Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lagy aneb. Quest s meteoritem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pro moji zajimavost: "Jak se divate na dopad meteoritu"
NIKDY!!!! To bych skoncil(a) na DP uplne.
26%
 26%  [ 7 ]
Ne, asi bych se uz nevratil(a).
23%
 23%  [ 6 ]
Ano, bylo by to bolestive, ale pokud by to pomohlo, jsem ochoten(na) to podstoupit
50%
 50%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Timeo
Arach


Založen: 01. 12. 2003
Příspěvky: 1016
Bydliště: kde mne prepadne spanek, oficialne v Jhelomu

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drtivou vetsinu problemu na DP zpusobuje stara sfera. Nutna podminka na prechod na novou - totalni wipe.

V tehle podmince bych do toho sel, i kdyz bych mel jen malou moznost natrenovat znovu max nekra, ale nastesti se dokazu bavit i bez skillu (a majetku).

Odneslo by to mnoho hracu, ale koho ta hra bavi, zacal by znovu (klidne i s novymi pravidly). Udelal by si znovu, treba stejnou, postavu, treba se stejnym jmenem.. Proc? Protoze by ho tahle hra na tomhle serveru bavila. Bezduvodny wipe... ne.

Wipe majetku... Ano. Klidne bych po nem dal kazde postave 10k, aby novacci neprisli zkratka. Ale jaky by to melo dopad na ekonomiku DP, to si nedokazu predstavit.

Mene postav na acc (povolenych)... Urcite. Max 3 treba. Za celou dobu hrani mam jen jednu... a ziju a hra mne bavi.

Zakaz dualu... klidne. Mozne pouziti jen po dohode s GM.

Ale co, je pozde, jsem unavenej a jdu spat (konecne ve sve posteli, juch).
_________________
Timeo.. zavaty v prachu na knihovne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Timeo napsal:
Wipe majetku... Ano. Klidne bych po nem dal kazde postave 10k, aby novacci neprisli zkratka. Ale jaky by to melo dopad na ekonomiku DP, to si nedokazu predstavit.

Co si po wipe majetku za tech 10k koupi? Lucernu a regy u vendora? Ja bych to pak spis pochopil jako provokaci Smile

Wipe majetku by vedl k tomu, ze bych na dalsi cca 3 mesice nemohl o vyprave ani premyslet (vypravy do Deceitu, kam bych mohl rekneme za 2-3 dny me bohuzel uz moc nebavi). A uprimne - nechtelo by se mi 2-3 mesice stravit v dole kopanim, doma kovanim, naslednym prodejem, shanenim levnych regu.. no, asi by mi to trvalo mnohem dele.

A proc bych si na novou vybavu nevydelal hrou? Protoze na to nemam cas. Makro v dole bych mohl pustit pri praci, na dungeony bych cas nemel. Nemluve o tom, ze bych do dolu stejne musel, abych mohl vubec do toho dungu...

Wipe veci = nemoznost chodit dung na velmi dlouhou dobu = konec
Wipe vseho je stejny, jen by k te dobe bez hry bylo nutne pricist jeste nekolik mesicu.

Jiny pohled jiste maji ti, kteri u UO mohou sedet 2-10 hodin denne. Kdyz ja mohu sedet 30-60 minut a jednou za par tydnu vyrazit na vypravu, vidim to uplne jinak.

Mozna bych jen pustil afk makro na "znovuzotaveni" s tim, ze budto to vyjde a ja se budu moci znovu bavit v radu tydnu, nebo to nevyjde a pak jsem na nule tak jako tak.

Jiste, kdo hraje tech 2-10 hodin denne, ten si veci vybeha za nekolik dni, max tydnu. Pak chapu, ze muze chtit Wipe. Ale kdo ten cas ma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wiliam na dp foru udelal hlasovani, jak to bude o prazdninach s dualama, jestli nechcete, hlasujte pro úplný zákaz a třeba to vyjde Smile
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timeo
Arach


Založen: 01. 12. 2003
Příspěvky: 1016
Bydliště: kde mne prepadne spanek, oficialne v Jhelomu

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Timeo napsal:
Wipe majetku... Ano. Klidne bych po nem dal kazde postave 10k, aby novacci neprisli zkratka. Ale jaky by to melo dopad na ekonomiku DP, to si nedokazu predstavit.

Co si po wipe majetku za tech 10k koupi? Lucernu a regy u vendora? Ja bych to pak spis pochopil jako provokaci Smile

Wipe majetku by vedl k tomu, ze bych na dalsi cca 3 mesice nemohl o vyprave ani premyslet (vypravy do Deceitu, kam bych mohl rekneme za 2-3 dny me bohuzel uz moc nebavi). A uprimne - nechtelo by se mi 2-3 mesice stravit v dole kopanim, doma kovanim, naslednym prodejem, shanenim levnych regu.. no, asi by mi to trvalo mnohem dele.

A proc bych si na novou vybavu nevydelal hrou? Protoze na to nemam cas. Makro v dole bych mohl pustit pri praci, na dungeony bych cas nemel. Nemluve o tom, ze bych do dolu stejne musel, abych mohl vubec do toho dungu...

Wipe veci = nemoznost chodit dung na velmi dlouhou dobu = konec
Wipe vseho je stejny, jen by k te dobe bez hry bylo nutne pricist jeste nekolik mesicu.

Jiny pohled jiste maji ti, kteri u UO mohou sedet 2-10 hodin denne. Kdyz ja mohu sedet 30-60 minut a jednou za par tydnu vyrazit na vypravu, vidim to uplne jinak.

