Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vejfuk

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vejfuk
Headless


Založen: 29. 01. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:18 pm    Předmět: Vejfuk Odpovědět s citátem

Je to tady slavím se svým otcem mé čtrnácté narozeniny.A ptám se mého otce – chudého kováře-:“Tatínku proč nemám maminku?“ Otec zavzpomíná a říká:“ach synu poté co jsi se narodil přišla na celou naši ves obrovská finanční krize a tak se tvoje matka – mocná čarodějka – vydala do jeskyně plné monster které se říkalo Despise , protože náš soused mocný paladin ji nedávno pokořil a říkal že je čekala obrovská odměna ve formě pokladu, který skládaly mocná monstra z výbavy dobrodruhů kteří se snažili pokořit tuto jeskyni před jeho výpravou.A tak se maminka rozhodla že udělá to samé , sehnala spoustu válečníků , mágů a léčitelů a vydali se do této jeskyně.Ovšem když se dostali až k pokladu poslední monstrum celou skupinu čítající osmnáct členů vyvraždilo do posledního jedince.“ Otec se rozplakal a když plakal rozhodl jsem se že stanu slavným válečníkem, který ponese jméno Vejfuk a pokořím tuto obludnou jeskyni.

Hned druhý den jsem vzal své celoživotní úspory a šel jsem do města na trh.Tam jsem koupil nové krásné železné brnění a meč.Deset let jsem trénoval bojovému umění a lehké magii a pak jsem se rozhodl že nasbírám bojové zkušenosti.Tak jsem tedy šel do divočiny za městem Britain.Po dvouhodinové chůzi jsem narazil na hřbitov plný kostlivců zombíků a dalších ohavných stvůr.

Na tomto místě jsem strávil čtyři hodiny a poté jsem se z pěknou kořistí vrátil domů ke svému otci najedl jsem se dal jsem mu peníze a šel jsem mu pomoci do kovárny.Tuto výpravu jsem opakoval dobré dva měsíce, ale jednou když sem se vracel z výpravy jsem zabloudil a narazil jsem na krásný hrad. Nad vstupní bránou bylo zlatem napsáno:“Zde sídlí mocná a pyšná gilda Ellesar“.Vedle brány byla vývěska se jménem: Pokud chcete vstoupit do našeho společenství napište přihlášku a my se o Vás poradíme.

Hned jak jsem si to přečetl jsem běžel domů a sdělil to svému otci.Otec měl obavy ale peněz bylo stále málo a chtěl jsem poznat chrabré a přátelské bojovníky kteří zabíjejí mocnější monstra než je ta havěť na hřbitově.A tak jsem napsal přihlášku na kus pergamenu a další den když jsem šel na hřbitov jsem jí tam přidělal.A šel na hřbitov zabíjet monstra.

Když sem šel zpátky už tam byl přidělaný další kus pergamenu.Stálo na něm:“Chrabrý bojovníku rádi tě přivítáme v naší gildě přijď tedy zítra po svítání , popovídáme si a pak vyrazíme na nějaké monstra.

Když jsem dorazil domů otec mě zatáhl do kovárny , na stole leželo nové brnění zelené barvy.Otec pravil:“ Milý synu mám o tebe strach tak za naše úspory koupil ingoty vzácného kovu jménem Verite a ukoval jsem ti z nich brnění.

Druhý den ráno po rozbřesku jsem vyrazil k hradu gildy Ellesar, tam mě velmi hezky přivítali.Při obědě se mě vyptávali na můj život, zkušenosti z boje a vybavení když jsem jim vše pověděl ukázali my kouzelné lektvary a zbraně.Dali mi nějaké lahvičky lektvarů, půjčili zbraň a osedlali oře.

