Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Konflikty s ožralama
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2005 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obušek nemusíš otevřít. Dá se dokoupit i speciální koncovka, co se dá na opačnej konec než kterej "otevíráš". Ale obejdeš se i bez toho.

(Ještě jedna taková blbinka, dá se tam dát i speciální baterka Smile )
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2005 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasne, obusek je dobry i zavreny, ale... je to zbytecna zatez. Je to tezke jako krava, velke jako krava, do nekterych podniku te s tim nepusti, kdyz ti ho vyrazi z ruky a dostane do sve tak je to trosku kontraproduktivni. Nemluve o tom, ze vetsina rvacek s po par prvnich urovnich dostane do urovne - jeden na zemi, druhy nad nim, pripadne oba dva v klinci. A tam je ti obuch naprd.

Pokud si vzpomenu treba na rvacku v McDonnaldu o MMF, tak jsme misto obusku pouzili nejdrive ruce a nasledne zidle. Na obusek nebylo misto ani cas.

Takze pokud mam rok tahat obusek, abych ho pak mooozna jednou za rok pouzil, to radsi dostat pres usta Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2005 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nedavno sem mel konflikt i ja oslavoval jsem narozeniny kamarada a sedime v hospode kdyz se schylovalo ke konci sly nekteri platit na bar a mezi nima i ja kdyz uz sem bylo u placeni pristoupil ke me ozraly idiutek a dal me pesti primo do plastiky coz me zkazil celej vecer pac me pak jenom bolela hlava ale jsem si jistej tim ze do dneska toho lituje a litovat bude za to nemuze clovek ale ten magickej alkohol kterej dokaze otupit mysleni . jakozto alkohol je take droga a nekde sem slysel ze k cloveku se muzes otocit zady ale ne k droze ! Navic vseho moc skodi .
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2005 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi to patri nejspis sem Smile

jsme dneska z brachou trenovali nejaky ty chmaty atd. ja ani neumim poradne tlacit celym telem Smile sotva jsem ho vyved z rovnovahy.... on me poslal 3 metry dozadu a to to jeste brzdil, jako reknu vam ze kdyz dojde na bitku rukama (nejlip 1vs1) tak ten co umi Tchaj-ťi (nebo aikido, tam jsou pry podobny paky atd.) tak ma znacne navrh a navic neni potreba sila....
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aikido bojuje se silou, vahou a rychlosti nepritele tim, ze ji usmerni a pouziji proti nemu. Pekna vec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lavaron
Malej drak


Založen: 03. 12. 2003
Příspěvky: 754
Bydliště: BUcaneers Den

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekna vec to sice je, ale nez se ji naucis aspon do takove miry, aby jsi ji byl schopen pouzit k vlastni obrane, tak ti to zabere hodne let ...

ono staci srovnani, jak si proti sobe povede thaiboxer a aikidista, oba napr po 6 mesicich vycviku ... a na druhou stranu po 30 letech cviceni Smile
staci se trochu pobavit s kazdym kdo aikido, nebo dokonce i vnitrni bojova umeni jako je tai-ti a clovek se dozvi, jak moc dlouho trva, nez je clovek aspon schopen je trochu pouzit pro svoji obranu
_________________
------------------------------------------------------

Wandering Healer, zesnuly clen Spolku

Na zivote miluju jeho rozmanitost, kazdy den me nastve nekdo jiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gate keeper napsal:
Aikido bojuje se silou, vahou a rychlosti nepritele tim, ze ji usmerni a pouziji proti nemu. Pekna vec.


