Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

lenym
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo jasny kdybych to nevedel na 100% tak bych to asi nepsal ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NO neviem,ked som sem prvykrat prisiel( a myslim tym uplne prvykrat) bolo mi povedane ,ze nemozem vlastnit Pk postavu.Ze je to proti RP,proti presvedceniu atd.!Osobne sa do tohto nechcem angazovat,len ma zaujima:Leny,keby som bol ja miesto Wariorka a ty by si hral za Pk,sundal by si ma?
_________________
DarkAngel
Archandel2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezis Marja...Tohle neni Chat,Warri rad bych vedel prez jaky bug te lootl... Question pokud Clen Spolku Buguje,bude se to resit....

V Naší guildě platí pravidlo-Klidně si měj PKčko,ale chovej se slušně,nikomu neříkej že seš to ty a v žádném případě tyto dva charaktery nespojuj!!!
[/b]
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh Smile Konecne se zas mluvi o PK, kdyz ste mi zamkli topic ! Twisted Evil
Jestli sem spravne pochopil, jedna o PK Salvator ? popripade jmeno toho PK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže, asi bude potřeba zásahu :o).

Já to vidim tak že Leny si půjčil PK postavu a někdo ho z něčeho obviňuje. Hm.

Tak za prvé. Jak napsal Dix, Spolku neni nic do toho jaký má jeho člen jiný postavy a mnůže to bejt i PK. Jsou jenom dvě podmínky. Nesmí se za tu postavu chovat výrazně nespolkovně (pokud má někdo postavu za kterou nehraje RP, je to každýmu úplně fuk, ale pokud by někdo Spolkovní měl postavu na prasení, svědčí to něco o hráči jako takovym a v takovym případě se to bude řešit a patrně to skončí koncem toho danýho hráče ve Spolku) a musí dokázat ty postavy oddělit, to znamená že ty postavy nebude nijak spojovat. Jakmile je začne spojovat, začíná to být záležitost Spolku.
A teď konkrétně k tomu půjčení PK. Nelíbí se mi to, ale neni to nijak nespolkovní, zvlášť když (pokud) se hráč za to PK chová slušně a Spolkovně (což jde). Člen Spolku by určitě nedělal takový věci jako že by zneužil informace od jiný postavy aby s PK mohl někoho pojet, jak mi trošku vyplynulo z předchozích příspěvků.

Co se mi jako Hellmasterovi krutě nelíbí je ale půjčování postav, na druhou stranu když si chce člověk něco vyzkoušet, půjčení je nejlepší způsob, takže tahle vítka je spíš taková symbolická. Zároveň se mi velmi nelíbí fakt že si Leny to PK musel supportnout Lenym, protože v tuhle chvíli se to stává věcí Spolku. Skutečnost že bylo to PK půjčený a jinak by si za něj Leny nemohl zahrát je sice důvodem výše řečeného, ale vzhledem k tomu co jsem napsal ještě před tím to není ani omluvou.

Závěrem:

Leny si půjčil PK postavu, fajn, každej si z toho může udělat a udělá obrázek sám, ale Spolek to řešit nebude protože nemá důvod.
Leny svou PK postavu neudržel mimo Spolek, což dál budeme řešit interně.

Warriorko z něčeho tuhle PK postavu nařknul a to nařknutí je přinejmenším dost podivné ("zabil bugem blue rangra", "PK zabilo Warriorka při kopání pokladu"...). Pokud to mám řešit, poprosil bych o přesný a hlavně srozumitelný popsání situace a sepsání všech stížností, důležitý jsou hlavně fakta jako jména, místa, čas atd. A já slibuju že to řešit budu, ale musim pochopit o co jde a co je vlastně za problém. Bohužel jsem trošku opožděnej a tyhle věci pomalu chápu a potřebuju je velmi podrobně popsat a vysvětlit.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě malý vyjádření ohledně Spolku jako guildy. Spolek není guilda která je zamřená na potírání vrahounů a kdo si to myslí, rád bych ho tímto vyvedl z omylu. Příběh Spolku se netočí okolo vrahů a modráků ale okolo fajn lidí a sviní. A mnoho z nás ví že obě tyto skupiny jsou zastoupeny jak mezi červenými tak mezi modrými. Spolek je tedy guilda zaměřená na potírání sviní.
A tuhle věc už si každý Člen může vysvětlit jak chce. Někdo vidí svině ve vrazích. Proč ne. Někdo má mezi vrahy kamarády, protože jsou třeba ti lidé fajn. Proč ne. Někdo proti vrahům bojuje co může a vždycky bude proti nim. Proč ne. Někdo červený a modrý postavy vůbec nerozlišuje co se týče jejich sviňkovosti. Proč ne. Ale věci mezi červenými a modrými charaktery jsou čistě na každém Členovi individuálně a každý má svobodnou volbu, třebaže si musí být vědom skutečnosti že to jak se chová a to jaké má názory formuje jeho osobnost a na základě té se pak k němu budou chovat i ostatní lidé.
Ještě jednou tedy opakuji, že fakt že velká většina Členů má averzi k vrahům neznamená že by to bylo kvůli tomu že jsou ve Spolku. To že jsou ve Spolku znamená že mají averzi vůči hajzlíkům, sviním, prudičům a lidem kteří hrajou proto aby znepříjemnili hru ostatním. Pokud mají averzi k vrahům, mají k tomu nějaký svůj důvod a nebo je to pro ně jistá interpretace té pasáži o sviních.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supportnutí bylo z non-rp důvodů nutné a z rp je to proto, že se Leny se Salvatorem zkamarádil ( párkrát spolu bojovali a povídali si ) a tak mu pomohl potírat vepříky na druhé straně barikády.

