Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nevysvetlitelne jevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost...

K osudu...věřím v osud, ale spíš ve smyslu, že sou určité okamžiky, kdy si řeknu, čím sem si zasloužil tohle, když sem nikomu nic neudělal a pak přijde za týden situace, která mi ukáže, že to tak mělo být, jinak bych nezažil to co za ten týden...vždy mi smutek, nebo bolest přinesli štěstí a radost a poslední dobou to hoodně pozoruju...
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wlad Taltos napsal:
Osud... Hmm, podľa mňa(a nielen podľa mňa), všetko čo sa nám stane má svoju príčinu a dôvod.
Napríklad môj tréner hovorí, že vždy keď sa naštve, čo je velmi velká vínimka, tak ochorie. Dokonca sa nám to raz potvrdilo keď na nás na tréningu nahučal koli vela veciam čo sme robili zle a ajhla o týžden bol chorý.
Tým som chcel povedať to že vždy keď sa vám niečo prihodí(hocičo: chrípka, niečo si zlomíte, rozídete sa z nieky atd...), tak sa zastavte a skúste popremýšlať prečo sa vám to stalo.

PS: Ak vám môžem odporúčiť, prečítajte si knihu Cesta pokojného bojovníka.


Tady bych si dovolil oponovat a klidně můžem rozvést debatu ( osud vs. víc možností )

Člověk si dokáže vsugerovat dost věcí a vím o tom své.. výroky typu "tohle mi niky nemůže jít" i když tu danou činnost člověk v životě nevyzkoušel a nic o ní neví mě děsí.

Vše má svůj důvod, to ano ( trenér vám říká, že vždy po naštvání onemocní ( třeba ze srandy atp. ), pak mu to nějak uvázne v mysli, naštve se, vzpomene si na to a už čeká, kdy onemocní.. )

Bratranec měl panickou hrůzu ze školy a dycky poslední den prázdnin onemocněl Smile

Aneb pokud doopravdy uvěříš v to, že onemocníš ( to neznamená si říct: "tak a teď jsem nemocnej!" ), tak bych fakt řekl, že onemocníš.
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost...

K osudu...věřím v osud, ale spíš ve smyslu, že sou určité okamžiky, kdy si řeknu, čím sem si zasloužil tohle, když sem nikomu nic neudělal a pak přijde za týden situace, která mi ukáže, že to tak mělo být, jinak bych nezažil to co za ten týden...vždy mi smutek, nebo bolest přinesli štěstí a radost a poslední dobou to hoodně pozoruju...


Nezajímalo by tě, jak by to dopadlo, kdybys zvolil jinou možnost? Třeba by to bylo lepší? Mě osobně vrtá hlavou "Co kdybych..".
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
Tady bych si dovolil oponovat a klidně můžem rozvést debatu ( osud vs. víc možností )

No, Try not. Do or Do Not!

EDIT: (reakce dál, ať nehuntím) Slovo "kdyby" jsem vyškrtl ze svého slovníku a věř mi, že život je mnohem jednodušší a krásnější, když se neustále nezžíráš myšlenkami "kdybych to v minulosti udělal jinak, tak by... "
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ne, neni to ve smyslu "kdybych já ten kamen hodil o půl metru vedle, netrefil bych ho", ale ve smyslu "co by se stalo, kdybych dneska šel v lese tou cestou doprava a ne doleva?"

E: Kdyby neškrtat, jen se vyvarovat jeho používání v jistém slovním spojení, kdy tím chceš něco omluvit nebo se "sžírat".
_________________
Leny-m


Naposledy upravil Leny-m dne ne červenec 17, 2005 10:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost.....


Autogramy az na letisti Wink

Jo ja si taky myslim ze se stane neco a je to predem urceny,treba bermudsky trouhelnik nikdo si nedovede vysvetlit jak je mozny ze tam mizej lidi/veci...takze jsou veci mezi zemi a nebem a obracene...Kartarkam moc neverim nebo mozna trochu ale vetsna jsou jenom podvodnici...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
Pajadin napsal:
Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost.....


Autogramy az na letisti Wink

Jo ja si taky myslim ze se stane neco a je to predem urceny,treba bermudsky trouhelnik nikdo si nedovede vysvetlit jak je mozny ze tam mizej lidi/veci...takze jsou veci mezi zemi a nebem a obracene...Kartarkam moc neverim nebo mozna trochu ale vetsna jsou jenom podvodnici...


No Dixi, asi takhle, co si myslíš, že si lidé v minulosti mysleli o blesku? ...

E: Většina podvodníci? Tak to je tady šance, že tam zahrnuješ i mojí mamku. Neházet do pytle.. jinak tam skončíš sám Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcete-li záhady, které mají nezvratitelné důkazy své existence, ale vědci pro ně nemají jakékoliv racionální vysvětlení, a proto se je snaží ignorovat, doporučuji knihy Ericha von Dänikena.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů


Naposledy upravil Ursus dne ne červenec 17, 2005 10:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2005 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
Dix napsal:
Pajadin napsal:
Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost.....


Autogramy az na letisti Wink

Jo ja si taky myslim ze se stane neco a je to predem urceny,treba bermudsky trouhelnik nikdo si nedovede vysvetlit jak je mozny ze tam mizej lidi/veci...takze jsou veci mezi zemi a nebem a obracene...Kartarkam moc neverim nebo mozna trochu ale vetsna jsou jenom podvodnici...


No Dixi, asi takhle, co si myslíš, že si lidé v minulosti mysleli o blesku? ...

E: Většina podvodníci? Tak to je tady šance, že tam zahrnuješ i mojí mamku. Neházet do pytle.. jinak tam skončíš sám Wink


ne ale mylsim ty cikany na poutich vis..
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2005 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
Leny-m napsal:
Dix napsal:
Pajadin napsal:
Jsem strašně rád, že tu tenhle topic je:o) Fakt mi to udělaloi radost.....


Autogramy az na letisti Wink

Jo ja si taky myslim ze se stane neco a je to predem urceny,treba bermudsky trouhelnik nikdo si nedovede vysvetlit jak je mozny ze tam mizej lidi/veci...takze jsou veci mezi zemi a nebem a obracene...Kartarkam moc neverim nebo mozna trochu ale vetsna jsou jenom podvodnici...


No Dixi, asi takhle, co si myslíš, že si lidé v minulosti mysleli o blesku? ...

E: Většina podvodníci? Tak to je tady šance, že tam zahrnuješ i mojí mamku. Neházet do pytle.. jinak tam skončíš sám Wink


ne ale mylsim ty cikany na poutich vis..


Takže cikánka na pouti je vždy podfuk? Ty karty nejsou vůbec těžký na výklad, takže bych si vůbec netroufal určovat podvodníky a normální lidi, jde jen o to, jak ti to vyloží. Třeba karta věž nebo smrt.. všichni si myslí, že je to katastrofa, ale já to vykládám jako znatelnou změnu ( vždy k lepšímu ). Wink
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.