To i judo a přísahám, v praxi je judo na dvě věci...
Vím o čem mluvím.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gate keeper napsal:
Aikido bojuje se silou, vahou a rychlosti nepritele tim, ze ji usmerni a pouziji proti nemu. Pekna vec.


prave ze na to nemusis byt nijak silny, staci rychlost a umet usmernit svoje pohyby, sila uz je jen takovej bonbonek ze znasobis ucinnost rany kdyz mu das, jinak neni ani potreba
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Joker
Ettin


Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je at uz paralyzer ,pepřák obušek apod na jednu věc.. člověka tim se štestím poprví překvapíš ale mohl by si te vyhlídnout znovu což by už byl opatrnej a navíc s kámošema...Takhle na akci se mi to stalo jednou a to vlastne sem to trosku zavinil sobe sám ..ale naštestí to pro mě dopadlo dobře.. neni dobrý se spolíhat na nekoho jinýho (na kámoše) neni možný aby každej s tebou chodil všude a porad.. s kamošema se nám to stalo tak že já sem se šel provětrat ven a tam už se jeden holohlavec navážel do jednoho kluka.. šel sem dál a jen tak z prdele sem si řek nácek posranej .. ale nebyla to žadná až tak korba .. dal mi bodlo zezadu do nohy což jsem nečekal ,ztratil sem rovnováhu ale nespadl jsem a jelikož sel ke me tak jsem mu bez varování jako on mě otočkou napálil jednu ze strany do spánku a druhou si dal o zábradlí což ho vyřadilo .. možná sem měl štěstí možná ne ale každopádne se spolíhám vždycky hlavně sám na sebe , s klukama chodíme do posilovny a boxovat normál jako pouliční fight ..je to dobrý už protože si clovek nacvičí reflexi a je trochu odolnej (krev z nosu je kazdodenim normálem když se bitkujem) kyž je jich víc a si sám tak jednoduše utek no...
_________________
Má duse patří bohu,
Zivot můj dostane král,
srdce své daruji Zeně,
čest svou si ponechám sám

Legionář tělem i dusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joker napsal:
Podle mě je at uz paralyzer ,pepřák obušek apod na jednu věc.. člověka tim se štestím poprví překvapíš ale mohl by si te vyhlídnout znovu což by už byl opatrnej a navíc s kámošema...Takhle na akci se mi to stalo jednou a to vlastne sem to trosku zavinil sobe sám ..ale naštestí to pro mě dopadlo dobře.. neni dobrý se spolíhat na nekoho jinýho (na kámoše) neni možný aby každej s tebou chodil všude a porad.. s kamošema se nám to stalo tak že já sem se šel provětrat ven a tam už se jeden holohlavec navážel do jednoho kluka.. šel sem dál a jen tak z prdele sem si řek nácek posranej .. ale nebyla to žadná až tak korba .. dal mi bodlo zezadu do nohy což jsem nečekal ,ztratil sem rovnováhu ale nespadl jsem a jelikož sel ke me tak jsem mu bez varování jako on mě otočkou napálil jednu ze strany do spánku a druhou si dal o zábradlí což ho vyřadilo .. možná sem měl štěstí možná ne ale každopádne se spolíhám vždycky hlavně sám na sebe , s klukama chodíme do posilovny a boxovat normál jako pouliční fight ..je to dobrý už protože si clovek nacvičí reflexi a je trochu odolnej (krev z nosu je kazdodenim normálem když se bitkujem) kyž je jich víc a si sám tak jednoduše utek no...


Hlavně neběhej, hlavně neběhej *řeže se smíchy*

A zbytek, kterej zvládne utíkat, nechť se směle dá na útěk, když po něm vystartuje nějaký nalitý raťafák Wink

E: nemám jak ti dát jinak vědět, páč icq už skoro nazapínáš, tak to napíšu sem: tenhle pátek bylo ve snacku hafec prázdno, nikde nikdo, jenom tam došla Pafči ( Gürtlerky ) kamarádka, tak jsem si dal jeden ploužáček a ve dvě jsem to odvalil domu. Byl jsi v Kozách nebo Solenice? Jestli bude i tenhel týden snack prázdnej, tak bych se pak asi chtěl podívat někam, kde se bude něco dít, tak bych se k tobě kdyžtak přifařil Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.