Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Napospas
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Napospas
Ettin


Založen: 02. 02. 2017
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2017 6:00 pm    Předmět: Napospas Odpovědět s citátem


Po dlouhých letech spánku vampír Napospas procitl v Nujelmu, na místě, které bylo domovem jeho i spolubojovníků z guildy LBA.

*Hmm, nikde žádný kamarád, na místě guild masterova trůnu je obchodník s bylinkami, v pokladnici zase obchodník se svitky...ale snad vedle, u Dvora Lorda Elrica najdu někoho z našich starých kumpánů!*

Ale ne, ani tady nikdo nebyl, jenom pár kočičích stop v silné vrstvě prachu..

*Je to možné, skutečně jsem zůstal sám v tomto světě? Ale co tu člověk zmůže sám, bez přátel, bez společníků....měl bych se honem porozhlénout, zda nenajdu skupinu hrdinů, kteří mě přijmou mezi sebe! *



Ahojte páni,
já jsem Napospas/Jirka, je mi 30, mám manželku, 1,43 dítěte a jsem z jižní Moravy. A úplně sám v tom dp světě nejsem, mám 2 kolegy z LORDů (Gil a Whiska), kteří mě sem k Vám snad budou následovat Smile.
Ultimu hraju cca od roku 2005, 2-3 velké pauzy, v podstatě po celou dobu člen guildy LBA, teď jsem sice jediný, kdo hraje, ale pořád se každý rok jednou až dvakrát scházíme na pařbu, i když už to teda nebývá tak divoké, jako když nám bylo 20.
Jsem lehce introvertní ale jinak snad příjemný kluk se zálibou v knížkách, filmech, seriálech, komiksech, hrách, tabáku a slivovici.
Nemám problémy vyjít s lidma, jsem slušný hráč a když můžu, tak pomůžu. Musím říct, že top hráč jsem nikdy nebyl (a teď už ani nebudu :p), ale v low/med dungách je na mě spolehnutí. Nebo spíš časem bude, po těch letech nehraní to ještě není úplně ideál.

Proč k Vám? Inu mám pocit, že přesně splňujete to, co teď na DP hledám: příjemnou partu rozumných a dospělých lidí, kteří už nemají potřebu to nějak šíleně hrotit, ale pořád si s chutí zajdou dung nebo poklábosí na mapě. Já osobně mám od manželky dung propustku na jeden večer v týdnu, ale 3/5 dělám na home officu, takže mapka nebo Dec klíďo přes den občas.

Postavy mám následující:
Napospas, vamp - z vamp questu jenom fire imunka, bez specializace, stále nejsem rozhodnutý jakou chci, momentálně asi můj main, na kterého bych chtěl dodělat ty questy, ať je co k čemu, pravděpodobně bych to viděl na Brujaha, mám troxhu fetiš na human formu a chtěl bych maxnout skill kradení
George, kler - maxnutý, až se pořádně seznámím s fenou a nastavím u něj hotkeye apod., tak bude dunguschopný
Jaafs, necro - mám hlavně na solo harv, dungy jsem s ním prošel jenom low a pár med
Boddie, mage, PK - chtěli jsme si s kámošek udělat dvojku vrahů, on měl Doyla, ale než ho dotrénoval, tak přestal hrát, já pak běhal sám, ale pojížděli modří i červení, takže jsem to moc dlouho nevydržel Smile Tipuju, že má max 10 fragů

mno a pak spousta nb charů, na kterých pomalinku pracuju, když je nálada
Napospas, rang
Marv, warrior
Kutil Tim, craft

Táák, snad jsem na nic nezapomněl, pakliže ano, tak s chutí odpovím na jakýkoli dotaz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď zdráv,
moc mě pobavilo tvých 1,43 dítěte. Já mám teda celé dva kusy, i když mám občas pocit, že je roztrhnu a nějak se to nadělí. Tady ovšem vidím jedno velké riziko, že jich bude víc a budou zlobit stejně, ba dokonce víc ve větším počtu. Proto se trhání zatím vyhýbám.

K přihlášce nic nemám, trošku mě překvapil Boddie, na druhou stranu už dnes na spoustu věcí koukám jinak. Horká krev mládí a touha po poznání bývá dost silná, takže jestliže tomu člověk nepropadne a zjistí, že toto není jeho způsob myšlení a vyjadřování, pak je to jen hledání cesty. Což tě dovedlo až k nám.
Napiš nám sem ICQ, ať s tebou můžeme prohodit i tímto způsobem pár diskusí (nebo nás obepiš, nedávno jsem se dostal k aktualizaci aktivních členů, snad jsme na nikoho nezapomněl). No a... pak přístup na mapu je dobrý. Býváme tam docela dost.
To je tak asi za mě vše.
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Glum
Lizardman