Asi za hodinu jsme se vydali na výpravu ukázali mi kouzelnou knihu která se využívala k teleportování a řekli ať si v mysli vybavím město Jhelom.Bylo to težké protože jsem v tom městě nikdy nebyl ale zhruba za půl minuty mě tam kniha přenesla.Pokračovali jsme po městě a po chvilce jsme narazili na jednosměrný teleport. Skočili jsme do něj , když nás to přeneslo na druhou stranu portálu řekli mi:“Vítej v lokaci, Která nese jméno Iilshenar , zde budeme prozatím spolu bojovat.Zabíjeli jsme různá monstra všech druhů a z monster dostali různé magické předměty.Když se setmělo prohlásil mocný ranger Legoland:“Použij teleportační knihu a portni se do Británie.Doběhni k hradu navečeř se a počkej na nás.Učinil jsem tak a za necelou hodinu již zde byl i zbytek Výpravy když se najedli vylezli jsme na střechu hradu a on vyndal 29 000 zlatých.Tolik peněz pohromadě jsem ještě nikdy neviděl málem jsem omdlel. Po chvilce myšlení prohlásil:“ Milý Vejfuku jako paladin jsi dnes uspěl a myslím že nikdo nebude proti kdybych těl přijal do naší gildy.“ Nevěřil jsem vlastním, poté prohlásil:“Milý spolubojovníci dnes jsme si vydělali 29 000 zlatých rozdělíme to rovným dílem mezi všechny čtyři účastníky dnešního boje a část z výdělku dáme do gildovního pokladu.5 000 zlatých připadlo gildě a každý bojovník byl odměněn šesti tisíci zlatých.Hned po druhé večeři jsem na svém věrném oři spěchal za otcem.Když jsem mu to ukázal málem omdlel.Byl tak šťastný z mého výdělku že uspořádal oslavu mezi svými nejbližšími.

Takto jsem žil dva měsíce.Začal jsem ze svou gildou chodit dungeony typu Cove a Terathan Keep.Zhruba v půlce mého půsovení v guildě jsem již nosil zbroj u kovu nazývaného Black Rock a zbraň které se říkalo Longsword of Power.Bohužel po dvou měsících se gilda rozpadla kvůli smrti mnoha bojovníků v proklaté jeskyni Despice.

Když sem dorazil domů ke svému otci byl smutný ale i šťastný že se mi nic už nemůže stát.Peněz jsme měli dost a tak jsem se naučil kovařině a pomáhal jsem otci s prací.Ovšem po dlouhém roce kování jsem se vydal do města a uviděl hrad nad jehož bránou byla zlatá destička, do které bylo vytesáno :“Zde sídlý gilda se jménem Spolek“.Hned vedle byla vývěska kam se přidávali přihlášky do Spolku.
Toto je moje přihláška.


Vejfuk

(Jmenuji se Luboš je mi 15 let a pocházím z vesnice Vestec.Mezi mé koníčky patří Hasiči a Fotbal.Mám dvě postavy a to Paladina Vejfuka a Rangera Hentunena oba dva mají max skilly (ranger bohužel nemá taming)Ve světě DarkParadise se procházím již 2 roky z malo roční přestávkou.Byl jse mnoho dungů ale ten prokletý Despice ještě ne...Smile
Mé ICQ: 267647901
_________________
Buďte si jisti že někde ve vesmíru je svět kde se lidé modlí k Matce Luně a obdivují živé polobohy kteří udržují jejich svět v kráse a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zanetka
Ettin


Založen: 22. 01. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Pašovice,Zlínský Kraj (Occlo)

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:45 pm    Předmět: Re: Vejfuk Odpovědět s citátem

Zdravím tě Vejfuku. Měl bych na tebe párek dotazů:
1. Proč sis vybral právě Spolek?
2.Máš rád vlky?
3.Máš rád Werewolfy?
4.Myslíš si, že vlci mají blechy a smrdí?
5.Co si myslíš o aktuální situaci v politice?
6.Co si myslíš o supportu?
7.Jaký máš názor na dělbu lootu dražba/kostky?
Co ti více vyhovuje?
8.Proč jsi odešel z Skillers?
9.Proč jsi odešel z CoNT?
10.Co je tvým cílem v ultimě?
11.Znáš smysl života?
12.Znáš nějaký ftip situovaný na hráče shardu Dark Paradise?
13.Znáš někoho kromě mě z Spolku?
_________________
Žanetka, Spolkovní Ztroskotanec, Bloudící duše, Matka Všeho Rozumu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vejfuk
Headless


