Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Delarock
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Baltik
Obyčejný Havran


Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 168
Bydliště: Hospoda

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Delarock napsal:

Kral co umi IVM celkem daleko Smile

na krale co umi IVM rozumny loupeznik nezautoci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joker
Ettin


Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Delarock napsal:
Ursus napsal:
Mohu jednu otázku?
Proč hraješ PK, když na tebe každý nadává a ty se musíš obhajovat a ostatním lidem kazíš hru (ti, co by chtěli PvP si ho mohou najít jinak)?


Cekal sem, kdy se me nekdo zepta, sem PK kvuli "modrakum" protoze modri o sobe rikaji ze sou "dobri", takze se nekterym "snazim" ukazat ze i vrah muze byt kolikrat slusnejsi nez modrý (ale i cerveny). Je to dost špatný, když mě někdo obere a zabije mi jezditko, tak je to vetsinou doprovazene slovy "Vy to delate taky" a to bych chtel nejak zmenit...


Mockrat jsem se s tebou stretl a neprasis to vim ja osobne si delam takovy denicek co od kteryh pk cekat takze kteri me aspon resly resnu taky .Ja treba pkckum lotnu tmr a nake me potrebne regy proste spotrebaky ktere vyuziju v dalsich bojichAbych lotil nake rose rangum nebo tak to ne.Hlavni prijem tmr mam z pk Laughing
_________________
Má duse patří bohu,
Zivot můj dostane král,
srdce své daruji Zeně,
čest svou si ponechám sám

Legionář tělem i dusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:
Delarock napsal:
Ursus napsal:
Mohu jednu otázku?
Proč hraješ PK, když na tebe každý nadává a ty se musíš obhajovat a ostatním lidem kazíš hru (ti, co by chtěli PvP si ho mohou najít jinak)?


Cekal sem, kdy se me nekdo zepta, sem PK kvuli "modrakum" protoze modri o sobe rikaji ze sou "dobri", takze se nekterym "snazim" ukazat ze i vrah muze byt kolikrat slusnejsi nez modrý (ale i cerveny). Je to dost špatný, když mě někdo obere a zabije mi jezditko, tak je to vetsinou doprovazene slovy "Vy to delate taky" a to bych chtel nejak zmenit...

Děkuji, jsi první, který mi byl schopen smysluplně odpovědět.


Je to taky jedna z veci proc nedavam HK, nechci aby ho davali me...
A jeste me tak napadlo, vetsina PK po tom co ho zabijete (i ferove) na vas vyjede jaky ste lamy (ja taky, pokud utocite z gardu nebo vas je 6x tolik :p), ale to neni to nejspravnejsi, pak se tech X modraku na to Pk nastve, da mu HK, nastve se to PK a az potka treba i NB modraka, tak mu da HK a takhle to jde furt dokola, nez vsichni prestanou davat HK Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baltik napsal:
Delarock napsal:

Kral co umi IVM celkem daleko Smile

na krale co umi IVM rozumny loupeznik nezautoci Smile


Ale kamikadze loupeznik jo Smile
*premysli proc vletel do te 10-ti clenne skupiny sam, s plnou vybavou*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arkon
Lizardman


Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Magincia/Moonglow

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzdycky se najde nejakej ichtyl co da HK, RK jen tak aniz by se reklo jediny slovo... takhle jsem prisel ve mestech o dva black musty, protoze ja neguarduju
_________________
Sid Labien [Dreamers], Rahien Sorei, The Coramoor
Nabis Arboreus [-BF-], Venefica Magra, Flame of Tar Valon

"Non licet facere malum, ut eveniat inde bonum."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Joker
Ettin


Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baltik napsal:
Joker napsal:

Ty jsi kdyz jsi zacinal nechtel nakeho mustanga aby jsi na nem mohl jezdit a v tu dobu si pripadal jako naky kral? Wink

Vis jak daleko dojede kral bez osobni ochranky v lesich plnych zbojniku a loupezniku? Wink