To, že se to dozvěděl Bones byla smůla a že to řekl zrovna takový drbně jako je Warri je už slušná smůla. Warri je naštvanej, že ho Salvator zabil ( neměl jsem ho nalogovanýho ) a musí kolem sebe házet klacky -> Bones mu vyžbleptl, že jsem za něj hrál já -> hned dělá problémy mě.

Jak jsem už psal, za pk jsem hrál fér, vybíral "clo" Smile Od rybářů to byly rybky, od bojovníků penízky ( mohl jsem lootit, měli někteří i + brnka, ale nelootl jsem nic, jenom jsem si řekl o gp, dostal 100gp, poděkoval za clo a šel dál Smile ) Asi to někdo, kdo hraje pk těžko pochopí, ale mě to bavilo a byla to sranda, protože tvrdá většina blue, když vidí pk v gz gardí, protože mají zafixováno, že jim dávají fully atp. Docela se museli divit, že je nic takového nečeká.

Pk už nehraju, ale myslím si, že Leny zasponzoroval Salvatora právě kvůli lidem, jako je Warriorko, aby mohli být potrestáni.

K Archovo dotazu: Nejdriv bych po tobe chtel clo, protoze jsem nebyl vubec vybaveny a ty bys me dal na 2 rany ( behal jsem skoro nahy ), kdybys nezaplatil, zkusil bych te zabit. Prakticky nikoho ze Spolku nezna, takze bych te bral jako ciziho. Proste jako kdyby v tu chvili neexistovalo nic, jenom Salvator. Ale ver mi, bych te nesundal ani nahodou Wink Resoval jsem vsechny, takze by ses nemusel bat, ze bys musel hledat resera, hk rk mi je bytostne neprijemny a odpudivy. Ale kdybys mel prut, tak ten bych ti sebral, chtel jsem si zahrat na rybare a dostat se tak mezi ostatni na molu Smile

Na to bugovani nebo co.. v tu dobu jsem byl v Second Age a sundaval se sestrickou krakeny. Postavu Salvatora mel loglou jeji majitel. Zkusim prepsat, co mi psal. Logl mapu, sel regroup a vyrazili do cove, v cove byli chvili a pak se tam ukazal rang v mythu na mustovi, stal na mostiku, nahazeli na nej pf, zabili a zlootili ( byli primo pod nim ). Jestli dobre chapu, tak ho zlootili skrz patro, coz mi neprijde za a) jako bug a za b) jsem tam ani nebyl. Sam jsem takhle prisel o veci, kdyz jsem se tam promenadoval Confused Nebyl jediny, kdo lootil, napriklad nevzal kusi a nektere regy.
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm nejak se my to nechce cist ale me bylo povedane ze bones zabil blue rangra bugem cez stenu a leny(salvatore)lootol toho rangra tiez ces stenu pak sme kopali mapu 1x prisli pk hebli sme refuli zabili pk pak prijeli znova pk i ty pak uz sme zabili celej poklad a kopli vsetci uz odportili len ja sem tam ustal a a hned prijeli znova pk a medzi nima bones a salvatore byl sem zabit tema dvoma a po smrti my tam zustal jen nozik poslednej co me lootil byl salvtore bones my rikal diky za regy.kdyz to prave vtedy nehral leny tak se omlouvam ale to se my chce tako verit pac my bylo receno ze salvatore a bones spolu behali na pk mape vzdy spolu a jak leny psal on beha jen s bonesem takze Guy with axe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dark Sorrow
Headless


Založen: 01. 03. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se tu musím Lenyho zastat. Se Salvatorem strašil kolem našeho guildovního domečku, nedržkoval ani když ho kluci několikrát z domku guardli (za což byli následně pokáráni). Nakonec se z měj vyklubal slušný vrah, který sebevražedným přivoláním stráží odehnal hrozbu Smile
Mno, škoda jen že to nebyl skutečný Salvatore, už jsem se radoval že znám o jedno sympatické PK víc...
_________________
Dark Sorrow, v ůdce Mystického Trůnu
Musíme běžet abychom zůstali stát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, takže situaci bych uzavřel s tím že Leny-hráč neprovedl nic špatnýho, to co Warriorkovi ublížilo nebyl Leny-hráč, ale úplně jinej člověk, přestože za stejnou postavu, která však se Spolkem nemá nic společnýho, až na malou podporu od Lenyho-postavy kterou však vyřešíme interně. Leny-hráč se za půjčený PK nechoval v rozporu s pravidly Spolku který se na něj v tu chvíli vztahovaly.

Je mi líto, že máš, Warriorko, takové špatné zážitky z této záležitosti, nicméně myslím že bys měl své stížnosti přednést spíše skutečnému majiteli té postavy kterému Leny za tu chvilku co PK měl dělal spíš dobré jméno. Tvá obvinění se vlastně Lenyho netýkají ale týkají se skutečného Salvatora.
Pakliže jsi nám chtěl oznámit že Leny si půjčil PK, doufám že jsem ti dostatečně vysvětlil postoj Spolku.

Toť stanovisko Představeného Spolku, možná mě někdo doplní. Já tuhle událost považuji na veřejné scéně za uzavřenou.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.