Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Stillwater
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekromancer otevřel oči, ale nápor bodavého světla ho přinutil rychle je obě zase přimhouřit. Divné ovšem bylo, že strop v místosti vůbec nevypadal povědomě. Místo smrkového dřeva v jeho domě se nad ním klenula došková střecha. Snažil se rychle rozpomenout na čí zdraví se včera v tak hojné míře pilo, ale na nic nepřišel. Vlastně začal v něm sílit nepříjemný pocit, že si nemůže rozpomenout na více věcí. Jeho myšlenky naštěstí přerušil neznámý hlas, "No to je dost, že jste zase mezi námi kouzelníku. Už jsem si skoro začínal myslet, že to nakonec vzdáte." Stillwater se chtěl na palandě otočit, ale bodavá bolest na prsou ho znovu připoutala na lůžko.

Otočil tedy alespoň hlavu, aby zjistil komu neznámý hlas patří. Mluvil k němu stařec oblečený v potrhané hnědé róbě s lemem zřejmě od soli.
Znovu zapátral hluboko v paměti, ale tvář mu připadala naprosto cizí.

Stařec ovšem pokračoval: "Už je tomu pořádná řádka dní, co jsem se vydal lovit ryby na opuštěný ostrov nedaleko odsud. Zrovna jsem se chtěl se svým úlovkem vracet, když jsem si všiml, že na pobřeží se něco zablísklo. Přirazil jsem tedy s lodí na pláž a našel jsem vaší modrou dýku zabodlou do mrtvoly obrovského škorpióna. Když jsem se porozhlídl opatrně kolem, spatřil jsem i vaše tělo.

Naštěstí jste ještě nebyl úplně mrtvý, tak jsem vás dovezl domů a dostal jed z vašeho těla pryč. I rány utrpěné v boji se začaly pěkně hojit, ale vaše otrávená mysl pořád něchtěla zpátky do tohohle světa.".. Stařec pokračoval vy vysvěstlování, ale mladý nekromant ho už neposlouhal. Myslí mu zběsile prolétaly záblesky z bitvy na kterou si právě rozpomněl. Vydal se na ostrov, protože ho tam zavedly indície v pátrání po vrazích jeho mistra, ale při krutém boji se škorpiónem ho nakazil smrtícím jedem. " . no a kromě té černé róby mi taky připadá divné, proč se tam kolem válelo tolik lidských kostí ". nektromant opět začal věnovat rybáři pozornost. "Víte já taky nejsem obyčejný kouzelník, jsem totiž .", při těchto slovech jeho oči opět potemněly. Pak si ale svoje další slova náležitě rozmyslel, věděl jak tohle slovo dokáže lidi vyděsit.. " já jsem teprve kouzelnický učeň, takže jiné róby zatím nosit nemůžu a kosti asi patří lidem, co při boji se škorpiónem neměli takové štěstí jako já." Stařec jenom chápavě pokýval hlavou, protože mu tohle vysvětlení evidentně stačilo. Stillwater zůstal u rybáře ještě několik dní než se uzdravil natolik, aby se mohl vrátit domů. Protože byl ale opravdu hodně dlouhou dobu pryč, bude muset ještě zařídít hodně věcí než se vydá podat zprávu svým přítelům ze Spolku.


OFF RP

Jako takovej malej Vánoční dáreček se nám podařilo zrealizovat připojení na koleji natáhnutím 80m kabelu z protějšího baráku. Uvidí se, kolika lidem to bude trn v oku, ale zatím to vypadá na trvalé připojení k netu. Takže konečně po půl roce mám zase přístup k UO Smile))) (třikrát hurá). Zrovna ale začíná zkouškovy období, takže leden budu mít s hraním hodně na divoko a počítat by se mnou bylo lepší až od začátku února.
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

