Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Delarock
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:
Jde to, ale. Kolikrát za ten trénink příjdeš o tuhle výbavu, protože to PK prostě bylo lepší? A že jde vždy utéct... tomu nevěřím. Prostě je to riziko.

Ano, nastesti Smile kdyby slo vzdy utect, byla by to vcelku nuda.
Nemluve o tom, kdyby slo pokazde utect i v pripade, ze mam jen ress robu a nic vic.

Proste je to riziko - kdyz beham v ress robe, tak je sance na smrt mnohem vyssi, nez kdyz si vemu nejake to rr, bandu, gh a budu se ucit utikat na mape (klicky mezi stromy, nejblizsi porty do bezpeci apod)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joker napsal:
Jinak k tem newbikum a jezditkam, me celkem pobavilo, kdyz sem sundal "NB" co mel na sobe shadow a pod sebou crimsna a jeste prosil at mu neberu veci...


Ty jsi kdyz jsi zacinal nechtel nakeho mustanga aby jsi na nem mohl jezdit a v tu dobu si pripadal jako naky kral? Wink[/quote]

Kdyz sem byl NB tak sem s vyvalenejma ocima koukal na ty pany na takovem tom "cernem" koni, prvniho mustanga sem mel az v dobe co sem mel na ucte pres 100k

Pak tu nekdo psal o tom zabijeni lidi s 30hp, tak to pisnu sem, sorry ted to nemuzu najit :
Mi to celkem pripomelo historku z nedavna, ve vespru nejaky novacek trenoval magery POGama na sebe, dorazil sem ho, ale aspon se dozvedel, ze ma trenovat sipkou a na bezpecnem miste, jako je cech magu Very Happy Všechno zlé je k něčemu dobré Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Ursus napsal:
Tamercraft je teda pěkný blábol.
Bych chtěl vidět ten zástup lidí, co dneska trénují taming jen kvůli zisku u své 2. postavy.
Jak takového tamercrafta poznáš? Tím, že má jen hůl, shrinky a róbu? To nosí při tréninku tamingu skoro každý. A víš proč? Protože existují takoví -polkl- jako ty.

No PK maji behat po mape, ne?
No tak pak asi narazi na ty, co tam behaji take, ne?

Takze pokud vim, ze budu behat po mape (trebuju taming), tak si vemu bandy, gh, aspon shadow brnko a PKcku v lese v pohode utecu (nemluvim o moznosti dvou rr).

Pokud vim, ze jen kopu k respu a domu, tak si vemu jen tu taming stafku, protoze toho vic nepotrebuju - budto tam pk bude a kldine mohu hebnout, nebo tam nebude a hned po tamnuti kopu dom.

Kdo trenuje v lese a beha jen se stafkou a ress robkou, tak to ma holt blbe, no... to PK maji zabijet jen blood a vyse v dungu?

Ja jen řekl, že je pro mě stravitelnější, když si vezmu jen tu ress róbu a když mě dostane PK, tak nic noc. Trénoval jsem takhle taming a vyhovovalo mi to. Rozhodně má postava ale nebyla tamercraftem. Proti tomuhle jsem se ohradil a ohrazuji.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera tě Eri resla, jenom díky tomu, co jsi psal sem, proto jsem se tím vůbec začal zabývat, měla oživit Kelnora a ten by si tě posbíral. Další - Smile
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:
Mohu jednu otázku?
Proč hraješ PK, když na tebe každý nadává a ty se musíš obhajovat a ostatním lidem kazíš hru (ti, co by chtěli PvP si ho mohou najít jinak)?