Založen: 29. 01. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 8:54 pm    Předmět: Re: Vejfuk Odpovědět s citátem

Zanetka napsal:
Zdravím tě Vejfuku. Měl bych na tebe párek dotazů:
1. Proč sis vybral právě Spolek?
2.Máš rád vlky?
3.Máš rád Werewolfy?
4.Myslíš si, že vlci mají blechy a smrdí?
5.Co si myslíš o aktuální situaci v politice?
6.Co si myslíš o supportu?
7.Jaký máš názor na dělbu lootu dražba/kostky?
Co ti více vyhovuje?
8.Proč jsi odešel z Skillers?
9.Proč jsi odešel z CoNT?
10.Co je tvým cílem v ultimě?
11.Znáš smysl života?
12.Znáš nějaký ftip situovaný na hráče shardu Dark Paradise?
13.Znáš někoho kromě mě z Spolku?


1. Spolek jsem si vybral kvůli tomu že je to RP guilda a že si tu ty.
2.Vlci mi nevaděj nikdymi nic neudělali.
3.Werewolfové mi nevaděj nikdy mi nic neudělali.
4.Nevim jestli smrdí nikdy jsem k žádnému nečuchal a jestli maj blechy?takyn nevim žádného jsem tušim nikdyn eviděl.
5.Politika mě nezajímá.
6.Myslím že nějaký support ut je ale mě je to jedno když se nejedná o mě.
7.Mám radši kostky
8. Ze skillers jsem odešel protože se mi nazamlouval styl dungů a taky že se skoro nechodili.Jinak ssem se s nimy rozešel v dobrém.
9.Z CoNT jsem neodešel , nikdy jsem nebyl členem.
10.Cíl v uo?Nop tak sehnat si stálou guildu která je alepson trochu aktivní.
11. Smysl života ? Opravdu nevím nikdy sem nad tím nepřemýšlel.....
12.Neznám.
13.Neznám
_________________
Buďte si jisti že někde ve vesmíru je svět kde se lidé modlí k Matce Luně a obdivují živé polobohy kteří udržují jejich svět v kráse a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vitae
Harpy


Založen: 09. 08. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krev s Tebou chrabry bojovníku!

Koukám že Žanetka nebyla v podávání otázek zrovna skromnáSmile. Jistě jsi si všiml i dotazníku který leží hned vedle vývěsky s přihláškami ( http://spolek.rivil.com/forum/viewtopic.php?t=1806 ), mohl by jsi ho prosím vyplnit, aby jsme se o tobě dozvěděli víc.

Předem díky upír Vitae
_________________
Lord Vitae hrdý člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vejfuk
Headless


Založen: 29. 01. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2009 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vitae napsal:
Krev s Tebou chrabry bojovníku!

Koukám že Žanetka nebyla v podávání otázek zrovna skromnáSmile. Jistě jsi si všiml i dotazníku který leží hned vedle vývěsky s přihláškami ( http://spolek.rivil.com/forum/viewtopic.php?t=1806 ), mohl by jsi ho prosím vyplnit, aby jsme se o tobě dozvěděli víc.

Předem díky upír Vitae

O: Jaké je tvoje křestní jméno?
o:Luboš

O: Tvůj věk?
o:15

O: Tvoje pohlaví?
o:muž

O: Hraješ jiný počítačový hry kromě UO?
o:ANo hraji Warcraft

O: Co tě na UO dokáže nejvíc rozzlobit?
o:když něco někde mi upadne a hned po tom lid skáčou a berou si to