No to je zivot a pro nb i poucení Very Happy nekdy i znechucení. Si vzpomínam na mích prvních 5 minut v dp vylezu z dolu s wariorem ve sve ,,Top vybave¨nakej leather sword a tak vybehnu z gz a uz lezim Razz
_________________
Má duse patří bohu,
Zivot můj dostane král,
srdce své daruji Zeně,
čest svou si ponechám sám

Legionář tělem i dusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joker
Ettin


Založen: 28. 02. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Delarock napsal:
Ursus napsal:
Delarock napsal:
Ursus napsal:
Mohu jednu otázku?
Proč hraješ PK, když na tebe každý nadává a ty se musíš obhajovat a ostatním lidem kazíš hru (ti, co by chtěli PvP si ho mohou najít jinak)?


Cekal sem, kdy se me nekdo zepta, sem PK kvuli "modrakum" protoze modri o sobe rikaji ze sou "dobri", takze se nekterym "snazim" ukazat ze i vrah muze byt kolikrat slusnejsi nez modrý (ale i cerveny). Je to dost špatný, když mě někdo obere a zabije mi jezditko, tak je to vetsinou doprovazene slovy "Vy to delate taky" a to bych chtel nejak zmenit...

Děkuji, jsi první, který mi byl schopen smysluplně odpovědět.


Je to taky jedna z veci proc nedavam HK, nechci aby ho davali me...
A jeste me tak napadlo, vetsina PK po tom co ho zabijete (i ferove) na vas vyjede jaky ste lamy (ja taky, pokud utocite z gardu nebo vas je 6x tolik :p), ale to neni to nejspravnejsi, pak se tech X modraku na to Pk nastve, da mu HK, nastve se to PK a az potka treba i NB modraka, tak mu da HK a takhle to jde furt dokola, nez vsichni prestanou davat HK Smile


Nepatri to na tebe ale cestou v hytlu sme sejmuly 2 pk a sly dal a behem 15 minut pribehlo pres 10 pk myslim ze jsem napocital 15 a full a tak takze to prepadani v presile neni zas tak horky ale jak rikam nepatri to na tebe
_________________
Má duse patří bohu,
Zivot můj dostane král,
srdce své daruji Zeně,
čest svou si ponechám sám

Legionář tělem i dusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arkon napsal:
Vzdycky se najde nejakej ichtyl co da HK, RK jen tak aniz by se reklo jediny slovo... takhle jsem prisel ve mestech o dva black musty, protoze ja neguarduju


Na guardech za ucelem obrany nevidim nic spatnyho, pokud to neni stylem 8x zmacknout makro, pri tom bezet za PK, davat mu paru a pak ho lootnout ...
HK Black Musta :/, taky moc nemusim Fleshe (nebo Flashe ?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arkon
Lizardman


Založen: 20. 05. 2004
Příspěvky: 220
Bydliště: Magincia/Moonglow

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj, ja s vrahy mel taky svoje starosti, asi jako kazdy... osobne proti nim nic nemam, pokud neprasi, rad si snim i pokecam, vetsinou umru, protoze pvp neumim, ale uz jsem taky neco sundal Smile

Moje zacatky s vampem pred nejakym rokem a vic byly strasny, dost me to za vampa bavilo, ale jakmile jsem nekam vlezl, uz me skolilo pk... tomu se vyhnout neda, jsou vsude
_________________
Sid Labien [Dreamers], Rahien Sorei, The Coramoor
Nabis Arboreus [-BF-], Venefica Magra, Flame of Tar Valon

"Non licet facere malum, ut eveniat inde bonum."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joker napsal:
Nepatri to na tebe ale cestou v hytlu sme sejmuly 2 pk a sly dal a behem 15 minut pribehlo pres 10 pk myslim ze jsem napocital 15 a full a tak takze to prepadani v presile neni zas tak horky ale jak rikam nepatri to na tebe


15 PK sem pohromade videl naposled snad kdyz sem vlezl do delu, chytil se do parafildu a PK na me blbe koukali, kdyz sem napsal "Ze vas to bavi...", 3 se za mnou rozebehli a rvali at du prudit jinam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.