Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Konec GameZone
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2006 10:56 pm    Předmět: Konec GameZone Odpovědět s citátem

Co si o tom myslíte? odkaz zde

seznam podporovatelů petice
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adosh
Wisp


Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 446
Bydliště: Britain domek č.9(praha)

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2006 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo heled tag tohle mi taky kámoš posílal link at to podepíšu, ale tag jako gz semi nák nezhnusilo bo prostě proti tomu nic nemám.. nefim co kdo někomu udělal, že ho chce zrušit no.. něják sem to ale nepročítel dopodrobna...
já sem neutrál.. takovýdle petice dou mimo mě.. Cool
_________________
ZPĚT DO ČASŮ KLAMÁÁKA!!23

--teknokrates--
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 1:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co je to GameZone ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adosh
Wisp


Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 446
Bydliště: Britain domek č.9(praha)

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prostě zprostředkovatel hraní her po netu taghle bych to definoval...
_________________
ZPĚT DO ČASŮ KLAMÁÁKA!!23

--teknokrates--
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slyšel sem, že jak tam proběhl ten hromadný konec bez vědomí admina, tak hlavní šéf smazal všecky zálohy Midkemie (která běžela na serveru GZ).
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsem to pochopil dobre, tak strana A neprodlouzila smlouvu strane B, ale misto toho uzavrela smlouvu se stranou C.

Vsechny ty akce se udaly az po skonceni te stare smlouvy, tedy jiz pod "novym patronem"? Nebo jeste za behu stare smlouvy? Neni mi moc jasne, proc by se totiz nekdo rozciloval, ze mu po ukonceni smlouvy, ktera nebyla prodlouzena (a o cem vsem vedel) se neco meni...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miar
Lizardman


Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 209
Bydliště: The Travellers inn v Trinsicu, izba c.1

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja osm si to precital cele a tiez mam taky pocit ako Vilgerius. A - prachaty telecom neobnovil zmluvu s B - AllStar - t.j. ludmi ktori na tom dlho pracovali a je to ich zivotne dielo, o ktore sa starali a boli nanho hrdi atp... a namisto toho predal to GZ spolocnosti C - Pro gamers, ktori neboli schopni (podla vyjadrenia admina B) vytvorit vlastny projekt tak prebrali cudzi. Maju holt asi lepsich pravnikov. Smile

"A" darovalo "C" pri tejto prilezitosti 30 supernovych serverov, ktore Bcku dllllho slubovalo a kaslalo na nich.

Vsetci v "B" su nastvani, chcu ijst inam. "A" su prasaci (asi, zas z druheho hladiska su to ich prachy o ktore tu ide...) Smile "C" z toho vytazi. Smile)

2600 hracov je nespokojnych a podpisuje internetovu peticiu az zrusenie GZ. (no skor takych 1500-2000 hracov bo som tam namatkovo videl aj nekorektne podpisy...)

toko k zhnutiu ako si myslim ze to je Smile je to od Progamers pravnicke kluckovanie, ale ak AllStar vyprsi 31.januara zmluva, a oni su nastvani ze im telecom 1.2. povedal ze s nimi zmluvu neobnovuje ale uzatvara s niekym inym, tak to sa nie je co cudovat Smile ked mi vyprsi zmluva tak sa o nu nestaram jeden den po jej vyprsani. Navyse neviem ako je to v ramci tychto projektov, ale ked nieco budujem, nenecham si chranit znacku? Co sa tyka peticie nema z pravneho hladiska absolutne ziadnu vahu, neviem ako je to v cechach ale dost pochybujem ze je mozne zrusit projekt cudzej firmy na zaklade internetovej peticie (nebolo by to asi mozne ani na zaklade solidnej peticie)... jedine co by mohlo pomoct je totalny bojkot "noveho" GZ pod vlastnictvom ProGames a teda nasledny krach, ale vzhladom na to ze AllStar na toto totalne neboli (vlastnou vinou) pripraveni tak nemaju pre vsetkych tych zavislakov pripravenu alternativu pod patronatom ineho financne stedreho "Acka", a 30 kvalitnych serverov a nove hry ktore chce ponukat pro gamers... to je moc fajn a vacsinu hracov nebude az tak zaujimat kto to adminuje, ked bude hra fachat, nelagovat a nesekat a neviem co sa este od hry ocakava.