( Nasledujicich dlouhych 10 dni si budu uzivat jenom krasnyho pocasi, snehu, okouzlujicich prvacek a cerstvyho vzduchu, tudiz me na DP asi moc neuvidite:) Skoda, ze uz nestihnu ty sobotni dungeony:( Alespon popreju uspesny lov a dobre pocasi: )
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podstatnou cast pristiho tydne stravim ve France, na chvili budu doma a pak vyrazime zdolavat Vltavu, tak se mnou do konce cervna moc nepocitejte. Presny termin sem radsi psat nebudu, jinak na me prijde Valda plivnout z mostu:) Kdyz budu mit cas, tak se ozvu sam.
_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valalaldur
Mirror Spider


Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 475
Bydliště: Zakladni Materialni Sfera

PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stillwater napsal:
Presny termin sem radsi psat nebudu, jinak na me prijde Valda plivnout z mostu:)
*Koulí očima a pripravuje velkou svacinu, aby si na nej mohl vklidu počkat.* Cool
_________________
Valalaldur V.,,Ospalý Člen Spolku,,
"Braid her branches, life fulfilling
Goddess loving, Goddess killing."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stillwater byl dnes přijat za člena, takže mu nezapomeňte pořádně pogratulovat a při té příležitosti trochu zneužít jeho euforie a nechat se pozvat na panáka Wink .
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ghastly
Orc


Založen: 23. 05. 2004
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do domku jsem přiběhl pozdě, takže jsem stihl potřást tlapkou už jen JoeBrabencovi - králíkovi.

Tímto se Ti omlouvám za pozdní příchod, třesu rukou i Tobě a především Ti upřímně gratuluji k této poctě.
_________________
Ghastly, Adept Spolku, tulák a dobrodruh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valalaldur
Mirror Spider


Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 475
Bydliště: Zakladni Materialni Sfera

PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se také připojuji ke gratulacím. Tedy... Gratuluji a přeji pevné nervy.
_________________
Valalaldur V.,,Ospalý Člen Spolku,,
"Braid her branches, life fulfilling
Goddess loving, Goddess killing."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stillwater
Velkej Drak


Založen: 16. 09. 2005
Příspěvky: 1103
Bydliště: The WatchTower of Britain - !!!

PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se krátce po poledni probudil Stillwater se strašnou bolestí hlavy ve své posteli ještě obutý, něco mu napovídalo, že dnešní den nebude až tak úplně obyčejný. Rychle se zvednul a s obavou, že to celé mohl být jenom opilecký sen, zkontroloval svou světle modrou róbku. Na místě, kde měl dřív připíchnutý svůj adeptský odznáček se nyní pyšnil nablýskaný odznak Spolku. Trošku se pousmál, protože se mu vybavily některé momenty ze včerejší oslavy.

"Jenom doufám, že jsme toho králíka nakonec opravdu nesnědli! Byla by ho škoda, chlapíka", zabručel si jenom tak pro sebe a trošku se při vzpomínce na včerejšek i zastyděl. V zápětí však hodil všechny chmurné myšlenky za hlavu, seběhl dolů, kde našel stále ještě osedlanou Jessicu. Něco rychle naškrábal na kus pergamenu, opatrně vzkaz uložil do sedla a radostně vyrazil ke Spolku, kde ho připíchnul k ostatním na nástěnku.

"Jsem ale opravdu připraven?" prolétlo mu přitom na zlomek sekundy hlavou a právě prolétávající moucha by mohla vyprávět, jak hrůzostrašně se mu v tu chvíli zablesklo v očích. Než se z toho však stačila vzpamatovat, pobídl necromancer svého koníka a vyrazil vstříc dalšímu osudu. Zbyl po něm jenom obláček rozvířeného prachu a vzkaz na nástěnce, ve kterém stálo:

Mílí přátelé,

ještě jednou děkuji za projevenou důvěru, budu se snažit Vás nezklamat a šířit dobré jméno Spolku všude, kam zavítám. Děkuji všem, co včera přišli, i těm co přijít chtěli, ale něco neodkladného jim v tom zabránilo. Jsem rád, že Vám můžu být kamarádem a spolehnout se na Vás nejenom ve zbrani.

S pozdravem, Stillwater,
Adept, totiž vlastně ČLEN Spolku

_________________
Smrt nad Zlato!!!
Stillwater, necromancer, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.