Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Dix (vlkodlak)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2005 9:38 pm    Předmět: Dix (vlkodlak) Odpovědět s citátem

*Prisel ke spolku nejmin po 1000xte se kouka na obrovskou ceduly Spolek pred domeckem spolku*
*nalepil na nastenku dopis,psan kostrbatym pismem*

Dobry den,muj pribeh je dost kratky,vim ze to by me nemelo omlouvat ale strata pameti mi to dovoluje,prosel jsem branou poznani,ktera mi uvedla vsechny veci na pravou miru,pochopil jsem tu pravou podstatu prokleti,porozumel svetu a jinym vecem dopostud me neznamich.
Vsak tato brana mi dala jeste jeden dar...a to je Zapomeni,vedela ze v mem srdce je plno zklamani z tohoto zivota a tak mi dala dar zapomenout a jen par lidi mi utkvelo v pameti a tim je muj nejlepsi Pritel Frank Horrigan moje Nufinka Nikita a z casti Hellmaster,od ktereho se ucim mit vsechno srovnane a mit cistou mysl,ostatni lidi si moc nepmatuji a ani mi to moc nemrzi,protoze nevim zda byli dobri nebo zly,dnes jsem vystoupil z Guildy a take dnes sem se odhodlal si podat znovu prihlasku,vim ze kdyz jsem u vas kdysi byval Clenem,chtel bych aby na me byli brany stejne lajny jako na ostatni adepty..

S pozdravem Dix a az jednou budu na 4 nohach nebojte se me,kousu jenom vrahy nebo lidi kteri me bijou




(prosim Hellmastera nebo Moderatory aby mi zakazali sledovat Soukrome Diskuze,a dali mi stejne prava na foru jako Adeptum)
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mily Spolku...

podivejte na muj horoskop..

Zkušenost nelze ničím nahradit. Ještě zcela nedávno jste si mysleli, jak se vám podařilo naplnit přísloví, vlk se nažral a koza zůstala celá. Jakmile jednou něco uchopíte, nechcete to za žádnou cenu pustit. Obkládáte se starými odloženými věcmi a nakonec budete žít na smetišti svých vlastních dějin. Rozhlédněte se kolem sebe, co jste dokázali skutečně dokončit a nechat minulosti a jít zase dál.

Zdraví: Narůstá vaše síla, vidíte zřetelněji další směr života a to se kladně odráží i na vašem zdraví.

Odted verim Hvezdam
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vítej mezi námi, ať se ti u nás líbí Wink . Přeju ti, ať se ti pameť brzo vrátí.
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2005 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu mi napomahej buh,nebo cely spolek
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Ležel v černém pelýšku z kterého koukal jenom Velký čumák.
Ležel s pocitem osamělosti,tak jako každý vlk a přemýšlel zda lidé tam
Jsou opravdový přátelé*

*Vstal a šel se nažrat*
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je znamo ze Vlci neplacou,ale tenhle plakal a tak si vzal svuj Pelech a odesel bydlet jinam,stratil to posledni co mel-Kamrady o kterych si myslel,ze jsou to opravdovi kamaradi - take ze byli...



----------------------------------------------------------------------------------------
Dovolim si o kazdem clenovi/Adeptovi neco rict

Hellmaster:Bezpochyby nejvetsi hlava Spolku,hodne sem se od nej naucil -Moralni chovani slusnot a pak veci o kterych sem si myslel ze jsou jine

Fratisek:jeden z lidi ktere jsem mel ve spolku opravdu rad,byl dobrym magem ktery me take hodne naucil

Leny-m:Zkuseny hrac,at uz PvP ci PvM opcas sme si vzajemne lezli na nervy ale vzdy se to preslo Smile

Nosferat:upirek s kterym byla hodnekrat sranda Pamatujes? v deciedu u tech kytek ? Smile

Pajadin:muj ucitel,co jsem se od nej naucil at ja nebo Flek bylo k nezaplaceni,jsem mu moc vdecny za to co pro me udelal,co mi dal/prodal/poradil a jine...

Serpin:Moc hodny pan,snad k nezaplaceni,dobry pritel ktery byl vzdy odhodlany Umrit pro skupinu (Hlavne tenkrat u Ld v pride) Smile proste dobry pritel

Wolf:taky jeden z mnoha lidi ktere mam rad jeho paladinske taktiky a Rp mluva,tu jsem opravdu obdivoval a nadale obdivovat budu

Adosh:Opravdu jeden z nejlepsich lidi ve spolku at uz Real tak hra,moc rad sem snim stravil par vyprav kde byli tribalove teply a lepili se na naseho Adika Smile

Bereg Sunrise:Podobne jako wolf on byval Flekuv Vzor,je to clovek s dobrym srdcem jako vetsina ze spolku

Cpt.Rokie:Moc moc hodny pan

Gate Keeper:Opet jeden ze spolkovnich ktereho mam moc rad ochodtny pomoc at uz s palacinkama,Pascalem,ultimou a nebo realnym zivotem.

