Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hasilo
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hasilo
Headless


Založen: 21. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 8:41 pm    Předmět: Hasilo Odpovědět s citátem

Mlady ranger pobihal uz vice dni po Jhelomu a stale ne a ne se rozhodnout, jestli tam zajit, jestli se na tolik osmelit a snad jim i napsat ci dokonce zkusit napsat neco o sobe, predstavit se a seznamit se s nimi... Sam moc dobre vedel, ze jeste neni moc zkusenym bojovnikem a ani v kroceni zvere nepatril mezi nejlepsi, coz mu na sebevedomi nepridavalo. Zkusit to ale musel, treba se mu podari zaujmout jinak nez svymi dovednostmi a velkymi skutky...

Dobry den Aethanuv Spolku,
jmenuji se Hasilo, jsem mlady hranicar a chtel bych si pridat do Vaseho spolecenstvi, nebot sem o Vas slysel mnoho dobreho a prislo mi, ze prave Spolek by byl tim pravym pro me, mohl bych se od Vas mnoho naucit a zazit hodne zazitku.
Ale asi vam me jmeno nic nerika, coz me ani neprekvapuje, takze bych se mel trosku vice predstavit. Nepobyvam na tomto krasnem svete mnoho zim, nejsem moc zkuseny a ani majetek moc velky nemam. Rodice sem nikdy nepoznal, jsem sirotek, ale sve detstvi sem prozil v Yewu, mozna i proto sem se stal hranicarem, tamni lesy a zver mi prirostly k srdci. Snazil sem se prvne naucit stopovani a pak trochu i ochocovani a boji, ale porad toho mam pred sebou mnoho. Zaclo mi byti vsak smutno, kazdy clovek potrebuje spolecnost, tak sem se nakonec osmelil a kontaktoval prave Vas.

Hasilo prestal psat a zamyslel se, zda-li to neni hloupy napad, ale kdyz uz o sobe neco malo sepsal, rozhodl se ten dopis na nastence zanechat... Nahle si vzpomnel ze by mel jeste zanechat cislo sveho komunkacniho krystalu.

Nevim, zda sem napsal vsechno co by Vas mohlo zajimat, ale muzu vzdy odepsat na pripadne dotazy, pripadne muj komunikacni krystal ma cislo 461-313-301

Usmal se, ze to prece jen dokazal a potichu odesel zase pokracovat ve svem vzdelavani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...a na nástěnce se po chvíli objevil další pergamen

Buď pozdraven Hasilo, mladý hraničáři. Jmenuji se Wolf a jsem spolkovním Pánem rekrutů. Mám radost, že jsi vyhledal právě nás.
Mimochodem, ještě větší radost mám z toho, že pocházíš od Yewu. Jsem milovníkem Yewského červeného vína, určitě si budeme rozumět. Nedokázal bys sehnat nějakou tu lahvinku? Dochází mi zásoby ročníku 89.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hasilo
Headless


Založen: 21. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hasilo dobehl uz asi po treti ke spolkovni nastence a cely prekvapen, ze tam neco pribylo, zacal hltat kazde slovo, ktere tu pan Wolf zanechal

Dobry den Wolfe, jsem potesen, ze ste mi odepsal a to, ze pochazime oba z Yewu, me tesi dvojnasob. Sice nepatrim mezi uplne znalce, ale v devetaosmdesatem se opravdu povedlo. Pokusil sem se teda par lahvi sehnat, neni to zrovna moc, ale doufam, ze Vas potesi Wink
Jednu mensi bednu sem dal do truhly pod nastenkou, tak se k ni snad brzy dostanete. Uz se tesim, az se setkame osobne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Infidlo
Orc


Založen: 02. 04. 2005
Příspěvky: 169
Bydliště: Jhelom

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl krásný teplý večer. Infíka to nemohlo udržet doma a proto si vyletěl na noční toulky městem. Jako vždy ho první kroky směřovaly ke Spolkovní nástěnce. Velmi jej potěšilo, když zahlédl nové vzkazy...

Buď vítán, mladý muži! Těší mě, že tě odhodlané kroky dovedly až právě k nám. Čeká tě ještě náročná cesta životem, rád Ti budu nápomocen k jejímu ulehčení.
Málem bych zapomněl. Čas od času do Yewu zavítá má milovaná sestřička na dřevo. Jmenuje se Maca, tak pokud by jsi ji potkal, řekni ji, že mě znáš. Určitě ji to potěší a třeba i ona Ti bude bude moci pomoci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hasilo
Headless


Založen: 21. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Infidlo, moc me tesi, verim, ze se s tebou ci tvoji sestrou nekdy setkam. Bude mi cti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

*Udeřila půlnoc a Stillwater se chystal opět na jednu ze svých nočních romantických prohlídek hřbitova. Nachystal si vše potřené, osedlal koně a teleportační branou se přemístil do Jhelomu. Pobídl koně směr hřbitov, šáhl do kapsy a už se chystal vyřknout ochrané zaklínadlo, když najednou zjistil, že mu chybí jedna z přísad. "Nevadí, stavím se alespoň ve Spolku a prohlídnu si nástěnku", pomyslel si.

