Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mp3 přehrávače
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 4:51 pm    Předmět: Mp3 přehrávače Odpovědět s citátem

Otec mě už 14 dní prudí s tím co chci na vánoce a já sem se nakonec rozhodl pro nějaký mp3 přehrávač, ale ani za mák takovému sboží nerozumím, tak se obracím na vás. Máte nějaký oblíbený, který byste doporučili? Vlastníte nějaký, se kterým ste spokojeni? Vyznáte se v tom a víte, které značky a konkrétní produkty jsou jak kvalitní? Tak neváhejte a raďte! Wink
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z vlastní zkušenosti doporučuju zančku iRiver, má nesmazatelný punc kvality.Spousta lidí jí považuje za špičku na trhu.Jestli pokukuješ po cd/mp3 přehrávači, mám vynikající osobní zkušenosti s IMP 550.Přečte všechny nejrozšířenější formáty a vyrovnávací pamět je obrovská.15 minut na pračce při ždímání a ani se nezakuckal Very Happy .
_________________
"Člověk se učí pro to, aby stejně nakonec všechno zapomněl."
"Which is worse: ignorance or apathy? Who knows? Who cares?"

Harb, adept spolku, kněz Aethanův a chodící lékárnička
EJRO elitní jednotka rychlého odflusnutí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O iRiveru už mi někdo říkal, takže to asi dopadne takto, ještě sem přemýšlel nad iPodem, ale ten je šíleně drahý, tak sem se díval na nějaké Creativy, to taky nevypadalo špatně, ale asi to skončí u toho iRiveru, díky. Další rádci si myslí co? Cool
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moja rada je len jedna NEŠETRIŤ!!! Na znacke az tak nezalezi dnes je to rozdiel kus od kusu.
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nešetři... Moc se mi líbil Creative Zen Vision, ale stojí 15 tisíc, což je opravdu hodně. Tatík mně dal limit maximálně 6 litrů, takže bych chtěl něco tak do pětky...
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tady teda asi řeknu něco, s čím ostatní nebudou souhlasit, ale podle mého je zbytečné utrácet za iRiver (ty levné jsou nic moc a ty drahé jsou .. ano, drahé).

Osobně už mám 3/4 roku jeden kousek značky Emgeton (česká značka s korejským majitelem). Kvalitní kousek a hlavně poměr cena/výkon je super. Poslouchal jsem hudbu na iRiveru a pak na svém Emgetonu. iRiver stál přes 5k, můj kousek 2k a rozdíl nebyl. Mnohem větší rozdíl je v kvalitě samotné MP3. Je pravdou, že ty dražší asi budou mít lepší filtry, ale pokud si MP3 děláš sám jako já, tak žádné filtry nepotřebuješ.

Je hned několik kritérií, které se vyplatí zvážit.
1. Na co jej chceš užívat. - Osobně jsem hledal přehrávač se kvalitním diktafonem.
2. Kolik do toho chceš vložit. - Jestli je to dárek, tak to jde asi mimo tebe. Smile
3. Jak často se dostaneš k počítači, aby jsi vyměnil skladby. K tomuhle se váže jeho kapacita. Já jsem šáhl po přehrávači s 128 MB vnitřní pamětí, který je zároveň na MMC karty. Takže tam teď mám 128MB vnitřní pamět + 512MB karta + 256MB karta v kapse. Cenově pořád přijatelnější než kdyby to měl celé jako vnitřní pamět. Navíc kartu můžu kdykoliv vrazit do foťáku atd. Takový přehrávač pak funguje i jako čtečka karet.
4. Jak dlouho chceš čekat. - Pokud ti nevadí čekání, pak USB 1.0 není problém, pokud pospícháš, tak se vyplatí kouknout se po něčem, co má USB 2.0.
5. Typ napájení. - hlavné pozor na potvory, které mají svoje adaptéry - dojde a jsi v pr.. . Doporučuji jen na baterky - dojdou, koupíš nové/nabiješ.
6. Další funkce. - zejména rádio, equalizéry (je-li možnost nastavit si vlastní, nebo jenom vybírat z přednastavených).
7. Osobní vkus. - v jedné cenové kategorii bývá často rozdíl hlavně designu. Mě se třeba klasické hranaté příšery nelíbí.

Já osobně jsem spokojený s tímhle: http://www.svethardware.cz/art_doc-AAA8FE72E4FDD380C1256F9500820F44.html, ale dneska se za ty peníze dá sehnat jistě i něco lepšího.

Snad jsem trošku pomohl.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slave
Mummy


Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 108
Bydliště: SVK Bratislava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

necital som to bo padam von ale

SONY NETWORK WALKMAN !!! strasne som s nim spokojny prekonal creativy a msi nic ine som nemal Wink


Iriver je znacka ale uz aj konkurencia mala cas obkukat technologiu tak je to uz jendo Wink
_________________
Adept guildy spolek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, mam iRiver899, tj. 1GB flash pamet, USB2, radio, bezi na jednu alkalickou AA, zvlada MP3, WMA, OGG, umoznuje X hernich modu apod...

Nakonec jsem zjistil, ze radio nepoustim, ogg zadne nemam a z tech vsech hernich modu mam 99% pouze "shuffle", neboli rotovani nahodnych pisnicek z cele pameti. Coz iRiver nezvlada, udela si seznam odhaduju 1 pisnicka na jeden adresar a ten toci dokolecka (tj. netoci 50 pisnicek, ale odhadnu treba jen 10).

Kdybych si bral mp3 prehravac ted, tak:
1] opet flash, pres USB2 to mas vymene za chvilku, tj. nepotrebujes 20GB, staci bohate 0.5-1GB a doma si to za minutku vymenis.
2] kaslat na radio
3] nepotrebuju X prehravacich modu...

jinak receno - zrejme bych zvolil iPod shuffle - genialne jednoduche a pritom to _stac_ - coz je overeno praxi (i od kamarada, ktery ho ma).

Ale ani ten iRiver899 co mam neni k zahozeni - ladi mi s lyzema Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

iPod shuffle nemá display ne? To by mě osobně asi docela štvalo.

našel sem tento, vypadá solidně: http://www.megaobchod.cz/EMGETON-M-CODY-MX-100-1GB-USB2-0-BLACK-AKCE-ZDARMA-SPORT-SET_g6277.html#top
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menon
Spider King


Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno ja mám ako už niektorí spomínali dobré skúsenosti so značko iRiver.
Cez prázdniny som si kúpil model H10 s najmänším diskom čiže bez rádia čo ale vlastne nie je vôbec strata.
Odporúčam hlavne dať pozor ako zariadenie komunikuje s PC!!!
Nemyslím pripojenie ( USB... ) ale ovládače a soft celkovo.
Inak keby si mal možnosť sa pozrieť niekam mimo krajny aj na iné modely ako tie čo ponúkaju dodávatelia doma iRiver má nepreberné množstvo veľmi dobrých flashových prehrávačov s neuveriteľnou výdržou!!! Žial na našom trhu alebo dostupne som ich nezohnal Sad .
Ale sú tu aj menej známe a populárne značky čo ti ponúknu zrejme rovnkú kvalitu za nižšiu cenu, len pri nich treba preverovať...
_________________
Čo bolo, bolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.