Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

lenym
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 2:54 pm    Předmět: lenym Odpovědět s citátem

Je my to lito smeho kamarada Lenyho se stal muj nepritel.Leny hrava za pk Salvator nejdriv spolu s tapkem zabili bugem blue rangra a pak sme kopali s kamosema mapu a prijelo tamasi 8 pk medzi nima i Leny jedinej ja sem umrel a leny me dal full loot...Nejdriv vykladal ze on nema pk pak psal bonesovi ze proc my to rekl a ted znova zapiral pravdu pisu to jen stoho duvodo kdyby to nebyl Leny tak je to v pohode Jenze leny clen Spolku u toho bych to na 100% necakal Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nosferatu
Walking Carcass


Založen: 07. 07. 2004
Příspěvky: 866
Bydliště: The Wayfarer`s Inn, Izba č.1, Britain

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to jako ma byt?Som presvedceny,ze sa niekde stala chyba a urcite myslis niekoho ineho.Som si isty ze Leny PK nema a ani by za ziadne nehral.
_________________
Nosferatu - Plánovač Výprav, Thesist of Brujah clan
Nadanie ucit se je dar;
Schopnost ucit se je sikovnost;
Ochota ucit se je volba;
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja som rovnakeho nazoru ,ze by Leny za Pk nehral.Avsak mohol nastat daky skrat.Tiez by som bol rad ,keby sa to vysvetlilo!!
_________________
DarkAngel
Archandel2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne leny si pk postavu neurobil ma ji pucenou verit my nemusite leny to rek jen bonesovi a ten to nemnel rict nikomu jenemu jen ze se prekecnul a rekl my to a ted sou oby dva na mne nas**** la tohle my rek leny kdyz sem napsal tenhle topic cituji :Ranger (04:13 PM) :
Ignore hovado, fakt si hovado maly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dalsi post s icq ted od bonese:Bones (04:20 PM) :
napis tam ze ja som mu to powedal len preto ze je kamos a preto ze bywa jeden dom dalej odemne a sklamal me na plne care a twari se tu na tom foru jak debilni mali decko co place kdys prislo a o 30 odkazdiho regu a 2tmr nakou obyc robku .... proste je to chudacek co neunes to ze je prepadli pk... a newim proc by si leny obcas nemoh zabehat za pk dyt to je jen pro srandu a takowej malen 14letej debilek stoho dela afery , mel si jim rict ze ti kamos pucil pk a budes behat obcas .... wariorko je najzakernejsi clowek ktereho sem kdy poznal neni kamarat.
OKO ZAOKO ZUB
Bones (04:21 PM) :
si na blacku all pk
Bones (04:22 PM) :
a dik za rregy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Warriorko napsal:
ne leny si pk postavu neurobil ma ji pucenou verit my nemusite leny to rek jen bonesovi a ten to nemnel rict nikomu jenemu jen ze se prekecnul a rekl my to a ted sou oby dva na mne nas**** la tohle my rek leny kdyz sem napsal tenhle topic cituji :Ranger (04:13 PM) :
Ignore hovado, fakt si hovado maly


*napsal po X hodinach soustavneho bombardovani jeho icq*

E: ted jsem si docetl i zbytek, to forum jsem cetl az potom Smile a Warri, za tim, ze jsi h** si opravdu stojim. PvPer, ktery dela takovyhle veci je asi psychicky hodne moooc mladej.
_________________
Leny-m


Naposledy upravil Leny-m dne so květen 14, 2005 3:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera jsem ho mel zapujcene od kamarada, behal jsem v Yewu a skrz moongaty, rikal bubu na potkani a utikal gardum, vecer kolem 2300 jsem ho odevzdal zpatky kamaradovi. Nevim, jak jsi se to dozvedel ( vim Twisted Evil ), ale musim uznat, ze me pratelstvi s tebou bylo ocividne velkou chybou a co ja vim, tak ses peknej prudic, co se pvp tyce ( viz. napadani v duelech dvou modraku, kdy oba byly crimove, aby mohli duelit )

A dneska zacal spravny spam.. ze mam pk, ze sem ***, ze sem zlootil tamtoho a tamtoho atd. Warii, jestli ti neni dobre, nevylejvej si zlost na me. Hral jsem za pk asi 3 nebo 4 hodky, povidal jsem si o tom i s Frantou, kterymu se to nelibilo, ale kdyz jsem mu vysvetlil, co delam, az tak mu to nevadilo. Melo to byt incognito a nikdo se to nemel dozvedet, jenze me nekdo vydel, jak si prendavam veci, abych se vubec s pk mohl rozbehnout do sveta. Warri, to, ze te nekdo klepne je tvoj a jenom tvoje hloupost a spamovat mi icq, ze jsem to byl ja.. no dobre, spletl ses, ale vydrzet mi to icq spamovat 20let.. To ti nestaci rict jednou, ze ja tam nejsem, ze jsem v Moon a vytamovavam si ohradku od Frantiska??

