Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ginthia
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ginthia
Headless


Založen: 20. 05. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so květen 20, 2006 12:36 pm    Předmět: Ginthia Odpovědět s citátem


Byl krasny jarni den, slunce prijemne palilo, po obloze pluly belave oblacky, ptactvo zase hralo jednu ze svych libeznych melodii, od more vanul vlahy vanek a daval tak Jhelomu nadech svezesti.
Vsude byl klid, vsichni odpocivali a uzivali si privetiveho pocasi, ktere po nevlidne zime kazdemo urcite prislo vhod.
Ne vsak uplne vsichni relaxovali. Z domku nedaleko pristavu se linuly, jak uz bylo delsi dobu zvykem, zvuky neustaleho treninku magickych disciplin.
Bydlela tam mlada kouzelnice Ginthia, ale nikdo ji nikdy nerekl jinak nez Gin, pokud vsak opustila sve kralostvi a ustala se zdokonalovanim se, aby nekoho vubec potkala.
Nikdo o ni moc nevedel, snad jen to, ze nema pratel ani rodiny.
Jak uz tak byva zvykem, nikdo nevydrzi moc dlouho sam, clovek je zkratka tvor spolecensky.
Gin vsak nevedela koho oslovit, hlavne nevedela jak...
Jednoho dne se vsak doslechla o jednom spolecenstvi, o spolecenstvi, ktere melo vsechno, co ji chybelo a co si prala mit, o Spolku.
Nevahala uz ani minuty a bezela s dopisem k jeho sidlu. Nikdo vsak nebyl nablizku, proto vytahla z brasny dopis, ve kterem bylo neco malo o ni, a vsunula jej pod dvere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijel ke Spolku jako vždy uklidit poházené věci, vyplašená zvířata a zkontrolovat stavy zásob. Když otevřel dveře, ĺežel na zemi dopis ... přečetl jej a přišpendlil na nástěnku ať se ostatní táké podívají na novou zájemkyni.
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*se zájmem si přečetl dopis a přemýšlel, jestli se mu žadatelka ozve*
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ginthia
Headless


Založen: 20. 05. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2006 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pribehla k nastence, bedlive si precetla obe zpravy a zacala zhavit svuj komunikacni krystal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ginthia byla přijata mezi adepty! Hned ji někam pozvěte! Smile

Mimochodem, pohovor byl ukázkový, znovu chválím.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozval bych jí, kdyby jí můj dopis našel.. neznám adresu..
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ginthia
Headless


Založen: 20. 05. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út květen 23, 2006 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle Wolfa ukazkovy pohovor? Bohuzel zezacatku jsem se prorekla a prozradila, ze obtizne veci ja rada. Wolf tedy nevahal ani minutu a podusil me jak se patri(jestli nahodou ten pohovor nemyslel ukazkove pro jeho oblibu - zvracene tyrani zadatelu) Wink
Ne,ne. Toto opravdu nemyslim vazne. Moc pekne sme si popovidali, potkala jsem i Frantiska, toho kouzelnika, o kterem jsem uz tolik slysela, ale toho asi uz znate Very Happy Takze Frantisek nas po chvili opustil(Wolf rikal, ze si vedl nejakou zenu domu, ale ja to nevidela, sedela jsem totiz na zidli a z venku slysela jen hlasy).
Pote nas take, k memu udivu, navstivila Aerial. Obcas rekla neco ve smyslu, ze se mame jeste hodne co ucit, a ze urcite veci, hlavne ohledne Aethana, byly trosku jinak.
Nakonec jsme se odebrali ven, kde jsem musela odevzdat 25k zlatych, cimz jsem si koupila od Wolfa a Aerial potlesk a gratulace( zajimalo by me, co by se mi dostalo, kdybych pridala trosku vic Smile ) a unaveni dlouhym rozhovorem, respektive poslouchanim nesmyslu v pripade Aerial, jsme si rekli doboru noc a rozutekli se. Teda Aerial si pro nas pripravila neco extra, no az tak extra to nebylo: jak rychle prisla, tak i zmizla Smile
Takze jsem se mohla sice unavena, ale velmi spokojena, vratit domu a padnout do postele...

Pro Lenyho-m a dalsi: omlouvam se, cislo meho KK je 246-908-822
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rescuer
Spider King


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 305
Bydliště: Nujelm

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2006 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rescuer odlepil oči od jedné z hromady knih, které studoval, a podíval se na hodiny.
"To už je zas tolik hodin? Áách jo." *dlouze zívl*
"Musím si jít ještě před spaním trochu provětrat hlavu, abych z toho neměl noční můry."
Svého věrného zostíka Soptíka raději nechal doma, protože by mohl vzbudit Deathlesse, který už dávno spal. Kroky ho zavedly až do Jhelomu k domu, kde sídlí jeho guilda, Spolek.
"Když už jsem tady, podívám se, jestli něco nepřibylo na nástěnce," řekl si, pronesl zaklínadlo "In Lor" a zahleděl se do mnoha přišpendlených vzkazů.
"Žádosti o členství, Ginthia," zamumlal a četl dál vzkaz, který ho zaujal.
Po přečtení se rozhodl alespoň něco napsat. Vzal tedy brk, namočil ho do inkoustu a na nástěnku připsal:

Ginthio, gratuluji k přijetí mezi adepty Spolku a doufám, že se ti zde bude líbit. Těším se, až se někdy shledáme.
Rescuer, The Hand of Life
_________________
cleric Rescuer, Člen Spolku, The Hand of Life
ranger ShadowMaster
vampire Shadow Claw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2006 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Gin,

my uz jsme se potkali i osobne a jsem velice rad, ze ti to takhle vzorove vyslo.Vzpomnel si na svoje faux pas pri rozhovoru s panem Wolfem a hlasite se rozesmal. Verim ze se ti tu bude libit a najdes si tu spoustu pratel.

pripichnul svuj vzkaz na nastenku, zazubil se na sveho konika, nasednul a odjel ...
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2006 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Líně se vyhrabal ze své útulné krypty hluboko pod sídlem Spolku. Protáhl se a zívl
"Už je to dlouho..."
Byla temná a klidná noc. Pomalu vystoupil po schodech nahoru k tajným dveřím. Chvilka soustředění.
"Ještě sem tak docela nevyšel ze cviku," zasmál se.
Padací dveře se otevřely a on vstoupil do místnosti, zahalen hávem tmy a stínů. Ve spolku nikdo nebyl. Rozsvítil svíčku.
"Hmm, mágyně, nevadí. Třeba z ní časem udělám svoji nevěstu," lišácky se zasmál.
Před okny se něco mihlo. V momentě byla v místnosti tma. Zmizel do stínů noci a pomalu se odplížil k tajným padacím dveřím.
Když si Hellmaster sedal do svého křesla, uslyšel jen jejich vrznutí.

Usmál se
"Já dobře vím, že se tam dole schováváš."
Chvíli něco psal, ale dlouho to nevydržel. Ze zadní místnosti bylo slyšet spokojené oddechování a kolemjdoucí si mohli jen domýšlet, kdo to tam asi spokojeně podřimuje.
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.