Pepík neochotů:Moc Fajn clovicek s kterym se da pekne popovidat

Infidlo:Moc Moc Moc Fajn holcina dej na gatika pozor...Maminko .. :-/

Kelnurek:Fajnovy Upirek Smile

Lavaron:Fajn Clerda od ktereho jsem se neco naucil

Lenicka:Aaaaa nase lenicka,moc moc srandovny typek srazy ktere poradala mi zusanou navzdi v srdci,byla tam sranda a od ni jsem dostal nejvetsi darek na svete Black mustanga meho prvniho Diky Leni - a neboj se neni to ten ktereho jsem snedl Smile

Necrostan:Standa je fajn bouzel v posledni dobe moc nehraje ale za sveho mladi jsme si spolu uzili moc moc Very Happy

Sharlon:Moc Fajnovy Deda,doufejme ze ne jenom smrt je jeho podstata Very Happy

Timča:Kostej nesmrtelny Smile to mi zustane v hlave na cely zivot Diky time za vse co jsi udelal at uz pro Fleka nebo pro me

ValalalalalallalaalDur:Nikdy jsem jeho jmeno nerekl spravne Very Happy fajn typek

Wotan:Muj Vzor v clericovani hodne me naucil a take hodne sklamal-Diky Ville

Agness:moc Moc fajnovi Clovicek na srazu jsem si snim moc dobre popovidal,preji mu aby se stal conejrychleji clenem-protoze on si to zaslouzi,

Dratekk:Moc moc hodny pan,nebyt pajadina tak se snim tak neznam Very Happy pamatujes jak jsme sedei ve spolku a vypravel jsi ty ftipy? Smile jak se z niceho nic objevilo "Upozornujeme hrace ze sprosta nebo vulgarni mluva bude velmi prisne trestana" Smile))

Ursus:Fajn kluk,preji hodne stesti na Manawydanu

Patejl:Budes dobrym clericem...hodne stesti a hodne dobytych dungeonu

Deathles,Llewelyn,Rescuer,zizinek,Bohdy a jini adepti:Preji vam aby jste se stali Cleny a neposkodili cest Spolku,vzdy se chovali tak jak se ma pravy clen chovat

Na Zaver bych chtel vsem podekovat,vsem kteri me neco naucili,dali,prodali nebo mi nejak pomohli at uz v Uo nebo v realu (se skolou a s problemama)Bude tezke na vas vsechny zapomenout ale bouzel Situace mi nedava na vyber.

*Sklepe se mu ruka na mysi a premysli jestli dat krizek nebo Odeslat,zvolil odeslat*
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FLEK
Walking Carcass


Založen: 21. 02. 2004
Příspěvky: 856
Bydliště: S Dixem v Jeskyni

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To co citim ja,citi i muj syn,co citi muj syn,citim i ja...

vsem preji vsechno krasne,plno dobitych dungeonu a novych fajn lidicek

*Stal pred spolkem v cerne smutecni robe a ani se nerozmyslel,sloupl svoje jmeno vyrite na drevene destice ktera byla zasunuta v desce Clenu*

Naschledanou
_________________
FLEK THE WHITE PALADIN

Dixův otec před smrtí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Jeste si dovolil dat do Spolku trofej,Cernou kuzi v ktere lezi vlk a nad nim BishopHat,to je to co bylo Dixovim velkym cilem a jednou to dostal,ted se toho vzdal,dal to spolku aby vedeli jak mel spolek rad*
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adosh
Wisp


Založen: 26. 09. 2004
Příspěvky: 446
Bydliště: Britain domek č.9(praha)

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*vzalo ho to u srdce a asi se stim nikdy nevyrovná...*
_________________
ZPĚT DO ČASŮ KLAMÁÁKA!!23

--teknokrates--
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fleku / Dixi - jsi si jisty, ze chces jednu rozepri resit takto? Nechci se tu prohnat jako vichr, co neco necitelne sfoukne, stejne jako ti to ted nechci rozmlouvat. Jen mi to prijde ... neuvazene? Uvazil jsi to?

Pak ti tedy preji hodne stesti a hodne dobrych pratel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.