Tady ti posila vzkaz ten, co me prozradil, bo byl nadsenej, ze me vidi i jinak a byla velka sranda.

citace:
napis tam ze ja som mu to powedal len preto ze je kamos a preto ze bywa jeden dom dalej odemne a sklamal me na plne care a twari se tu na tom foru jak debilni mali decko co place kdys prislo a o 30 odkazdiho regu a 2tmr nakou obyc robku .... proste je to chudacek co neunes to ze je prepadli pk... a newim proc by si leny obcas nemoh zabehat za pk dyt to je jen pro srandu a takowej malen 14letej debilek stoho dela afery , mel si jim rict ze ti kamos pucil pk a budes behat obcas .... wariorko je najzakernejsi clowek ktereho sem kdy poznal neni kamarat.
OKO ZAOKO ZUB ZAZUb


Jeste chci dodat, ze to byla super zabava a ze si myslim, ze si to budu chtit zopakovat, nejdriv me uplne vsichni gardili jak sileny, ale ke konci toho dne si me oblibili a treba kdyz me nekdo zgardil, pomohli mi se dostat k vecem, nebo kdyz me zgardili ze strachu, tak se omluvili a resli a tak.

Vsem, VSEM, co by to vadilo a jsou ze Spolku, at sem napisou, ze si nepreji, abych si zahral za pk.
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 3:59 pm    Předmět: Re: lenym Odpovědět s citátem

Warriorko napsal:
Je my to lito smeho kamarada Lenyho se stal muj nepritel.Leny hrava za pk Salvator nejdriv spolu s tapkem zabili bugem blue rangra a pak sme kopali s kamosema mapu a prijelo tamasi 8 pk medzi nima i Leny jedinej ja sem umrel a leny me dal full loot...Nejdriv vykladal ze on nema pk pak psal bonesovi ze proc my to rekl a ted znova zapiral pravdu pisu to jen stoho duvodo kdyby to nebyl Leny tak je to v pohode Jenze leny clen Spolku u toho bych to na 100% necakal Crying or Very sad


Coze?? Podle ceho soudis? Jak jsem mohl byt na dvou mistech najednou? Vcera vecer jsme sli 2 dungy. Ten prvni byl harvest krakenu a vymlacovani spawnu ve Starozemi + u nb runy na kosti. Ten druhej, to bylo Pride a to se slo az do 2 do rana. Na oboje mam svedky, jestli by jste mi nekdo neveril Very Happy

Tak, pokracujem v krasojizde.. 8pk jo? A kde bych je tak asi vzal? Chodim vyhradne s Bonesem, nebo sam. Naposled, kdyz jsem potkal pk, tak jsem ze srandy rekl, at utika, ze budu gardit Smile Neutekl a oba jsme lehli, modraky, s kteryma jsem si povidal jsme uplne fascinovali, resli nas a kecalo se dal Smile

Fulla? Jestli mas pk, povez jmeno a tohoto servisu se ti klidne na pozadani dostane.

Ano, je pravda, Leny, clen Spolku nema pk. Jestli chces, napisu to jeste velkym Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warriorko
Skeleton


Založen: 16. 01. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo jo leny nema pk vzivote zanho nehral nikdy vzivote nepozna mna ani bonese nekiho nelootnul bugem nikomu neukradl myth brnko a +9kusi s bonesem se nerozpraval na icq ja lenyho spamoval asi 50x je to tak leny ma pravdu ja sem kalamar prudic lamer buger decko atd.jak sem rikal nemusite my verit verte lenymu kdoby ne ale leny sklamal si me...tod vse ktomuhle topicu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Warriorko napsal:
jo jo leny nema pk vzivote zanho nehral nikdy vzivote nepozna mna ani bonese nekiho nelootnul bugem nikomu neukradl myth brnko a +9kusi s bonesem se nerozpraval na icq ja lenyho spamoval asi 50x je to tak leny ma pravdu ja sem kalamar prudic lamer buger decko atd.jak sem rikal nemusite my verit verte lenymu kdoby ne ale leny sklamal si me...tod vse ktomuhle topicu.


Smazte ho, vymysli si Smile Sam si rikal, ze jsem mel pk pujceny, tak jak ho muzu najednou vlastnit? Na to s cove se zeptej Bonese, nechapu, co tim myslis, nebo co to vubec ma byt.
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.