Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Toiron

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Toiron
Headless


Založen: 15. 05. 2020
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2020 6:39 pm    Předmět: Toiron Odpovědět s citátem

Bylo slunné ráno, zrovna přestalo pršet a paprsky slunce se prodírali kapkami na listech, které ještě nestačily uschnout. Modrou oblohu lemovala čtyřbarevná duha, ptáci pěli své písně písně a krajinou se rozléhal koňský dusod, který doprovázel řinčení zbroje. Čtyři zahalení jezdci, mající společný úkol, mířili na sever Yewu. Úkol, který znamenal smrt 4 bytostí.

Předešlé noci, za 6tého úplňku toho toku, dala žena život třem bytostem. Na první pohled byli podobné člověku, měli však černé oči a byli porostlí srstí - připomínali naše předky, prastaré lidi, kteří slezli ze stromů a začali chodit vzpříměně. Stejné noci mýtičtí mágové, usilující o moc nad Temným rájem, zřeli budoucnost. Jestli mají skutečně ovládnout temný ráj, musí připravit kouzlo, na jehož přípravu jsou potřeba tři srdce, čerstvě narozených dětí prastaré pokrevní linie. Netrvalo dlouho a zpráva o čerstvě narozených trojčatech se k těmto mágům dostala. Dostala se však i k hrdinům, kteří chrání dobro na tomto světě.

Jezdci dorazili na místo, malou farmu na kraji Yewu, sesedli z koní a vtrhli do domu, procházeli místnost po místnosti a zabili každého, na koho narazili. Až se dostali do pokoje, kde v posteli pod oknem ležela matka a tři synové. Vedoucí družiny bez mrknutí vrazil matce nůž do krku, všude začala stříkat krev až zabarvila novorozeňata do červena. Druhý z družiny přistoupil k dítěti a natáhl ruku. V tu chvíli proletěl oknem šíp, který jej zasáhl přímo do oka a spolu s kouzky mozku vyletěl zátilkem a zabodl se do otevřených dveří. "Není čas", zakřičel vedoucí skupiny a spolu s kumpány popadli děti a mířil před dům, kde nechali přivázané koně. Místo koňů však nalezli pouze torza bez hlav. Před budovou také čekali 2 hrdinové Sir Siky a Sir Lionel. Trojice zaujala obranná postavení a připravila se na střet s nepřítelem. Siky vyrazil kupředu, mocným mávnutím rozsekl největšího vejpůl, až z něj na dvorek vytekly střeva a výkaly. Lionel hodil své kopí, které proletělo jedním ze zbývajících mužů. Poté zatočil svým velký kladivem a rozdrtil kolena poslednímu z mužů. Ten upadl na zem a prosil o milost. "Tentokrát ne", zabrblal Lionel na Sikyho. "Tentokrát si musíme být jisti, že sennedozví, kdo je zachránil". Lionel se napřáhl, a udeřil svým kladivem přeživšího tak silně, až se jeho hlava rozprskla jak jeřabina pod koňskými kopyty. Potom Siky přistoupil k brašně, kde byly novorozeňata. Tato stvoření pojmenoval Papa, Holy a Magic. Zabalil je do svého leskle žlutého pláště a zamumlal mocné zaklínadlo. Zaklínadlo, které dětem dalo vzhled obyčejných lidí. Nasedl na koně a odjel domů. Od té doby se kolem Sikyho obydlí motali 3 děti, které Siky vychovával až do věku, kdy se mohli dát do učení.

Jmenuji se Tomáš a UO hraju od roku 2005 s delšími pauzami. Posledně jsem hrál 2012-2014, mé hlavní charaktery byly paladin Muerte Rueda (magic) a warrior Toiron (destro). V tomto období jsem hrál s guildou Amonthia, se kterou jsem prošel prakticky všechny dungy kromě despa 4. Zpátky k UO mě přivedl Siky a Lion, se kterými jsem hrál a v UO bydlel prakticky celou mojí herní karieru.

