Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jeden ze spamů a Hellova promluva do duše
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:
Tak příště bych prosil ještě interpunkční znamínka a jednou si to po sobě přečíst ;o).


Tak to uz Dáááávno nedelam Smile (Please Delete me:))
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2005 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
Hellmaster napsal:
Tak příště bych prosil ještě interpunkční znamínka a jednou si to po sobě přečíst ;o).


Tak to uz Dáááávno nedelam :) (Please Delete me:))

Tak ještě jednou a pomalu. Velmi mě obtěžuje mazat vám posty, neni to pouhý kliknout a OK, protože to často chvíli trvá a navíc mě to vždycky hodí na začátek topicu. Pouhý "Please Delete me" mě jenom hodně naštve a mám pak tendenci nesmazat post, ale Dixe. Trvá to dlouho a stojí mě to čas kterej bych mohl věnovat důležitějším věcem. Dixi až si to přečteš, tak sem něco postni a já to pak smáznu všechno najednou, ale chci aby sis tohle přečetl. Tohle tu dřív vůbec nebylo a fórum se nemuselo vůbec moderovat. Teď ale čim dál tim víc lidí nachází zálibu v nicneříkajících a naprosto zbytečných postech, což znamená že se s tim asi bude muset začít, protože jinak to tu nebude ke čtení a natož ke hledání informací, což je velmi důležitá funkce fóra ale to si lidé kteří ke všemu musej postnout zbytečnej post neuvědomují.
Nevadí mi hodně postů, přehlédnu i nějakej ten OT, ale vadí mi když už se to vyhání do extrémů, na což tu máme pár expertů kteří se v poslední době nějak moc rozjeli a jejich postování mi připomnělo způsob Mr.Krve když do topicu starého přes měsíc napsal něco stylu: "................".
Takže prosím o zamyšlení.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arkon
Lizardman


Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Magincia/Moonglow

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 12:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtel bych nejak rejpat, ale je pravda co napsal Hell a to v tom,ze treba ja uz na vase forum kouknu malokdy a vite proc? Jelikoz je tu spousta spamu a nekdy s prominutim uz kravin, ze to radsi vse oznacim jako prectene... je to docela smutne, drive jsem si vase forum cetl velmi rad
_________________
Sid Labien [Dreamers], Rahien Sorei, The Coramoor
Nabis Arboreus [-BF-], Venefica Magra, Flame of Tar Valon

"Non licet facere malum, ut eveniat inde bonum."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 12:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arkon napsal:
Nechtel bych nejak rejpat, ale je pravda co napsal Hell a to v tom,ze treba ja uz na vase forum kouknu malokdy a vite proc? Jelikoz je tu spousta spamu a nekdy s prominutim uz kravin, ze to radsi vse oznacim jako prectene... je to docela smutne, drive jsem si vase forum cetl velmi rad

A aby jsi zae mohl naše fórum rád pročítat, všichni si sáhnou do svědomí a budou trošku zodpovědnější.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharlon Emir
Nightmare


Založen: 12. 02. 2004
Příspěvky: 984
Bydliště: Místo věčného odpočinku

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arkon napsal:
Nechtel bych nejak rejpat, ale je pravda co napsal Hell a to v tom,ze treba ja uz na vase forum kouknu malokdy a vite proc? Jelikoz je tu spousta spamu a nekdy s prominutim uz kravin, ze to radsi vse oznacim jako prectene... je to docela smutne, drive jsem si vase forum cetl velmi rad


* přidává svůj podpis *
* proč vlastně tohle postoval ?? asi už taky není co býval *
* ale aby to nebylo zcela bezpředmětné chce poukázat nato , že mu stále schází jeden člověk, který by odpověděl na poslední hádanku *
_________________

Smrt je jediná životní jistota!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje řeč Hellíku, harv postů, tfuj:o( Promiň za to mazání, netušil sem, že je to tak náročné...:o(
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2005 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja se taky moc omlouvam, nechal jsem se unest... Embarassed priste jen posty k tematu
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.