Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Atev

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atev
Skeleton


Založen: 27. 03. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Brno, Opava

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 8:58 pm    Předmět: Atev Odpovědět s citátem

Rudovlasá kouzelnice dopsala a zavinula svitek.
„Tak, tohle by bylo hotovo.“ Pohlédla na další dvě postavy sedící u stolu, bratra a sestru. Byla nejstarší a proto na sebe vzala zodpovědnost za další osud jejich malé rodiny. Bratr Vetar, voják a dobrodruh, zajišťoval svými výpravami obživu jim všem, proto chtěl sám učinit tento krok, ale Atev mu to nedovolila. Už od dětství měla hlavní slovo a teď na tom nehodlala nic měnit, i když se kvůli tomu dlouho dohadovali. S mírným pousmáním vše sledovala nejmladší Teva, kovářka a kutil rodiny.
„Budu to já, a tím debata končí!“ uzavřela Atev. Vzala si plášť a vydala se na cestu ke Spolku. Když se dopravila k jeho dveřím, pocítila nejistotu. Slunce stálo přímo nad hlavou, ale vypadalo to, že zde nikdo není. Přesto neměla odvahu podívat se oknem dovnitř. Tak tam tedy stála a přemýšlela. Pak si ale uvědomila hloupost svého počínání, narovnala ramena, zvedla bradu a připevnila svitek na nástěnku. „No, a uvidíme, co se bude dít.“ Kouzlem přivolala koně, nasedla a zamířila zpátky do středu města.


Následovníci Aethanovi,

již nějakou dobu se pohybuji po tomto světě a poznávám, že není dobré a mnohdy ani možné, zůstávat zde sama. Jsem v polovině svého kouzelnického výcviku a začínám si uvědomovat, že potřebuji mnohem víc, než jen knihy a hmoždíř. Vím, že zatím nejsem příliš lákavým společníkem pro nebezpečné stezky, ale mám chuť i vůli učit se a pociťuji touhu být užitečná a podílet se na něčem větším, než je bezduché pobíjení nemrtvých na hřbitovech.

Zvažte, proto, mou žádost a ať vás Aethan provází, snad díky vám i já jednou budu pod jeho záštitou.

Atev




Mno a teď trochu té fádní reality.
Mé jméno jest Iveta. Už jsem vyplnila dotazník, kde zčásti můžete nahlédnout do mého ostrovtipu, další případné dotazy zodpovím. O adepstství ve Spolku se ucházím proto, že jsem již nějakou dobu uvažovala o připojení se k organizované skupině a byl mi doporučen Spolek. Důvodem je i to, a říkám to rovnou, že znám Wolfa a bydlím s Tairou. Postavy mám, jak je uvedeno, 3, rozhodla jsem se pro vstup s mágyní, wariora a craftici mám spíš pro zajištění zázemí, nicméně war je poměrně vycvičený (a tím myslím né "mlátička roku", ale "dokáže přežít tak dlouho abych zjistila odkud to přišlo"), craftice je štěně.

Tak tedy, děj se, co dít se má.
_________________
Atev, Adeptka Spolku
Antepono pacem bello.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože Atev osobně znám, dovolil jsem si ji neprodleně přijmout za Adeptku!

Doufám, že se jí u nás bude líbit a že tu nalezne nové přátele. Protože o tom Spolek je.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Kocour pelášil sic mu packy stačily k františkovu domu, kde rozrazil dveře a skočil mu do postele a začal po něm šlapat a hulákat*
Franto!!... máte novou adeptku, vstávej a neválej se furt v té posteli!
Šmankote to jsi ty?! Slez ze mě, jsi těžký!! A nech mě spát!
*František se otočil a pokusil se překrýt obličej peřinou*
Nedělej caviky a jdi se s ní přivítat! Je to taky mágině, můžeš ji něco naučit, ty lenochu líná! *vytahl drápky a sundával z něj peřinu*
Ne... chci spát. Běž zlobit někoho jiného, nebo sežrat nějakého mustanga. *zoufale odbýval kocoura*.
*Kocourovi došla trpělivost a peřinu z něj strhal takovou silou, že ji rozpáral, jako by to byl papír. Všude lítaly peříčka*
*František se posadil a koukal, jak si kocour hraje s létajícím peřím*
Už sem ti někdy říkal, že si hrozný? To je už *zamyslel se* ... další peřina!
*Kocour ho ignoroval a věnoval se padajícímu peří*
Kdo ten adept je? Co je zač? A proč se hlásí zrovna k nám? *Ptal se kocoura*.
Já ti to tak budu povídat. Běž se podívat sám.
Klasika... *podíval se na kocoura a rozmáchl bezmocně rukama*

*Chvíli kocour sledoval, jak se František šourá po pokoji a hledá róbu, převléká se a vše mu připomíná pohyb mumie*
Tak já teda jdu lumpe. Než se vrátím, tak tu ukliď. *nakázal a protíral si oči*.

*Kocour chvíli čekal, než se František odportuje, pohrál si ještě s peříčkama a nakonec se na roztrhané peřině stočil do klubíčka a usnul*


kód:
Vítám tě Atev. Sice se vůbec neznáme ale jak tě tak Wolf rychle přijal za adeptku, tak si nejspíš budeme rozumět. Jsem... hrozně unavený ...
František mladší



*Lehce se pousmál nad svým psaným výkonem, připevnil vzkaz a šel hledat místo, kde jej kocor nenajde*
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atev
Skeleton


Založen: 27. 03. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Brno, Opava

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pročítá si vzkaz a přemýšlí nad odpovědí.

Františku mladší, velmi Ti děkuji za přivítání. Je škoda, že jsme se ještě nepotkali, v této neznalosti ovšem není nutno nadále pokračovat. Slyšela jsem, že jsi mocný a zdatný mág a já jen doufám, že si k tobě budu moci tu a tam přijít pro radu, nebo že se potkáme na nějaké výpravě.


Připíchla vzkaz a vzpomněla si na Wolfovy stesky o vysedávání u praskajících krbech a s pousmáním zavolala jen tak do vzduchu:

Fando, vstávej! Máš tu vzkaz.


_____________
Vím, že bych teď měla na vašich komun.krystalech řádit jak černá ruka a pobíhat po Spolku a se všema se seznamovat, ale nemůžu, mám poměrně těžké zkouškové a není čas ani energie. Takže až to bude trochu klidnější, začnu Cool
_________________
Atev, Adeptka Spolku
Antepono pacem bello.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.