Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Honba za vilim prachem

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Nástěnka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Smrt BOB
Mummy


Založen: 24. 11. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Hostinec jhelom 2

PříspěvekZaslal: st březen 22, 2006 11:11 am    Předmět: Honba za vilim prachem Odpovědět s citátem

Smrt BOB napsal:

Inu jednou jsem se vydal na cesty do nove zeme Ishenaru, cestovani pomoci teleportacnich plosin pro me neni novinkou, ale tato je jina, bylo to jako by mi prolezala hlavou a hledala zle umysly. Nic nenasla a tak me poslala pryc.
Behem cest, jsem potkal hodne veci, lidi, zvirat, monster, ale upoutala me Aura obeplouvajici carodejnici na Vychod od taverny. Ve sve chysi mi rekla o praci a že potřebuje přinést vílí prach a že mi věnuje dárek za odvedenou práci. Inu sel jsem hledat vili prach, po nejake chvili jsem zjistil, že se dá získat z některých Víl, které na mě pořád skákají z lesa. Inu rozhodl jsem se les trochu pprocistit vyssi magii, behem par chvil byly vsude na zemi rosypane zbytky mrtvych vil, prach stale nikde stalo nekolik stovek mrtvych tel, aby se naschromazdilo mensi mnozstvi prachu.
Inu vysel jsem za carodejnici a zjistil co vse za dárky rozdáva, inu za jeden malý pytlicek je tu nahrdelnik s magickou moci Ochrany, dobitelný pomocí krystalu mistra umeni remeslnika. Poté jsem ji přinesl dva a dostal jsem za odmenu prsten na odvraceni kouzel, je sice an par pouziti, ale i tak velmi uzitecny. Tri pytliky uz mi pridaly do sbirky Pekny zlaty prsten ktery je zase dobitelny. Nejlepsi vec, kterou jsem od ni dostal by Prsten na odvracovani kouzel, ale dobitelny, ten stal čtyři pytliky a to je take ta posledni vec, kterou muzete dostat.

_________________
GONG, not so happy now...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Nástěnka Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.