Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DP
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
absolom
Lizardman


Založen: 18. 10. 2004
Příspěvky: 202
Bydliště: Nujelm c. 132 - presnejsi urceni Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nj nekteri zase nechapou proc musis ve hre tak tezko sbirat prachy a poradne brneni a nasledne o neho prijit behem chvilky v dungu Smile to potom neni hra ale bud pokriveny simulator realneho zivota a nebo to uz neni hra u ktere se mas bavit Smile ale jen makat ...
To byl taky jeden z duvodu meho odchodu na WoW, tam kdyz uz si tezce vydobudu brneni ci cokoliv jineho, zustava mi to a neprichazim o to, aby moje investice stale byla trvala a mohl jsem mit ze hry radost a ne se pri kazdem umreni nasrat Smile ze mi mesic-e prace lezi na zemi a za 20min ci za jak dlouho zmizi.
_________________
Vampiric Phantom alias absolom
---------------------------------------------
Někdy i žít je statečným činem. - L.A.Seneca
Jo jsme divny ja & ja. Wink - absolom
Ego et ego, quis ei plura?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3123

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

*feels the flame growing*

WoW a UO mají společná jen tři písmena - RPG

Když mi zaplatíte účet, klidně si s vámi zahraji Smile
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
absolom
Lizardman


Založen: 18. 10. 2004
Příspěvky: 202
Bydliště: Nujelm c. 132 - presnejsi urceni Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohuzel, rad bych ti zaplatil WoW Smile ale uz platim dva svoje ucty a to mi staci nad hlavu Smile
Kazdopadne si myslim, ze kazdy kdo chodi do hospody aspon jednou za mesic na pivo si muze dovolit hrat i WoW tech cca 350Kc mesicne ho nezabije ani nezrujnuje ...
_________________
Vampiric Phantom alias absolom
---------------------------------------------
Někdy i žít je statečným činem. - L.A.Seneca
Jo jsme divny ja & ja. Wink - absolom
Ego et ego, quis ei plura?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3123

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

absolom napsal:
Bohuzel, rad bych ti zaplatil WoW Smile ale uz platim dva svoje ucty a to mi staci nad hlavu Smile
Kazdopadne si myslim, ze kazdy kdo chodi do hospody aspon jednou za mesic na pivo si muze dovolit hrat i WoW tech cca 350Kc mesicne ho nezabije ani nezrujnuje ...


Student odkojený piratebay asi ne Smile) Třeba se někdy v té hospodě potkáme Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zizinek
Mirror Spider


Založen: 16. 06. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Jhelom byt č.3 spolu s Bohdym (Brno)

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

absolom napsal:

Kazdopadne si myslim, ze kazdy kdo chodi do hospody aspon jednou za mesic na pivo si muze dovolit hrat i WoW tech cca 350Kc mesicne ho nezabije ani nezrujnuje ...


Toto je presne duvod.. a ono se to nekdy za ten customer support vyplati, nebo ne vyplati ale nenastve...
Jedinej problem je ta vstupni investice....
_________________
Zizinek, Paladin
Člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
absolom
Lizardman


Založen: 18. 10. 2004
Příspěvky: 202
Bydliště: Nujelm c. 132 - presnejsi urceni Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NJN kazda sranda neco stoji Very Happy

A ted si predstav, ze vse na vstupnich investicich musis kupovat 2x, protoze mas dva ucty a platis mesicne 2x za hru Smile
_________________
Vampiric Phantom alias absolom
---------------------------------------------
Někdy i žít je statečným činem. - L.A.Seneca
Jo jsme divny ja & ja. Wink - absolom
Ego et ego, quis ei plura?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3123

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Imho:

V rámci minimalistického žití Wink

- 350 měsíčně stojí studenta internet (někdy míň, někdy i víc) = dá se říct, že je to dost
- 350 měsíčně v hospodě neutratím, většinou to vychází 70 na akci, když se slezeme společně doma, alkohol se koupí v Tescu a pak jdeme do vybraného podniku, kde se neplatí vstup Wink (pozn. ve stavu, kdy bych si šel opravdu jen sednout do 'hospody' doufám ještě pár desítek let nebudu)
- více jak 4 x do měsíce nikam nejdu, většinou 2 x, záleží na škole/cvičení (jak moc jsem zničený)

^ Tohle všechno předpokládá, že akceptuji vaší logiku (WoW > RL, čti 350 za WoW a nikam nejdu)

Nicméně tu akceptuje málokdo, kdo si někdy WoW zahrál a ví, kolik času to vyžere Smile) Takže to ve finále vypadá na 350 za WoW + výdaje za akce, tedy jako kdybych jen začal platit extra Smile
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zizinek
Mirror Spider


Založen: 16. 06. 2005
Příspěvky: 469
Bydliště: Jhelom byt č.3 spolu s Bohdym (Brno)

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

absolom napsal:

A ted si predstav, ze vse na vstupnich investicich musis kupovat 2x, protoze mas dva ucty a platis mesicne 2x za hru Smile

pak nechapu proc ty dva acc mas, kdyz je stejne vsechno Horda Wink

@Leny
Vsak te nikdo nenuti si to platit.... a rozhodne to neni o tom Hry>RL, je to jenom o tom ze proste platis lidem co tam pro tebe neco delaji...
Agrumentovat piratebay je nejvetsi blbost protoze kdyby to tak delal kazdej tak muzes propustit veschny vyvojare a muzes hrat tak maximalne strileni slepic.... nerikam ze jsme nikdy nic nestahl, ale i tak sou veci ktery stejne nestahnes tak aby byly jako original...
nebo nemusis hrat nic a budes na tom nejlip Wink
_________________
Zizinek, Paladin
Člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stillwater
Arach


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1099
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě spíš udivuje těch sedm pětek na akci v Práglu. Nedávno jsme se hecli, a zkoušeli najít náhradu za legendární "Bílou Paní" (69Kc, Billa), zkusili jsme asi 7 druhů bílých vín (50-70Kc) a na druhý den, jsme sotva lezli:) Nakonec jsme to zhodnotili tak, že bychom se ani moc nezlobili, kdyby jsme si příště dali víno zase pro změnu třeba z hroznů:p
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3123

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 4:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zizinek napsal:
@Leny
Vsak te nikdo nenuti si to platit....


Narážím na vaší logiku pánové, tohle jsem přece ani nepsal Wink

Zizinek napsal:
Agrumentovat piratebay


Definoval jsem sebe jako specifikum. Nezmiňoval jsem nic obecného. Podle mě jsi nepochopil, co jsem psal Smile

Stillwater napsal:


Vodka + 2-3 x velký shock nás vychází na 70 Kč na hlavu. Většinou pijeme ve třech, někdy ve dvou.

Dneska jsme jeli ve třech vodka a čistě redbull (o hodně dražší než shock) a vycházelo to 150 + 35 * 3, což je zhruba 90 Kč na hlavu (byly tam čachry, že si jeden koupil větší redbull), se shockem není problém se vejít do těch 70 Kč i s "kvalitnější" (= nad 115 Kč) vodkou.
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.