Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Thorfin

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Urien
Headless


Založen: 26. 10. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 11:57 am    Předmět: Thorfin Odpovědět s citátem

Dobry den
Jsem hranicar hledajici skupinu dobrodruhu a pratel kteri by me prijmuli mezi sebe. Nejsem spatny bojovnik (100 archery 73.7 tactica) od svych bratri kleriku jsem se naucil i celkem slusne lecit zraneni (90 healing)a zvladam i par kouzel(60 magery) chtel jsem se k vam pripojit. Doufam ze me dovednosti pro vas nejsou hlavnim meritkem. Pokud byste meli zajem se semnou seznamit a pripadne me prijmout mezi sebe poslete mi postovniho holuba (icq 272-945-314). S pozdravem znalec divociny a lesnich cest Thorfin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Khaz Modan
Mummy


Založen: 24. 07. 2005
Příspěvky: 110
Bydliště: Serpent hold nalevo od banky s Patejlem

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2005 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, takze reknu to co casto do prihlasek tohto typu pisu Clenove,adepti,urcite i nejaky zadatele(*ukazuje na sebe*) a Wolf vedeli neco o tve minulosti jak si se dostal na tenhle svet atd...doufam ze nikomu nevadi ze sem to napsal prave ja Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Khaz Modan napsal:
Ahoj, takze reknu to co casto do prihlasek tohto typu pisu Clenove,adepti,urcite i nejaky zadatele(*ukazuje na sebe*) a Wolf vedeli neco o tve minulosti jak si se dostal na tenhle svet atd...doufam ze nikomu nevadi ze sem to napsal prave ja Embarassed


Správně, ale ne každý se musí zdržovat s minulostí nebo také nemusí mít takovou minulost, aby se s ní mohl chlubit.

Thorfine, vítám tě, tvá přihláška sice neobsahuje životopis, který jistě časem doplníš, ale i tak mne zaujala. DOufám, že nehledáš ve více guildách najëdnou...
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhľadom na nie úplne korektnú prihlášku, zamykám. Prípadne to skús nanovo.
lock
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.