Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Změna morfů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle posoudim, az zase nekdy dobehnu nejaky tezsi dungeon.

Jinak pokud chce najaky mag pujcit archimagi komplet, tak reknete. Doted to byla jen cetka na trh, kterou jsem si sehnal za mesic (z lootu, coz pri castosti meho hrani neni nic drsneho) ted ma alespon nejaky vyznam.

Spise nez o nutnost miti komplet, bych zminil fame naroky na to, moci tento komplet obleci - ale nezkousel jsem, mozna neni nutne ho mit na sobe, mozna se to zmenilo... gm vi, ja ne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baltik napsal:
ta zona znamena pouze ze nejde teleport ze svitku, z hlavy by jit mel

Mě to nedá, takže prosím neodpovídat, jen jsem chtěl nějakym vtipnym způsobem podotknout že některý povolání ten teleport z hlavy nedaj a nejedná se o mlátiče který by si cestu probili ;o). No, i ten vtipnej způsob se mi z toho nějak vytratil. Tenhle post je bezpředmětnej, ale nebyl bych to já, kdybych se nad konkrétn touhle věcí nepozastavil ;o).
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Spise nez o nutnost miti komplet, bych zminil fame naroky na to, moci tento komplet obleci - ale nezkousel jsem, mozna neni nutne ho mit na sobe, mozna se to zmenilo... gm vi, ja ne :)

Určitě se ty fame nároky sníží.
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Retromancer
Mirror Spider


Založen: 17. 11. 2003
Příspěvky: 473
Bydliště: Domek v pustine...

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotazky - 1) neni moznost zavedeni vice morfu z hlavy? kure a man/woman je preci jen malo a kdyz uz se s tim hyba mohl by mag dostat neco pouzitelneho i z kebule - preci jen da se to ortnout a slo by to pouzit jen nekde...

2) Drak - popremejslel jsem o tom a morf do draka jak jsem pochopil neomezuje kouzleni - tedy kdyz potahnu archmagi komplet mam stejne nejlepsi morf k dispozici a neni nicim omezen - tady nevidim logiku. A navrhuji snizit nabiti hulek na 5 jako ostatni.

3) demon - nad tim 5 kruhem prosim jeste popremyslejte Mag bez sumonu a IJS proste je k nicemu. Maximalni vyuziti je nekde k zazdeni, ale to jde zas i bez morfu a morf vyuzitelny na jednu jedinou vec...

4) Veterinou lecene morfy - pokud ale mag dostane k dispozici tyto morfy a budou pouzivany, byl bych rad za zvazeni moznosti zvednout magum moznost veteriny z 30r na 50 jako heal.
_________________
Retromancer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baltik
Obyčejný Havran


Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 168
Bydliště: Hospoda

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellmaster napsal:

Mě to nedá, takže prosím neodpovídat, jen jsem chtěl nějakym vtipnym způsobem podotknout že některý povolání ten teleport z hlavy nedaj a nejedná se o mlátiče který by si cestu probili ;o). No, i ten vtipnej způsob se mi z toho nějak vytratil. Tenhle post je bezpředmětnej, ale nebyl bych to já, kdybych se nad konkrétn touhle věcí nepozastavil ;o).

*Hele rejpal, ja mu to vratim*

Myslis takove jedno povolani, ktere jsem nezminoval hlavne proto, ze jsem si byl jist ze me nebude zkouset, protoze vi stejne dobre jako vim ja o tom, ze nez vleze do te brany, tak si mile krakeny nalaka pres VDS ke stene kde je pochyta parafieldem, takze ten naklikly EF svitek se kterym vleze do gate je jen pro jistotu? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellmaster
Lord Death


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 4905
Bydliště: Bezhrobovec

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2005 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baltik napsal:
Hellmaster napsal:

Mě to nedá, takže prosím neodpovídat, jen jsem chtěl nějakym vtipnym způsobem podotknout že některý povolání ten teleport z hlavy nedaj a nejedná se o mlátiče který by si cestu probili ;o). No, i ten vtipnej způsob se mi z toho nějak vytratil. Tenhle post je bezpředmětnej, ale nebyl bych to já, kdybych se nad konkrétn touhle věcí nepozastavil ;o).

*Hele rejpal, ja mu to vratim*

Myslis takove jedno povolani, ktere jsem nezminoval hlavne proto, ze jsem si byl jist ze me nebude zkouset, protoze vi stejne dobre jako vim ja o tom, ze nez vleze do te brany, tak si mile krakeny nalaka pres VDS ke stene kde je pochyta parafieldem, takze ten naklikly EF svitek se kterym vleze do gate je jen pro jistotu? 8)

Hah :o).
Edit: Tak jsem setřenej, no :o)
_________________
Hellmaster, posel Aethanův, Představený Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.