Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Deathless
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 10:34 am    Předmět: Deathless Odpovědět s citátem

V časech dávno minulých, kdesi v zemi Britanské....

Zármutek se šířil krajem. Přesto, že bylo nádherné počasí a oblast nebyla sužována hladomorem či nemocemi, obyvatelé nevelkého městečka neměli důvod k radosti. Je to sotva pár dní, co byl zavražděn jejich starosta. Na náměstí se scházeli lidé, aby se naposledy rozloučili s tímto pracovitým a podstivým člověkem, který pomohl tomuto místu k rozkvětu.
"Dovolte mi pronést krátkou řeč věnovanou našemu nejlepšímu příteli," rozléhal se do okolí hlas stařičkého kněze z dřevěného pódia umístěného před radnicí. Dav utichl a soustředil se na pronášená slova. "Všechny nás moc mrzí, že musel odejít tak mladý, " pronesl rozechvělým hlasem, "tak mladý a silný. Zasloužil by si žít, přestože k němu nebyl osud milostiv." Sklopil zrak a se slzami v očích pokračoval: "Stalo se mu osudným to, proti čemu vystupoval. Kdo ví, jestli by dnes žil, kdyby tak radikálně nebojoval proti zločinu. Svými nekompromisními postupy nám ale dodal více bezpečí, než kdokoli jiný. Za to mu z celého srdce děkuji a budu se modlit. Budu se modlit za jeho duši a za jeho víru v dobro. Modleme se všichni za toho velkého člověka. Pokračujme v tom, čemu věřil." Stařičký kněz ukončil proslov a sestoupil z pódia.
V tu chvíli přinesli muži ve smutečním odění rakev s tělem zesnulého. Z přeplněného náměstí se zformoval průvod směřující ke hřbitovu. Když dorazili na místo, tak se jeho nejbližší naposledy shromáždili okolo jámy, do které byla spuštěna rakev. Pokryli ji podle tradice květinami a na ně položili pár svitků svatého písma. Po závěrečném požehnání se lidé rozešli a jáma byla zaházena vrstvou zeminy.
Té noci byly slyšet modlitby po celém městě. Mnoho lidí nemohlo spát, protože museli myslet na tu smutnou událost.
Úderem dvanácté noční hodiny se hrobníka, sídlícího na hřbitově v dřevěné boudě, zmocnil zvláštní pocit, který ho nutli k tomu, aby vyšel ven ze svého příbytku. Ve vzduchu byl patrný zatuchlý zápach. Otevřel dveře, rozhlédl se po hřbitově a vydal se na obchůzku. Po několika metrech putování se najednou zastavil. Uslyšel podivné kroky. Ihned se skryl za nejbližší náhrobní kámen a vyčkával, co se bude dít dál. Zanedlouho spatřil siluety tří postav s lopatami odklízející hlínu ze starostova hrobu. Zalehl na zem. Pomalými a opatrnými pohyby se blížil k narušitelům. Za pár okamžiků ztuhl.