O: Jak dlouho už hraješ UO?
o:2 roky

O: Pomáháš na UO začátečníkům?
o:Když se zeptají na radu vždy poradím

O: Guards?
o:Nechápu

O: Kdo je tvé oblíbené GM? Proč?
o:nemám oblébené Gm

O: Dělá ti na UO problém umřít a něco obětovat pro ostatní?
o:Ne nedělá

O: Co je, nebo by mohlo být, tvým cílem na UO?
o:Dobrá parta spolubojovníků

O: Bavilo by tě ve Spolku vykonávat nějakou funkci? Pokud ano, jakou?
o:Ano bavilo bavilo by mě být Diplomat Very Happy

O: Jaký je tvůj postoj a názor na PvP?
o:PvP se mi nikdyn elíbilo a nikdy jsem ho nehrál

O: Kolik máš na UO postav?
o:2

O: Máš sourozence? Pokud ano, mladšího nebo staršího? Bratra nebo sestru?
o:Staršího bratra

O: Byl bys ochotný přijet na sraz v reálu?
o:Byl pokud by to bylo v rozumné vzdálenosti

O: Jaká je tvoje oblíbená barva?
o:červená

O: Jak bys jedním slovem vyjádřil/a svůj postoj k hamburgerům?
o:Dobrý

O: Kolika řečmi umíš (alespoň částečně) mluvit? Jakými?
o:4esky, Německy, Anglicky

O: Fotbal nebo hokej?
o:Fotbal

O: Tenis nebo squash?
o:Tenis

O: Jaká je tvoje oblíbená hudební skupina (nebo skupiny)?
o:Helloween,Iron Maiden

O: Jaká je tvá blíbená postava z medvídka Pú?
oRazzú

O: Znáš AD&D? Pokud ano, jaké je tvé oblíbené povolání?
o:Neznám

O: Jaké je tvé nejoblíbenější počasí?
o:Takové abychce mohl koupat v jezeru

O: Tenká nebo tlustá pizza?
o:Tlustá

O: Co je strašidelnější, hřbitov nebo knihovna?
o:Hřbitov

O: Věříš v zázraky?
o:Ano

O: Myslíš si, že koně jsou krásná zvířata?
o:Ano

O: Čím jsi chtěl/a být když jsi byl/a malý/malá?
o:Hasič

O: Bojíš se klaunů, porcelánových panenek a malých pejsků v šatičkách?
o:Ne

O: Plakal/a jsi někdy u filmu?
o:Ano

O: Jaký je tvůj postoj k vařené zelenině?
o:Chudtná mi , když tam njesou fazole

O: Co myslíš, že bylo dříve? Slepice, nebo vejce?
o:Slepice

O: Kolik nohou má kudlanka nábožná?
o:8

O: Jaké zvíře by jsi si vybral, co by domácího mazlíčka?
o:Papouška

O: Jsi drzý?
o:Jak kdy a na koho

O: Používáš vulgární výrazy?
o:Občas

O: Studuješ, pracuješ, nebo ani jedno?
o:Studuju

O: Věta, co tě zaujala, z posledního filmu (knížky), co jsi viděl (četl).
o:Podporučík Mrtvý je pravděpodobně mrtvý.

O: Pivo nebo víno?
o:Pivo

O: Jak se jmenují tři kačírci z Kačerova?
o:netušim

O: Pěstuješ nějaké kytičky? Pokud ano, jaké?
o:Nepěstuji

O: Myslíš, že je autor tohoto formuláře normální?
o:Ano Smile
_________________
Buďte si jisti že někde ve vesmíru je svět kde se lidé modlí k Matce Luně a obdivují živé polobohy kteří udržují jejich svět v kráse a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď zdráv Vejfuku,
Jmenuji se František mladší a jsem zástupcem představeného naší guildy. Naše historie sahá do minulosti a pamětníci mají své spolehlivé informace. Například, že jsi byl i v guildě Pokémoni, která se rozpadla stejně jako Ellesar o které jsi se zmínil.
Hlásil si se ke guildě CoNT, kde tě nepřijali, ale jak jsem se dozvěděl, tak proto, že prostě přestali nabírat.
Také tvůj odchod z guildy Skillers nebyl zrovna jasný, odkud si odešel až poté, co jsi se před pár dny hlásil ke guildě Elders.
Zajimavé ....
Jedno bych ale rád ujasnil. Ve svém dotazníku píšeš:
kód:
O: Pomáháš na UO začátečníkům?
o:Když se zeptají na radu vždy poradím


