker klavesama
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2004 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já osobně mám jen PvM makra s lehkýma detailama na PvP (kako např. KVF svsitek nebo detect hidden) a mám s nima zabraný všechny kobinace Alt, Ctrl, Ctrl+Shift a Ctrl+Alt+Shift s písmenkama Z,X,C,V,A,S,D,F,G,Q,W,E,R,T...takže jestli někdo chcete, pronásobte si to. A rozhodně bych jich využil i víc. To víte, nám necromancerům se vyplatí hodně specifických příkazů na summony.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2004 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja mam delenou klavesnici, takzw jsem zacal makrma zaplnovat levou polovinu.. Jkmile dosel ALT+pokracoval jsem CTRL+.
F tlacitka jsem uz omezil na f1-f5, tedka nemusim rukou nijak daleko prejizdet a stiham vsechno lepe a lepe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharlon Emir
Nightmare


Založen: 12. 02. 2004
Příspěvky: 984
Bydliště: Místo věčného odpočinku

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2004 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jooo makra to je dzungle mam to asi tak ze levapolovina klvasnice slouzi na PvM (tedy halvne summony) prava tedy numericka na PvP ovsem ta je zatim dosti zanedbana .... jinak by me a mozna jeste dalsi necromanty jiste zajimalo nastveni povelu pro sve poslusne (a hlavne ty mene poslusne) sverence tedy jestli na to pouzivaji nejaky specialni "trik" tedy ja bych mozna neco malo mel - usetrim si to jako prekvapeni(aspon jsem nevidel ze by to jiny necromancer nekdy pouzival) do dungu pak jiste pochopite ... takove veci ale bude lepsi probrat az v praxi ale mel bych konkretni dotaz ohldne nejakeho prikazu tedy povelu nebo spise jedne vety abychmo si rozumeli, ktery da opravdu vsem sverencum pokyn k tomu ci onomu ukonu (tedy aspon moje pokusi s All kill a All go neprokazuji pozadovany efekt - tedy reaguje vetsinou jen jeden clen skupiny) mozna bysme mi stim mohli poradit pokud je na to nejaky postup o neco by to rozsirilo muj potencial a hlavne usetrilo neskutecne mnoztvi povelu ktere pouzivam nyni ( tedy individualni instrukce kazdemu sverenci zvlast)
Mam li byt hodne konkretni rad bych znal napr, zpusob jakym by se dalo pouze jednou vetou oznamit ( za predpokladu ze budu mit krokodyli Jardu,Pepu a Jendu) aby vsichni sli na jedno misto, kde se zatavi
Nebo pokud bych chtel jejich objekt zajmu zamerit nikoliv "klasicky" mysi nebo pouzitim nextarget ale vlozenim Jmena interesovne postavy primo do prikazu pro priklad by muj povel znel *Pepa,Jarda,Jenda kill:Nepritel*(apod) jede o to jeslti je neco takoveho vubec mozne a pokud ano budu nesmirne vdecny za presne zneni one syntaxe !
_________________

Smrt je jediná životní jistota!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na all kill reaguje vetsinou jen posledne vyvolany sum
na all come reaguji vsichni tvi sumove
pokud chces zmenit target vice sumu, vykasti noveho primo na cil.. ostatni by se meli chytit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharlon Emir
Nightmare


Založen: 12. 02. 2004
Příspěvky: 984
Bydliště: Místo věčného odpočinku

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre takze asi neni zadny povel goto and stop Confused ?
co se tyce vyvolani summona na cil to jsem vskutku neznal ovsem pokud je mam jiz vyvolane (vetsinou tedy i pojmenovane) je nejspis rychlejsi rozdat jim kazdemu individulani povel ... *problem vidim v zasade ve skutecnosti ze si mi sverenci velmi casto svuj cil meni (neostychaji se zamerit trba i me Laughing )* pokud ovsem by po takovem "povel summonu" jiz nemenili svuj cil projevilo by se to jako revoluce v ovladani mich summonu Twisted Evil
_________________