Mozna bych jen pustil afk makro na "znovuzotaveni" s tim, ze budto to vyjde a ja se budu moci znovu bavit v radu tydnu, nebo to nevyjde a pak jsem na nule tak jako tak.

Jiste, kdo hraje tech 2-10 hodin denne, ten si veci vybeha za nekolik dni, max tydnu. Pak chapu, ze muze chtit Wipe. Ale kdo ten cas ma?


jsem na tom jeste hur a stejne bych do toho sel. a mam dost pratel, kteri by mi veci na tu vypravu dali... proste bych do toho sel pro kolektivni dobro. A 10k? Je to k nicemu zkusenym hracum, ale novacci si jen tak nevydelaji, maji jine meritko na majetek, tem by to pomohlo.
_________________
Timeo.. zavaty v prachu na knihovne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2005 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co by si koupili za 10k, kdyz jedine, co by na Shardu bylo, by bylo prave tech 10k u kazdeho v bance? (tedy nekdo by mel vice, kdo ma 10 postav mel by treba 100k, coz nic nemeni na faktu, ze by sli koupit jen veci od vendoru Smile)

A za par dni, kdyz uz by na trhu byly brneni a zbrane? Tou dobou by uz i uplny NB ty penize mel z dungu.

Jedine, co by nastalo po total wipe by bylo:
1] odchod na** hracu, kteri prisli o vse, co tu dlouho delali. Napriklad o plast ctnosti, ktery skladali par let. Nebo treba o vez, na kterou trictvrte roku setrili a tvrde makali, o ktere snili. Jiste, par pixelu...
2] makra. Predevsim na kopani v dolech, protoze najednou zadny plech by nemel brneni. Kopalo by se nonstop. Coz by jiste bylo zajimave pro mnoho pk a prasat, co v dolech kradou. Ale makrovalo by se i dalsi "zasobovaci" cinnosti, tj. lov ryb, psani, michani. Hrani by z kraje nemelo smysl, protoze s 10k v bance toho moc neudelas.
3] Po nejake dobe plne makra v dolech a ruzne jinde by byly prvni vybavy a ti umakrovanejsi by mohli na prvni vypravy.
4] otazkou je, jak rychle by se dala sehnat vybava do takoveho Despice/Pride. Preci jen to jsou desetitisice regu, hromada black/myth kompletu apod...

Kazdopadne co bych delal? Pustil dual (pokud by byl povoleny), pustil makra a vyrabel si vypravu, abych byl co nejdrive ve stejne situaci, jako pred wipe. Tj. abych mel vybavu a mohl jit do dungu.

A jak tedy rikam - otazka je, zda by se mi chtelo stravit mesice obnovovanim vybavy, kdyz bych si nebyl jisty, ze si kdosi rekne, ze jsou zase lagy, a ze by mohl byt znovu total Wipe.

V ten okamzik bych nesnil o angelicu, nesetril s kamarady na domek, neshanel jistotu. A ta myslenka: "buhvi, jak dlouho to ted vydrzi, slo to jednou mozna to pujde znovu, az budou lagy" by spousta lidi dovedla k tomu, ze by misto budovani si povesti (plast cnosti, angelic apod) a setreni si na drahe veci (vez) radeji utraceli dnes (mozna to zitra nebude), tj. vrhali se do PvP. A to spis do toho vydelecneho, tj. pk.

Uprimne - GM udelaji wipe a reknou: "uz nikdy dalsi nebude".
Budete jim verit? Budete na neco setrit, utrhavat si od ust, budete drit, abyste si splnil nejaky sen? Nebo zkratka budete hrat pro dnesek, s tim, ze kdyz se namane neco lepsiho, tak budiz?
Stravite pak desitky ci stovky hodin treba sbiranim trofeji? Kdyz za mesic muze prijit GM se slovy: "jsou lagy, dame wipe"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slave
Mummy


Založen: 03. 07. 2004
Příspěvky: 108
Bydliště: SVK Bratislava

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm zaujimave no mne by to bolo ukradnute aj tak lognem denne tak max na 2-3 hod ak je dobry den a len beham a kecam za tu dobu co tu hram som nikdy netrenoval len som sa bavil takze mne by to bolo vazne jedno...
_________________
Adept guildy spolek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2005 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Vill:Naprosto s tebou suhlasim.Viem co ma to stalo sil a casu ,kym som dotrenil daky ten skill.A potom to nesmierne more casu stravenych v bani,pri rybolove.To sa neda opisat.Rozhodne verim ,ze by sa stara komunita hracov rozpadla.Takze ja som proti wipu.
_________________
DarkAngel
Archandel2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2005 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slave napsal:
Hmm zaujimave no mne by to bolo ukradnute aj tak lognem denne tak max na 2-3 hod ak je dobry den a len beham a kecam za tu dobu co tu hram som nikdy netrenoval len som sa bavil takze mne by to bolo vazne jedno...

Jiste, ale kazdy se bavi nejak. Ja se na DP v posledni dobe bavim dvemi vecmi:
1] podporou pratel
2] Pride / Desp (pripadne dle chuti neco jednodussiho)

Pri wipe veci bych mohl uz jen podporovat pratele, otazkou je, kolik by tech pratel bylo, protoze vetsina z nich se zase bavi bodem [2].

Jiste, byt na DP za ucelem barevnejsiho chatu je fajn. Ale obavam se, ze vetsina mych pratel na DP vyhledava neco jineho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2005 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za postrehy.
Lock
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.