Čím víc se blížil jejich sídlu, tím silněji se však odněkud ozývaly podivné zvuky.
"Že by se k nám zatoulal zase nějaký medvěd?", napadlo ho, když zjistil, že tajemné zvuky vycházejí z jejich domečku. Nejprve tedy sesedl z koně a hned zkontroloval nástěnku, na které ho zaujalo množství nových pergamenů.

"No vida, mladý hraničář! Už se těším, až se potkáme osobně. A dokonce je z Yewu!", špitnul si jen tak pro sebe a už se mu začaly sbíhat sliny na tu dobrotu uschovanou v bedničce. Říkal si, že si sebou hned jednu, dvě lahvinky vezme na hřbitov, ať mu noc rychleji uteče.

Jaké však bylo jeho překvapení, když v truhle objevil jenom prázdnou bedničku.
"To by mě tedy zajímalo, kam se ....", náhle jeho myšlenky přerušila další série chrochtavo-bručivých zvuků. Sáhl do kapsy pro několik bylinek a chystal se vyhnat medvěda z jejich útulného příbytku.

Jaké však bylo jeho překvapení, když vevnitř místo mlsného zvířete našel spát v křesle jenom pana Wolfa, s několika prázdnými lahvinkami před sebou. Vypadal velice spokojeně a jenom si malinko "pochrupkával". Tak malinko, že lahve na stole o sebe cinkaly a jeho naleštěné brnění divoce rezonovalo.

Stillwater kouknul na viňety,
"Áááh, ročník 89, tak to se nám to všechno vysvětluje", uchechtl se a přikryl raději pana Wolfa kožešinou, ať nám ještě neprochladne. Cestou si nabral chybějících bylinek, nasedl na Afrodité a konečně vyrazil směr hřbitov!
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*přiběhl udýchaný k nástěnce, velice rychle si prolítl nástěnku*

Buď pozdraven Hasilo, jsem František ml. tohoto času velmi zaměstnaný, takže doufám, že se setkáme až se vrádím z cest.

*rychle připíchl příspěvek, vytáhl z kapsy podivný seznam a utíkal pryč se dál balit*
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hasilo
Headless


Založen: 21. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase jednou po delsi dobe, kterou zasvetil pilnemu treninku, se Hasilo rozhodl vydat do Jhelomu. Trochu ho mrzelo, ze ne drive, ale byl tak zaneprazdnen novymi a novymi poznatky, ze ani cas nevnimal, proto ani nebyl udiven tim, ze na nastence pribyly hned dva vzkazy

"Ha, panove Stillwater a Frantisek mladsi..."

Bedlive cetl slovo po slove a naramne se bavil, hlavne prihodou o udajnem medvedovi

"Takze panu Wolfovi nejspis chutnalo"

S usmevem na rtech vytahl husi brko a zacal odepisovat

Dobry den Stillwatere a Frantisku ml.,
jsem moc rad, ze ste panove odepsali, ostatne rad jsem za kazdou zpravu, kterou zde objevim. Verim, ze se urcite nekdy setkame, ikdyz jeden z Vas ma zalibu ve hrbitovech, ja radsi uprednostnuji lesy, a druhy je na cestach. Uz se na tu chvili moc tesim...


Na chvili prestal psat, nebot uslysel za Spolkem nejake skreky. Musel to jit hned prozkoumat, k jeho prekvapeni tam uvidel gorilu a par kratkymi mavnutimi holi si ji ochocil a vedl s sebou zpet k nastence

"Kde sem ja to jenom prestal... Aha, uz vim!"

... takze se tedy moc tesim, az osud nase kroky navede stejnym smerem. Snad to bude co nejdrive, protoze jsem na Vas vsechny moc zvedavy. Do te chvile se ale budu opet venovat studiu.

Hasilo


Stihl se rychle podepsat a uz zase odchazel do sveho domecku, ne vsak sam, ale spolecne se svym novym gorilim "kamaradem"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*proletěl kolem nástěnky a napadlo ho, že už tu dlouho neviděl žádný vzkaz od mladého hraničáře*

"Ještě aby ho v tom lese něco sežralo. Já to říkám pořád - Zlaté bezpečné hřbitovy!", zabrblal si pro sebe a zase oběhl
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hasilo
Headless


Založen: 21. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhe dobe, znaven ale spokojen, s trochou novych vrasek na tvari a cele, velkym mnozstvim zkusenosti a zvlastnich zazitku v ocich zavital Hasilo opet do Jhelomu. Uz ubehlo par noci, kdy tu byl naposledy, ktere vsak on sam citil jako vecnost a byl stasten, ze to uz ma za sebou. Smysl jeho cesty byl jasny, musi se omluvit! Vedel, ze tito lide maji dobre srdce, a ze ho jiste pochopi...

Ahoj mili Spolkovni,
posledni dobou sem mel par osobnich problemu, ktere sem musel vyresit, uklidnit se a vycistit si hlavu. Chtel sem si i odpocinout a nabrat sily. Myslim si, ze byste se zachovali stejne jako ja a tudiz bude pochopeni cele veci o to jednodussi. Doufam, ze tato pauza nic nezmenila.
Uz se tesim, ze Vas konecne poznam i jinak nez podle nastenky a podle vaseho slohu...

Hasilo



S mirnym usmevem na rtech Hasilo pripichl dopis na nastenku a zmizel ve stinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.