Smrt je jediná životní jistota!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Priklad - jdu zabit spider kinga. Mam jednoho suma a posilam ho na nej, nez tam dojde kouzlim primo na spidera dalsiho a hned dalsiho.. nakonec ho rezou 4 sumove, zabijiho, ja jim dam all stop.. jdu dal - dam all come, jdou za mnou vsichni. Na novy cil vykouzlim suma a dam mu na nej all kill a vetsinou se ti dalsi sumove chyti a pridaji se taky.. a kdyz nic jineho, tak to NPC jde primarne po nich a ja mam cas kouzlit nove primo na nej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže když to sesumírujeme:

all kill a all go působí vždy na posledně vyvolaného summona v doslechu a není mi znám způsob, jak tím "zasáhnout" všechny summony

all stop, all come, all release působí na všechny summony

Nejspolehlivější je asi udělat si jednotlivé příkazy na každého sumona (Jarda, Pepa, Jenda) zvlášť a pak je ovládat jednotlivě. Je to sice fuška, ale je to spolehlivé. Pro neposlušné summony platí pravidlo pořád jim určovat jejich cíl, pořád do kolečka a to i přesto, že mají zrovna zacíleno správně. Nedoporučuji vyvolávat více než 5 summonů, protože potom se sami sobě motaj pod nohy a pd SW výše jim nejde dávat příkazy rychleji než je ztrácejí. K tomu co psal Vil...má pravdu, docela to funguje. Ještě je tu jeden fígl, a to když mám hodně summonů a potřebuju jim dát všem rozkaz all kill na jednoho nepřítele, vykouzlím na nepřítele třeba kuře a všichni moji summoni se na něj automaticky vrhnou. Samozřejmě ho hned zabijou a aýž kuře umře, v drtivé většině případů zaútočí na nejbližšího nepřítele, tj. ta nestvůra na kterou jsem kuře vykouzlil.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo samozrejme - mam makra na vyvolani dvou ruznych spiritu a take makra kill primo na jejich jmena...

stejne tak jsem videl magy, co maji makra jako "giant viper kill", "giant scorpion kill", "earth elemental kill" a vyvolali vice ruznych elemu a jednotlive je ovladali.

Neni vzdy cas je prejmenovavat na a, b, c Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharlon Emir
Nightmare


Založen: 12. 02. 2004
Příspěvky: 984
Bydliště: Místo věčného odpočinku

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

osobne jsem pouzivam v jeden moment nejvice 4 summony (a,b,c,d). ovsem nini pouzivam idealne 3 Liche kterym zadam cil a nasledne pote rychle odbehnu popr. hidnu ci proste zalezu za roh, jednoduse tak aby o me nemeli paru - a oni potom soustredi veskery svuj potencial na posledne zadany cil .... jiste chybicky se vloudi ( casto se stane ze se navzajem uhodi a serezou mezi sebou) ale jinak u me slavi 3 lichove mnohem vetsi uspechy nez 8 Skeleton waru ovsem jak na co a nakoho ... na dracky se s Lichy nechytam a napr. Nightmere udela ze SW hromadku kosti .... ale Lichum podlehne bez vetsich potizi
_________________

Smrt je jediná životní jistota!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2004 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sharlon Emir napsal:
osobne jsem pouzivam v jeden moment nejvice 4 summony (a,b,c,d). ovsem nini pouzivam idealne 3 Liche kterym zadam cil a nasledne pote rychle odbehnu popr. hidnu ci proste zalezu za roh, jednoduse tak aby o me nemeli paru - a oni potom soustredi veskery svuj potencial na posledne zadany cil .... jiste chybicky se vloudi ( casto se stane ze se navzajem uhodi a serezou mezi sebou) ale jinak u me slavi 3 lichove mnohem vetsi uspechy nez 8 Skeleton waru ovsem jak na co a nakoho ... na dracky se s Lichy nechytam a napr. Nightmere udela ze SW hromadku kosti .... ale Lichum podlehne bez vetsich potizi

Mnohem účinější je vyčarovat dva lichy a neutíkat, nýbrž si je pojmenovat a ovládat je tak aby neztratili target. Chce to trošku cviku, ale jde to...a myslím že i se třmi by to šlo, ale to opravdu jen pro ty nejlepší. Ti potom rozpoutají skutečně peklo (jde do toho zapojit ještě jedna mumie nebo SW jako bloker). Jen tam nesmí stát žádnej kámoš, nebo ho ve většině případů vezmou sebou a nesmí se zapomenout kouslit Magic Reflection, což když se zakouzlí ve správnou chvíli, neupoutá lichovu pozornost (jakože normálně upoutá).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.