"Nemrtví!", chtěl vykřiknout z plných plic, ale strach mu to nedovolil. Ležel dál nehybně přitisknut k zemi pozorujíc zombie vyndavající z hrobu neboštíkovu rakev. Po té, co odklopili její víko, odstoupili a zmizeli v temnotě. Nad odkrytým tělem se mihotala bludička. Její záře postupně sílila, až osvětlovala téměř polovinu hřbitova jasným, bílým světlem. Náhle byla opět tma. Na místě bludičky se zjevila vysoká postava s holí. Nebylo jí vidět do tváře. Ke smrti vystrašený správce hřbitova však tušil, že má tu čest spatřit mocného pána nemrtvých. Tajemná postava v potrhaném oděvu se sklonila nad rakev a mumlala jakási zaříkadla, kterým nikdo živý nedokázal porozumět. Mrtvola starosty se po několika málo minutách, jakoby zázrakem, posadila. Zahleděla se do rudě zářících očí temné bytosti.
"Jsi vyvolený," pravil hluboký hlas ochablému tělu, "vím, že jsi vždy konal dobro, proto jsi byl vybrán." Starostovo tělo, jakoby se probudilo z věčného spánku.
"Kdo jsi a co po mě žádáš?" byl slyšet zastřený hlas pohřbeného muže.
"Jsem spojencem lidí v boji proti vrahům a bezpráví. Jsem jednou z temných postav, která přešla na stranu bohů. I když nejsem jimi oblíben, přesto pomáhat v ústraní těm, kteří bojují za lepší svět."
Muž v rakvi nevěřícně vyslechl každé slovo. Chtěl položit otázku, ale pán nemrtvých pokračoval: "Vím, že máš dost sil na to, abys uskutečnil šlechetné své sny, protože jsi zemřel jako hodně mladý. Mohu jedné zesnulé osobě vdechnout schopnosti, magickou sílu a nesmrtelnost, kterou oplývám. Tou osobou, kterou jsem vybral, jsi právě ty. Pokud se na to ovšem cítíš."
Starosta polkl. "Rád udělám co bude v mých silách, proto, aby se lidem žilo lépe," prohlásil, když se konečně dostal ke slovu.
"Já vím. Jsem připraven ti darovat své schopnosti. " S těmito slovy se vrchní část jeho hole rozzářila.
"Poslední radu bych ti chtěl dát. Po té, co se probereš, putuj do Britainu a najdi sobě učitele. Tam nikomu nepřijde příliš divné, že jsi odlišný. Zde by tě mohli považovat za přízrak nebo démona."
Z hole vytriskl silný paprsek modré energie vnikající do bezvládného starostova těla. Za okamžik bylo slyšet kvílení duchů a přízrak zmizel. Hrobník neváhal a okamžitě přiběhl k rakvi. Spatřil v ní spálené mužské tělo. Nebylo však mrtvé. Rychle přes něho přehodil deku a pomocí vozíku ho odtlačil ke svému domu. Během hodiny zapakoval do pytle pár nezbytných věcí. Zapřáhl koně a vydal se skrze hustou tmu na cestu k severní hraniční oblasti. Zde počkal v hustém lese do rozednění, než se starosta probral. Napřed byl lehce zmaten, protože nevěděl, jak se sem dostal a kde to vůbec je. Po té, co mu hrobník vše vysvětlil a obeznámil ho s tím, že slyšel a viděl vše, co se minulou noc odehrálo na místním hřbitově, poděkoval mu za pomoc. Rozloučili se a šli každý jiným směrem. Hrobník se vrátil zpět ke své práci a starosta stál na prahu nového života ve městě Britain, kde je dodnes znám pod jménem Deathless - nesmrtelný...
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravym a vitam. Pratele rad vidim pri hlaseni se ka nam.
Gate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
« Dratekk »
Lizardman