myslim ze najrozumnejsie co hracom na GZ ostava je zmierit sa s realitou, mozno spravit nejake to gesto ako napriklad peticia, ale to je tak vsetko co sa s tym da robit.

btw. nepodpisujem lebo by to bolo odomna nekorektne nikdy som tam nehral mozno je to uplne inac ako sa mi javi z toho co som precital ze to je Smile))
_________________
Nie ten človek žil viac, ktorý sa dožil vysokého veku, ale ten, ktorý svoj život naozaj precítil. Rousseau
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno ukázka toho, co se v Čechách děje :o) Jináč nemám moc rád hromadný online hraní offline tupých stříleček, ňáký Mistrovství a tak, takže je mi to celkem buřt a o Telekomu se ví, že sou to zmr**, takže :o)
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě připravili velký množství hráčů o hraní jejich oblíbených her, tady nejde o žádnou petici, chtěl jsem jenom vědět, co si o tom myslíte, jestli o tom vůbec víte atp. Na GZ hrálo hodně dobrejch hráčů a klanů, myslim si, že to byl pěknej podraz tenhle tah. Je mi prakticky jedno, kdo komu co udělal a zádama ( údajně prej zkopíroval Mikšovský GZ a pak uzavřel smlouvu s Telecoumákama, ale to tam máte myslim napsaný.. ) hlavní je, že si nezahraju hry, co jsem měl rád ( Soldat, AoE ) To bylo velký zpestření vedle Ultimy. Když byly neúnosný lagy na UO, šel jsem si zahrát Soldata.. a teď? )-:
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2006 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miar napsal:
no ja osm si to precital cele a tiez mam taky pocit ako Vilgerius. A - prachaty telecom neobnovil zmluvu s B - AllStar - t.j. ludmi ktori na tom dlho pracovali a je to ich zivotne dielo, o ktore sa starali a boli nanho hrdi atp... a namisto toho predal to GZ spolocnosti C - Pro gamers, ktori neboli schopni (podla vyjadrenia admina B) vytvorit vlastny projekt tak prebrali cudzi. Maju holt asi lepsich pravnikov. Smile

ad A - zalezi na tom, kolik ma penez?
ad B - starali se o neco, co ale nebylo jejich - smlouva koncila, meli se ji snazit prodlouzit, pokud se to nezdarilo, meli ukonceni spoluprace predpokladat. Je to sice neprijemne, ale urcite ne prekvapive. Bez smlouvy tezko nekdo dostane servery za 3M..
ad C - podle ceho soudi, ze by toho nebyli schopni? Proc Vodafone koupil Oskara? Urcite by to nebyla neschopnost (mozna spis obtizne ziskani licence, zde to prirovnani trosku pokulhavat) - ale velmi casto nastava situace, kdy se koupe vyplati misto vlastni tvorby. Nekolikrat tydne si veceri koupim, i kdyz bych si ji mohl uvarit sam.

Vynechal bych ty pejorativne ladene vyrazy. Faktem je, ze neco tak nakladneho, jako GZ zrejme bylo, se bez smlouvy neprovozuje. A pokud slo o neprodlouzeni smlouvy, usuzuji, ze slo o smlouvu na dobu urcitou. Takze to, kdy konci, vedeli v okamziku, kdy ji stari lide z GZ podepsali. A uz od toho okamziky mohli pracovat na prodlouzeni a od prvni odmitave reakce mohli pocitat s tim, ze se smlouva holt neprodlouzi...

To ze pak zajimavy projekt nekdo koupil je vec jina.

Take jsem uz v zivote neprodlouzil nekolik smluv a jako parchant si nepripadam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.