Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

CzechTech 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslite si, ze policie postupovala spravne ???
Ano, postupovala.
36%
 36%  [ 14 ]
Ne, nepostupovala.
36%
 36%  [ 14 ]
Nevim nebo se nechci priklanet ani k jedne moznosti.
26%
 26%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shadow napsal:
Jestli to mělo politický podtext?

samozrejme, ze to bylo na politickou objednavku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je blbost.....
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valalaldur
Mirror Spider


Založen: 02. 10. 2004
Příspěvky: 475
Bydliště: Zakladni Materialni Sfera

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shadow napsal:
Tresty? Pro všechny stejně. Mlátils? Máš napadení veřejného činitele.
Mlátíš bezbraného? Máš zneužití pravomoci veř.č. a buď to ustojíš, nebo padej. Je otázka jak to tu dopadne.

S timhle musim souhlasit ^^^^ Cool ten politickej podtext bych rek ze to nemelo,, ale kdyz videli kluci z ODS jak se zasah policie verejnosti nelibi tak pan Langr (clanek kterej byl na novinky.cz bohuzel nekam zmizel) toho zrejme chce vyuzit.. no je prece pred volbama Smile ja pudu poprve volit
_________________
Valalaldur V.,,Ospalý Člen Spolku,,
"Braid her branches, life fulfilling
Goddess loving, Goddess killing."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nemám rád moc tvrdé techno a ani se nepovažuju za technaře, ikdyž kámoši hrajou a chodím na akce...nemám rád smažky a takoví ty lidi, co jedou jen za drogama, potom nemám rád lidi, co by se jen prali a takovích je asi dost a klidně bych proti nim šel, ale podle mě si policie nemůže dovolit mlátit lidi jentak a když sem viděl fotky, tak sem se občas hodně divil...za to že tam lidi měli kameny a zápalné láhve může to, že se předem vědělo, že tam ten zátah bude, takže na to ty lidi byly připravení, každopádně né na takový nářez asi :o)
Přikláním se spíš proti policii, protože se tˇakové akce konají pořád a když něco vyvolá takoví rozruh v celém státě, tak tam není něco v pořádku...
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llewelyn
Malej drak


Založen: 04. 03. 2005
Příspěvky: 740
Bydliště: Nová Paka

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle me politicky podtext nebyl a zacali se do toho montovat az bylo po vsem

a vzasade mam podobne nazory jako Hell a Ursus.... prece jen, kdo se z technaru nechtel rvat, mohl odejit a ne hazet dlazkama
_________________
Llewelyn- přítel ve zbrani
Mám vytvarované tělo! Kulatá je také tvar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Llewelyn napsal:
a vzasade mam podobne nazory jako Hell a Ursus.... prece jen, kdo se z technaru nechtel rvat, mohl odejit a ne hazet dlazkama

Podle mých informací, kdo chtěl odejít, odešel.

Jinak souhlasím s tím, že politici se do toho vložili až teď. ODS přece musí získat nějakým způsobem hlasy. Dělají velmi průhledné populistické prohlášení. Bohužel jim na to mnoho lidí skáče.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mych informaci, kdo tam byl autem a uz pozil, tak mel velke trable... at byl na jakekoliv louce.
Ono to ma vzdy dve strany, v tom je prusvih. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Panove - mylite se.
Podlehate dezinformacim, kterymi policie a soucasna vlada svuj zasah ospravedlnuje. Policie si hledala zaminku jak splnit "rozkaz" pana ministra potazmo pana premiera. Pan premier Paroubek naridil tvrdy zasah proti Czechteku ve snaze nahnat bodiky u verejnosti. To, ze se toho v opacnem gardu chytla ODS je jen zas jeji snaha nahnat ty same bodiky. Politika je svinstvo, ale ta se na to jen nabalila.
Technari nejsou nebezpecni lide - jak tvrdi predseda vlady. Nejsou to fetaci a roznaseci choroby, jak rika. Nejsou to dealeri drog. Na lonskem Czechtechu mela protidrogova centrala sve lidi a nic se nezjistilo. Snazi se je ocernit a svoje ciny ospravedlnit (najednou, ale vlade nevadi a nabizi pozemek od armady - kdyby byli spolecensky nebezpecni, jak tvrdi, tak by to prece nemohli udelat) Ano najde se par volu, kteri jim kazi povest. Stejne jako se najde par volu kdekoli. 95% jich nenapadalo policisty. Pasivne sedeli a porad verili, ze to nemuze dojit tak daleko. Pozdeji to bylo na protest proti zasahu. Ti co hazeli lahve, ti co na policii utocili a ti, co do nich najizdeli, by meli byt potrestani. Ale jak rikam, bylo jich jen par. Podivejte se na zabery. Videa a fotky se daji stahnout z netu. Neobvinuji vsechny radove policajty - delali svou praci az na ty, kteri ji delali mooooc radi. Podle ocitych svedku nekteri policiste dokonce branili lidi pred svymi horkohlavyni kolegy.
Rikam vam, ze policie lhala a lze dal. Majitel pozemku si vymysli nesmyslne skody ve snaze vydelat. Pan premier mu jde na ruku, protoze se mu to hodi. Nikdo neposloucha odborniky, kteri tvrdi, ze skody jsou minimalni. ( navic treba strepy z lahvi jsou tam vetsinou od policistu, kteri flasky rozbijeli )
Nechme toho a podivejme se co chteji protestujici lide - chteji nezavislou vysetrovaci komisi pro vysetreni cele veci. Nechteji, aby to vysetrovala policie, protoze ji neveri a ja se jim nedivim. O zasahu se preme nejen mi laici, ale i pravnici, politici - lide kteri tomu rozumi. Pockejme si na to jak to dopadne.
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aralia de Ethak
Ettin