Založen: 31. 07. 2016
Příspěvky: 233
Bydliště: Galanta

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
prihláška pekne napísaná,oceňujem aj Tvoju úprimnosť čo sa týka priznania PK malým bezvýznamným plusom.Keďže však u nás podľa mojich vedomostí za PK nikto nehraje tak to nebudeš mať jednoduché nás presvedčiť.Ja som ochotný Ti na to šancu poskytnúť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ackerman
Mummy


Založen: 16. 03. 2009
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Otevřel oči a zazíval. Slezl z postele a řekl si jako každé ráno, že ranní rozcvičku nechá na zítra. Skočím se podívat do "guld hauzu", řekl si a stiskl runu. A co to, na vývěsním štítě se třepotá pergamen...
Ahoj a vítej,
Jsem rád, že jsi si se rozhodl sepsat přihlášku do Spolku.
Začnu asi s PK. Koukám na to jako kluci. Je určitě dobře že jsi PK přiznal a je to asi spíš plus Smile. Osobně PK hodně nemám rád, ale už to pro mě není KO kriterium jako dřív ...
Zkus co nejdřív rozchodit nějakou postavu do dungu, ať tě můžeme poznat a teď pár otázek.
Máš v plánu ještě aktivně hrát PK?
TS pro tebe není problém?
Dovolí ti žena mluvit do TS? (mě totiž ne Very Happy)

Díky a měj se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mmmm ... slivovička Little thongue man
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Napospas
Ettin


Založen: 02. 02. 2017
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ona zkušenost to byla výborná, zjistil jsem, že jsem o indiánech měl spoustu zkreslených představ, že to zas taková zábava není a že jediné, co jsem si po x hodinách hraní odnesl, bylo zpocené tílko Smile
Napsal jsem ho tam hlavně proto, že jsem nechtěl nic tajit, aktivně jsem s ním běhal kratší dobu, než mi u něho zabral trénink magery a neočekávám, že mě pekařina začne z ničeho nic bavit.

Dunguschopný je momentálně vamp, klera a necra tak postupně doplňuju, během týdne až dvou budou taky nachystaní.
K těm otázkám:
neplánuju s ním aktivně běhat a kdyby měl způsobovat jakékoli problémy, tak ho klidně smažu, protože mi na té postavě nezáleží Smile
TS problém není, ale není lepší Skype?
Dovolí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Napospas
Ettin


Založen: 02. 02. 2017
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A Still si to asi nepamatuje, ale nějakou dobu jsme spolu kamarádili na icq a možná i byli na pár výpravách, já byl tou dobou v partě s klukama z Ostravy, možná ti ještě něco říká jméno Bivoj Smile
Ale to bylo hoodně dávno, ještě jsi nebyl ani ve Spolku myslím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ackerman
Mummy


Založen: 16. 03. 2009
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napospas napsal:
A Still si to asi nepamatuje, ale nějakou dobu jsme spolu kamarádili na icq a možná i byli na pár výpravách, já byl tou dobou v partě s klukama z Ostravy, možná ti ještě něco říká jméno Bivoj Smile
Ale to bylo hoodně dávno, ještě jsi nebyl ani ve Spolku myslím Smile


Nevik jak Stillovi, ale mě Bivoj něco říká... myslim, že jsme se viděli na COP srazu v Ústí nad Labem ...Bivoj hral s Galeronem...
Nepletu se ? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ramesse II
Mummy


Založen: 07. 08. 2013
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj

No mna prekvapilo to tvoje PK ono sme NON PK guilda a moj nazor je urcite zmazat viem ze sa mi to lahko povie ale kedze na dp ted je novy trend davat svojich guildovnych clenov tak zase pochop aj urcitu obavu a po skusenostiach co mam nerobi to dobru krv a ono trpi aj povest guildy.... ale paci sa mi ze si sa k tomu aspon priznal a nezatlkal.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caleb
Mirror Spider


Založen: 25. 11. 2014
Příspěvky: 451
Bydliště: Calebovo č. p. 1

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim Marve, tak za toho Gaspodu u me mas plus to jo.Nicmene co se tyce prihlasky.
Me osobne je ukradeny jak umi clovek klikat, pokud to neni uplna tragedie. Pro me je dulezity poznat tvuj pristup k pripadnemu souziti v nasem spolecenstvi. Na Spolek koukam ne jako hracskou skupinu ale vic rodinne spolecenstvi kde v zajemna duvera je na prvnim miste.
K PK, nebudu opakovat ze priznani je plus, pro me je to samoztejmost nepriznani by znamenalo automaticky NE.
Urcite sem za to aby jsme zustali 100% non pk guildou, takze muzeme ti verit ze snim behat nebudes, pripadne ho smaz jak pise Ram.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.