S tímto tvrzením na radu nemohu nesouhlasit, ale mám spolehlivé informace o tom, že když jsi chodil na hřbitov u našeho hlavního města, tak jsi tam bral spolubojovníkum loot pytlíčky z čerstvě zabitých potvor.
Byl bych rád, kdyby jsi se k tomu mohl vyjádřit.

*s hlavou plnou myšlenek se otočil a šel odpočívat*
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vejfuk
Headless


Založen: 29. 01. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frantisek napsal:
Buď zdráv Vejfuku,
Jmenuji se František mladší a jsem zástupcem představeného naší guildy. Naše historie sahá do minulosti a pamětníci mají své spolehlivé informace. Například, že jsi byl i v guildě Pokémoni, která se rozpadla stejně jako Ellesar o které jsi se zmínil.
Hlásil si se ke guildě CoNT, kde tě nepřijali, ale jak jsem se dozvěděl, tak proto, že prostě přestali nabírat.
Také tvůj odchod z guildy Skillers nebyl zrovna jasný, odkud si odešel až poté, co jsi se před pár dny hlásil ke guildě Elders.
Zajimavé ....
Jedno bych ale rád ujasnil. Ve svém dotazníku píšeš:
kód:
O: Pomáháš na UO začátečníkům?
o:Když se zeptají na radu vždy poradím


S tímto tvrzením na radu nemohu nesouhlasit, ale mám spolehlivé informace o tom, že když jsi chodil na hřbitov u našeho hlavního města, tak jsi tam bral spolubojovníkum loot pytlíčky z čerstvě zabitých potvor.
Byl bych rád, kdyby jsi se k tomu mohl vyjádřit.

*s hlavou plnou myšlenek se otočil a šel odpočívat*


Je tomu již skoro rok a půl , poté co jsem si koupil své první brnění, jak jsem zmínil v naší vesnici byla krize a loot z příšer které bych já sám zabil na hřbitově by nikdy neuživil mne a mého otce tak jsem udělal něco hrozného-jak ste již říkali esence z obou bohů vstoupila do všeho živého a v tu chvíli ve mne vyhrála esence Izualova- , běžel jsem po hřbitově a uviděl mocného válečníka jak zabíjí kostlivce vzdy jich spoustu zabil a pak teprve je vybíral a tak jsem tam přiběhl a obral je.Ale jak jsem říkal je tomu již skoro rok a půl niní se snažím radši pomáhat než okrádat, uvědomil jsem si že pověst válečníka je důležitější než jeho bojové umění.
_________________
Buďte si jisti že někde ve vesmíru je svět kde se lidé modlí k Matce Luně a obdivují živé polobohy kteří udržují jejich svět v kráse a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za odpověď a jsem rád, že dokážeš uznat své chyby.
Ono totiž. dokud člověk nezjistí že něco dělal špatně, tak se nemá jak zlepšit nebo opravit.
*pousmál se*
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vejfuk
Headless


Založen: 29. 01. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Již dlouho chodím zvědaví k nástěnce spolku , že mi dá někdo vědět o nějaké výpravě nebo o scůzce kdiskusi , ale stále nic, rozhodl jsem se tedy že skusím jinou skupnu lidí.


Přeji mnoho štěstí a ať se vám daří Aethan s Vámi válečníci


Vejfuk
_________________
Buďte si jisti že někde ve vesmíru je svět kde se lidé modlí k Matce Luně a obdivují živé polobohy kteří udržují jejich svět v kráse a harmonii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vejfuk si podal přihlášku k Rychlé Rotě, doufám mu budou svojí aktivitou vyhovovat víc než my. Hodně štěstí.

LOCK
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.