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 211
Bydliště: Venku na paloucku u lesa (Czech_Paradise)

PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Take bych te rad pratesky privital pri dousce dobreho vinecka. Nebo krasne chlazeneho pivecka Smile
_________________
-- Lovec pokladu --
-- Clen Spolku --
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ghastly
Orc


Založen: 23. 05. 2004
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deathless napsal:
Formulář:
O: Pivo nebo víno?
o: Lepší pivo v žaludku nežli voda na plicích, jak říká Quam, ale na jazyku je lepší víno.


Nemohu si odpustit poznámku, že autorem citátu je můj oblíbenec J.Cimrman Wink Ale jinak jsi má krevní skupina Very Happy Buď vítán.
_________________
Ghastly, Adept Spolku, tulák a dobrodruh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: st září 07, 2005 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ghastly napsal:
Deathless napsal:
Formulář:
O: Pivo nebo víno?
o: Lepší pivo v žaludku nežli voda na plicích, jak říká Quam, ale na jazyku je lepší víno.


Nemohu si odpustit poznámku, že autorem citátu je můj oblíbenec J.Cimrman Wink Ale jinak jsi má krevní skupina Very Happy Buď vítán.


Já si řikal, že už jsem to slyšel někde předtím Very Happy

Děkuji všem za uvítání. Jestliže na mě máte třeba nějaké konkrétní dotazy, tak je rád zodpovím. Jen dotoho Cool
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: čt září 08, 2005 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dodám taktéž pár doplňujících informací týkajících se mé osoby, jak to udělal brácha Rescuer.
Jsme na DP zhruba 2.5 roku. Začínal jsem s válečníkem Connanem (upozorňuji že Connan, ne Conan Very Happy ) Zanedlouho po příchodu na server jsem poznal Muflonika a společně s dalšími lidmi jsme založili MBK. Poté jsem pro svoje i guildovní potřeby vytrénoval řemeslníka Cooperníka.

Rescuer napsal:

Byla to jediná guilda, ve které jsem kdy působil. Bylo to proto, protože nejdůležitějším kritériem přijetí, podobně jako ve Spolku, byla důvěra a přátelství mezi členy. Cítil jsem se tam dobře a nepomýšlel jsem na to, že bych šel někam jinam. Postupem času museli někteří z řad členů ukončit nebo omezit kariéru na DP kvůli reálnému životu a nebyl dostatek adeptů, kteří by vyhovovali našim "požadavkům". Dlouho jsme se snažili guildu udržet ale bylo čím dál tím méně aktivních členů, až pak Rada MBK rozhodla o ukončení působení guildy.


K tomu co napsal Rescuer, nemám co dodat. Bohužel nakonec se stala situace okolo našeho splečenství neúnosná a tak se někteří z našich členů rozhodli hledat své uplatnění mezi novými lidmi.

Téměř bych zapomněl na uvedení míry dobrodružnosti, i když je to na jednu stranu zbytečné, protože to podstatné se můžete dozvědět od Rescuera. Stejně jako jemu, tak i mě by sedělo nejspíše přízvisko dobrodruh. Lehčí dungy není problém ve dvou, s těžkými zkušeností příliš nemám. PvM převládá, PvP snažím se učit.

Věřím, že Spolek tvoří féroví lidé. Některé jsem měl tu čest poznat již tento rok na srazu Spolku a SwS v Praze. Největší mé díky, co se týká Spolku, patří Gatekeeperovi a Hellmasterovi, protože vždy ochotně pomohli jak jedincům z našich řad, tak i svou podpůrnou účastí na výpravách MBK. Ještě jednou děkuji všem, kteří s námi spolupracovali. Doufám, že vás nezklamu.
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út září 13, 2005 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekna poracicka v Shame. Snad jen pri portovani se snazit portovat na lidi a ne do prostoru. Ale to by bylo na vice lidi. nejen na tebe Smile. V Despu totiz JEDEN jedinej port vedle dokaze zabyt celou vypravu.. takze tohle brat jako trenink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gate keeper napsal:
Pekna poracicka v Shame. Snad jen pri portovani se snazit portovat na lidi a ne do prostoru. Ale to by bylo na vice lidi. nejen na tebe Smile. V Despu totiz JEDEN jedinej port vedle dokaze zabyt celou vypravu.. takze tohle brat jako trenink Smile

Díky. Výpravka byla fajn, jen škoda té komplikace na konci, ale to se stane. Na porty si dám víc pozor.
Jen me zarazilo že mi fizovalo skoro 50 procent svitku Very Happy . Náhoda je blbec.
Poznamka-v jednom useku to byl fakt, ze jsem se portnul mimo skupinku a to také z jednoho důvodu. Když jsem se potřeboval portnout na ni, tak mi fizzly 3 svitky zasebou, tak jsem si pak nebyl jist, jesli mě to tam vůbec hodí.
S tím souvisí dotaz. Může mi port při portování stále fizovat, i když bez problémů veme target a nenapíše, že se tam portnout nemůže?
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cpt.Rookie
Gazer


Založen: 27. 03. 2005
Příspěvky: 272
Bydliště: Cech řemeslníků / Nujel'm (Brno)

PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deathless napsal:
...

Ehm -lighthack / světlo?
_________________
Zmatený a roztržitý paladin, člen Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: st září 14, 2005 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybych měl Injection, tak bych řekl že sem to třeba zapomněl vypnout, ale jelikož mám assista, tak to asi těžko Cool
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.