Nejsem žádný hrotič, hledám partu slušných lidí pro které UO není smysl života ale forma zábavy, ze které se nedělá drama. Momentálně jsem si založil 2 nové postavy, které trénuji. První dávám dohromady paladina, potom se budu věnovat destrovi:

Holy Ape - Teuton
Papa Ape - Destro

Pro Caleba: Moje PVP historie není nijak bohatá, za Amontku jsem běhal v Chaos frakci a když mi bylo 13 tak jsme si s brachou udělali PK, které jsme hráli asi tak jednou protože nám všichni dali nakládačku.

V realu bydlím v Praze/Liberci, živím se podnikáním v IT a na internetu.

Omlouvám se za tak stručnou přihlášku ale nejsem zrovna slohově nadaný a vzhledem k mé dlouhé herní pauze není úplně o čem psát.

Díky za pozornost a těším se na dotazy:)


Naposledy upravil Toiron dne so květen 16, 2020 7:34 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Eddie
Ettin


Založen: 21. 04. 2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Nitra

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj

Vitaj v našom skromnom spoločenstve Smile

Snažíme sa byť nehrotiči aj my . takže verím, že tu nájdeš čo hladáš.

Dakujeme za prihlášku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ardent
Harpy


Založen: 05. 08. 2017
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, chápu, že člověk nerad něco vymýšlí, ale tradice by měly být zachovávány. Takže se pokus s přihláškou ještě popasovat.
_________________
vtěrka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milten
Lizardman


Založen: 04. 02. 2017
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj a vítej Toirone,

jak píše Ard, na starý UO poměry, přihláška žádná sláva.
Pokud si byl ale po celou dobu v UO tak blízko Sikymu a Lionovi, tak za mě asi OK. Člověk se stejně nejvíc pozná až při aktivním hraní mezi námi a S a L k tomu jako vstupní brána za mě stačí. Smile

Jinak dobrej výběr postav! Smile
_________________
Lorcan (Gangrel)
Godfrey (Iškariot)
Leoric (Rytíř magie)
Uther Sunblade (Teutón)
Lancelin (Guardian)
Saruman Black (Necromancer)
Milten (Mage)
Hephaestus (Golem Master)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sikáč
Skeleton


Založen: 30. 10. 2017
Příspěvky: 17
Bydliště: Northern yew

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se za Toma rád zaručil. K Uo mě přivedl, je to slusnej kluk a prošel téměř všechny dungy, takže až se do toho po te pauze trochu dostanem, tak může určitě přispět i bohatými zkušenostmi.
_________________
Luck is blind
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glum
Lizardman


Založen: 31. 07. 2016
Příspěvky: 233
Bydliště: Galanta

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj a vitaj ,
mne záruka Sikyho stačí,snáď zapadneš do partie.
_________________
Glum - guardian
Mithrandir - cleric
Jeremy - golem master
Petr V - gangrel
Mr.fail - vampír
Lisa - ostrostrelkyňa
Ratking - krysa
Darkman - shaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Toiron
Headless


Založen: 15. 05. 2020
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 16, 2020 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, děkuju všem. Žádost jsem upravil tak snad už uspokojí i náročnější čtenáře. Co se týče dalších kroků, míč je nyní na vaší straně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
caleb
Mirror Spider


Založen: 25. 11. 2014
Příspěvky: 451
Bydliště: Calebovo č. p. 1

PříspěvekZaslal: po květen 18, 2020 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj a vitej mezi nami
Dekuju za prihlasku i za doplneni na popud Ardent.

Za me zaruka ze strany Sikyho je dostatecna, takze jako overeni ze nejsi prevleceny Ha****on by to melo stacit ;].

Jak pise Milten, jedina nejlepsi je se poznat primo ve hre / na mape ;]. \
Tak snad brzo navidenou v temnem raji.
_________________
http://spolek.rivil.com/?i=5&g=1&img=1009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LoUbOu
Headless


Založen: 17. 11. 2021
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so leden 22, 2022 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzial oznamujem, ze si nepresiel cez filter a tym je prihlaska zamietnuta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.