Založen: 23. 01. 2005
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serpin me pozadal, abych napsala jake to tam bylo. Ano byla jsem tam.

Svoji malou soukromou demonstraci jsem prodelala uz na miste (louka u Mlynce). Puvodne jsem se na party vydala jako doprovod a nasat tu atmosferu, priznivcem techna opravdu nejsem Jenze...

Kdyz jsme v sobotu odpoledne dorazili na misto - museli jsme pesky a pres mnohe a mnohe louky (prijezdova cesta byla zablokovana policii) - staly uz kolem louky policejni rady a zacaly padat prvni rozbusky. V tu chvili jsem si rekla, ze tedy v zadnem pripade zpatky domu neodjedu, ze prece neni mozne, aby se tem lidem, kteri se semknou dohromady, neco stalo. Jaka to chyba lavky
Sedli jsme si na zem do davu lidi, kteri byli take odhodlani sedet a z mista se nehnout, bylo nas tam celkem dost a lidska barikada vypadala pevna. Prisaham, ze jsem si opravdu do posledni chvile myslela, ze se nemuze nic tak hrozneho stat...Prvni prislo vodni delo, kdyz ani to nas nezvedlo, zacaly na nas (upozornuji, ze ne vedle nas, ale na nas) padat rozbusky, sem tam nejaky ten slzny plyn a to uz jsem se musela zvednout na nohy, jinak bych se na zemi udusila. Nicmene jsem porad zustavala na jednom miste, doufala jsem jeste stale, ze nas prece nebudou bit, to uz policajti stali pred nami. Pak zacali tlouct ty lidi v prvnich radach, kteri jeste pres to vse zustali sedet na zemi. Brali to smahem, holky, kluci, to bylo naprosto jedno. Lidi k nim vztahovali hole ruce, ale odpovedi byly jen kopance a rany obusky Tohle uz zvedlo i ty nejotrlejsi. Zacali nas vytlacovat na auta se systemy a pak dal malou ulickou, hur nez prasata na porazku, do dalsi palby rozbusek.
No, co jeste dal dodat, zustala jsem jeste i pres druhou akci policie, ktera vypukla tak kolem desate hodiny a byla naprosto znicujici, rozprasili to tam vsechno. Nakonec se nas u prvniho, opet rozdelaneho, ohne seslo jen asi 15. To uz bylo evidentni, ze zadna party se na tehle louce konat nebude.
A aby jsme si to uzili do dusledku, jeste kdyz jsme opousteli louku (tma jak v pytli), samozrejme ne po prijezdove ceste, nase chyba, dostali jsme, jen tak pro zabavu policie schovane u lesa, slznym plynem primo pod nos, snad abychom jeste nechodili domu
O tom, jak me jen o vlas minula policejni Tatra rozjeta velkou rychlosti z kopce, ktera mela jinak vsude kolem mista na prujezd dost, uz se radji ani obsahleji zminovat nebudu. Prece, prezila jsem

Mozna si ted reknete, tak proc si tam ty kravo lezla, ale verte uprimne, ze takove bezpravi jsem neocekavala a kdyz uz se delo, neco ve me mi proste nedovolilo se na to vykaslat a jit si klidne lehnout do postele.

Tohle se prece lidem nemuze dit!!!

Tot muj report z mista cinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2005 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu tenhle pripad rozdeluje narod. Vsechny, ted i Spolek. Jen doufam, ze vsichni to budete brat z nadhledem a nebudete smyslet o lidech co maji opacny nazor spatne. Tohle je muj posledni prispevek. Nechci to dal rozebirat - chci hrat Ultimu Wink Kdyby prece jen nekdo neco mel, at mi pisne na icq.
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 4 z 9

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.