Cekal sem, kdy se me nekdo zepta, sem PK kvuli "modrakum" protoze modri o sobe rikaji ze sou "dobri", takze se nekterym "snazim" ukazat ze i vrah muze byt kolikrat slusnejsi nez modrý (ale i cerveny). Je to dost špatný, když mě někdo obere a zabije mi jezditko, tak je to vetsinou doprovazene slovy "Vy to delate taky" a to bych chtel nejak zmenit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
Včera tě Eri resla, jenom díky tomu, co jsi psal sem, proto jsem se tím vůbec začal zabývat, měla oživit Kelnora a ten by si tě posbíral. Další - Smile


Nechci rejpat, ale uz jen kvuli vasi "RP" povaze, nemeli by jste se me pokusit zabit? Nez pockat az vampik po resu zavola guards ? Sem v Jhelomu celkem casto, takze si myslim ze by to az takovej problem nebyl a od toho vampa to taky nebylo hezky, kdyz reknu "Jdete resnout toho dovnitr Smile" a naoplatku po ressu "GUARDS"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baltik
Obyčejný Havran


Založen: 08. 07. 2004
Příspěvky: 168
Bydliště: Hospoda

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joker napsal:

Ty jsi kdyz jsi zacinal nechtel nakeho mustanga aby jsi na nem mohl jezdit a v tu dobu si pripadal jako naky kral? Wink

Vis jak daleko dojede kral bez osobni ochranky v lesich plnych zbojniku a loupezniku? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ursus napsal:
Vilgerius napsal:
Ursus napsal:
Tamercraft je teda pěkný blábol.
Bych chtěl vidět ten zástup lidí, co dneska trénují taming jen kvůli zisku u své 2. postavy.
Jak takového tamercrafta poznáš? Tím, že má jen hůl, shrinky a róbu? To nosí při tréninku tamingu skoro každý. A víš proč? Protože existují takoví -polkl- jako ty.

No PK maji behat po mape, ne?
No tak pak asi narazi na ty, co tam behaji take, ne?

Takze pokud vim, ze budu behat po mape (trebuju taming), tak si vemu bandy, gh, aspon shadow brnko a PKcku v lese v pohode utecu (nemluvim o moznosti dvou rr).

Pokud vim, ze jen kopu k respu a domu, tak si vemu jen tu taming stafku, protoze toho vic nepotrebuju - budto tam pk bude a kldine mohu hebnout, nebo tam nebude a hned po tamnuti kopu dom.

Kdo trenuje v lese a beha jen se stafkou a ress robkou, tak to ma holt blbe, no... to PK maji zabijet jen blood a vyse v dungu?

Ja jen řekl, že je pro mě stravitelnější, když si vezmu jen tu ress róbu a když mě dostane PK, tak nic noc. Trénoval jsem takhle taming a vyhovovalo mi to. Rozhodně má postava ale nebyla tamercraftem. Proti tomuhle jsem se ohradil a ohrazuji.


Zastavam nazor, ze kazdy se musi nejakym zpusobem ucit a myslim ze tohle je jeden ze zpusobu naucit lidi aby se snazili branit jinak nez makrem na GUARDS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Delarock napsal:
Ursus napsal:
Mohu jednu otázku?
Proč hraješ PK, když na tebe každý nadává a ty se musíš obhajovat a ostatním lidem kazíš hru (ti, co by chtěli PvP si ho mohou najít jinak)?


Cekal sem, kdy se me nekdo zepta, sem PK kvuli "modrakum" protoze modri o sobe rikaji ze sou "dobri", takze se nekterym "snazim" ukazat ze i vrah muze byt kolikrat slusnejsi nez modrý (ale i cerveny). Je to dost špatný, když mě někdo obere a zabije mi jezditko, tak je to vetsinou doprovazene slovy "Vy to delate taky" a to bych chtel nejak zmenit...

Děkuji, jsi první, který mi byl schopen smysluplně odpovědět.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Delarock
Harpy


Založen: 01. 02. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2005 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baltik napsal:
Joker napsal:

Ty jsi kdyz jsi zacinal nechtel nakeho mustanga aby jsi na nem mohl jezdit a v tu dobu si pripadal jako naky kral? Wink

Vis jak daleko dojede kral bez osobni ochranky v lesich plnych zbojniku a loupezniku? Wink


Kral co umi IVM celkem daleko Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.