Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nevysvetlitelne jevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serpin napsal:
fuj, to je hnusny, az me mrazilo Wink
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mě takovíhle věci strašně zajímaj, občas se mi stane, že něco plácnu, nebo si něco myslím a ono se to stane, nebo co se mi stává často, že na někoho myslim a potkám ho:o)

Taky se mi stává, že vidím z dálky někoho a myslim si že je to známej, ael on to není ten, kterýho sem myslel, ale úplně jinej člověk, ale taky známej :o)))

Edit: Na co sem zapoměl jsou sny...nikdy sem nevěřil, že existujou ty noční můry, jak se lidi buděj ve folmech úplně vyděšený a spocený:o) Ale asi od rok spátky se mi zdají neuvěřitelně reálný sny a taky někdy šílený horory, což je i na mě dost:o) Taky je zvláštní, že se ty věci co se zdají někdy stanou, ale bylo mi to vysvětleno doktory, že "dejavu" je jen chyba v myšlení a vy si myslíte, že se vám to zdálo, ale ono se to nezdálo...na to sem se zeptal a co když si ten sen napíšu a pak se to stane? :o)))
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To si takhle jdu po temný ulici. Nikde nikdo, jenom slyšim něčí kroky. Otočim se a nikoho nevidim. Tak se zastavim a ty kroky zastavěj taky. To už mi bylo jasný že si ze mě někdo dělá srandu nebo mě fakt sleduje. Tak křičim že ho vidim, ať klidně vyleze. Nic. Pořádně se rozhlížim a za mnou v průchodu vidim nějakej stín. Pomalu, potichu udělám pár kroků a stín tam pořád je a kouká na mě. Řikám mu ať se tam neschovává, že o něm vim. An se ale ani nepohne, jen na mě dál kouká. Fakt děsivý. Tak se otočim a radši zdrhám, jenže slyšim ty kroky jak chlápek z průchodu utíká za mnou. Zaběhnu za roh a kouknu se za sebe. Nikde nikdo, na průchod už nevidim. Vyděšenej k smrti úplně cejtim jak ten člověk stojí za mnou a každou chvíli mě chytne za rameno. A pak mi dojde, že ty kroky byly moje. Hahahaha.

Dodatek: Je to fikce, vymyslel jsem si to, ale je v tom skrytý poselství ;o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Dodatek: Je to fikce, vymyslel jsem si to, ale je v tom skrytý poselství ;o).

Dyk nás nechte, ať se bojíme (:
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wlad Taltos
Harpy


Založen: 20. 06. 2005
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No moja matka pracuje ako zdravotná sestra a raz sa jej stalo toto:
Mali na oddelení jednu ženu ktorá mala problémi zo srdcom ale chcela strašne moc žiť. Bohužiaľ zomrela. Keď ju našli tak mala zaťaté päste.
Na jednej ruke mala prsten a vždy keď prídu mrtvolkári (neviem presný názov ludí čo odnášajú mrtvych) tak mŕtvy nesmie mať nič na sebe(ani prstene atd...). Matkina kolegina hovorí že nech jej ten prsten odpília skôr ako prídu mrtvolkári. Matka, že ne že ona to skúsi dať dole (viete si predstaviť ako má mŕtvy človek zaťaté ruky...). Matka si sadla k tej žene a v duchu si hovorila nech otvorí ruku, nech jeje môže dať dole ten prsteň a tak...
No a tá žen úplne uvoľnene vystrela ruku na ktorej bol prsteň.

Toto sa fakt stalo.
_________________
Wlad Taltos -Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Věnuju se tomu pasivně už pár let, pasivně proto, že to nevyhledávám, ale vnímám to a moje máma taky na to slyší, u ní to začlo tarotem, reiky, kyvadýlko a u mě tím stylem, že jsem vycítil ( hodně v uvozovkách ) "duchy" a ještě to, čemu někteří řikají andělé, jiní pomocníci, někdo tomu říká dokonce bůh.. jsem v tomhle směru velmi skeptický, avšak toho umím využívat Smile Diskuze je veřejná a nehodlám nic publikovat.

K vyvolávání "duchů".. nedělejte to, nechtějte mít "duchy" u sebe, to čemu se říká duch je podle mě člověk bez těla, který ještě nepřešel do jiného/nového těla/světa, kamkoliv.

Dám přiklad, třeba dva staří lidé, manželé, strašně moc let spolu a jeden z nich umře, pro toho druhého je to jako ztráta půlky těla, chodí mu na hrob, myslí na něj ( podvědomě ho chce zpátky ), ta duše neví, co se s ní děje, neuvědomuje si, že měla nějaké tělo a že umřela, ale je spoutaná nitkou s osobou, kterou milovala, ta nitka se nepřetrhla kvůli tomu, že ten pozůstalí ho chce zpátky. Takže neodejde a zůstává tu "mezi námi" Smile -> nějakej inteligent si jí přivolá a tím ji o to víc znemožní jít pryč ( ten, kdo to neumí a přivolá si někoho, už většinou neumí tomu dotyčnému pomoct k jeho cílovému bodu ( jiný svět, jiné těla atp. ) ), a tak ta duše zůstane u něj a může dělat neplechu Smile Ta duše je sama, tak se na vás přilípne, aby měla kamaráda, u vás se to může projevovat bolestí zad, kolen, čehokoliv ( poznal jsem lidi, kteří dokáží přesně určit, kde tu duši máte )

Ale to se netýká jen zemřelých, můžete na sobě mít duši svého manžela ( nedokážu si to vysvětlit, ale podle "odborníků" to tak je )

Mám "vysvěcení" reiky druhého stupně ( třetí už je mistr ), reiky je o léčitelství a o pomáhání lidem, sám ho uznávám jen tím stylem, kdy někomu pomůžu, ale on nebude vědět kdo mu pomohl, jak mu pomohl, ale uleví se mu. Dá se toho i zneužít.. příklad, když při jisté činnosti ( léčení ) se špatně soustředíte, tak to může mít zajímavé následky, vratné naštěstí ( třeba nám vyprávěla pani, že ve chvíli, když byla na někoho "napojená" si vzpoměla, že zapoměla koupit brambory a ten dotyčný pak pokaždé, když byl v obchodě na nákupu, koupil brambory a až časem ho napadlo zavolat téhle paní, jestli v tom nemá prsty Smile )

Takže až příště budete nakupovat brambory, vzpomeňte si na mě Smile))

A nakonec jasná otázka z toho plynoucí.. Jsem blázen? Ano jsem, ale ne větší než ostatní Smile. Dost lidí tohle nechápe, nevěří tomu. Podle mě je to jen o víře, někdo věří ve svoje památeční fusakle, který mu nosí štěstí, někdo věří v boha a někdo věří v podobné věci jako já.

A jestli to bude číst někdo sečtělý, co se tomuhle věnuje už dlouho, tak ať omluví moje nbiekovstvý v tomhle směru a promine některé "zjednodušení", kterých jsem se dopustil, abych to trošku pochopitelněji nastínil. Je to jen můj názor, pohled Smile
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre leny,to jsem chtel slyset...nekdy budu povidat ja ... Very Happy ale ted jdu koukat na tv
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2005 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak než se rozepíšu podrobněji (na tohle musí být nálada), seznámím vás s jednou příhodou, která se stala tento týden.

V úterý zemřel tatínek mé téty (tedy dědeček sestřenice a bratrance). Bratranec je už 2 roky v Anglii. Měl volat, jako obvykle, ve čtvrtek domů, ale telefon se ozval už ve středu.
Když se teta podivila, co se děje, tak bratranec řekl, že už to nemohl vydržet, ale musí se zeptat, jestli jsou všichni v pořádku, protože měl celé úterý pocit, že se někomu z rodiny stalo něco vážného...
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2005 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:
Tak než se rozepíšu podrobněji (na tohle musí být nálada), seznámím vás s jednou příhodou, která se stala tento týden.

V úterý zemřel tatínek mé téty (tedy dědeček sestřenice a bratrance). Bratranec je už 2 roky v Anglii. Měl volat, jako obvykle, ve čtvrtek domů, ale telefon se ozval už ve středu.
Když se teta podivila, co se děje, tak bratranec řekl, že už to nemohl vydržet, ale musí se zeptat, jestli jsou všichni v pořádku, protože měl celé úterý pocit, že se někomu z rodiny stalo něco vážného...


JJ to moje teta mela tatinka a etn byl v nemocici na pristrojich nemohla spat a tak koukala na filmy do 4:00 hodiny rano,najendou zacala citit divny pach jakoby vune hrbitovnich svicek nebo neco takoveho tak krouzila kolem a z dedoveho kresla to bylo nejvice citit rano volala doktorka a teta rekla ,reknete mi v kolik umrel a deoktorka ze se to nesmela dozvedet ze jestli to rekl nekdo z personalo ze se to nesmi ze je to trestne a ze umrela kolem 4 hodiny kdy se zrovna teta sla kouknout k videu jestli se neco nespalilo...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2005 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam dotaz. Jak může někdo vědět, kolik mu je let? Počítat si věk od prvního pohledu na svět mi přijde divný, lepší už je přímo když začnete růst ( sbírat houby Smile ), ale co duše?

Včera se stal abnormální jev, vyhrál jsem dvakrát po sobě nad partou chlapů bowling Smile Finální skóre jsem měl 1. 121 2. 115 .. to při mě asi stáli všichni svatí Razz
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.