Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mp3 přehrávače
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pusť si nějaký symfonický orchestr a tam rozdíl buď poznáš, nebo nepoznášSmile A samozřejmě záleží na to co máš za výstup. Pochybuju, že bude stejně kvalitní na bednách třeba u pc a ve sluchátkách u mp3 přehrávače. Tohle bych nijak neřešil:) Každý si to poslouchá v kvalitě, jaká mu vyhovuje.
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelnor napsal:
iPod shuffle nemá display ne? To by mě osobně asi docela štvalo.

to jsem si taky myslel. Faaktem je, ze mp3 prehravac mam v kapse a na display nekoukam, prehravam skladby v nahodnem poradi a fakt je, ze ten display prakticky nepouziju (start/stop/hlasitost apod delam poslepu Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rescuer
Spider King


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 305
Bydliště: Nujelm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
Kelnor napsal:
iPod shuffle nemá display ne? To by mě osobně asi docela štvalo.

to jsem si taky myslel. Faaktem je, ze mp3 prehravac mam v kapse a na display nekoukam, prehravam skladby v nahodnem poradi a fakt je, ze ten display prakticky nepouziju (start/stop/hlasitost apod delam poslepu Smile).


Displej je potřeba hlavně když už pak má přehrávač více funkcí.. rádio, diktafon, rozdělování místa do podadresářů apod. Jestli to je jen čistě přehrávač, tak věřim, že absence displeje nevadí Smile.
_________________
cleric Rescuer, Člen Spolku, The Hand of Life
ranger ShadowMaster
vampire Shadow Claw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miar
Lizardman


Založen: 06. 12. 2005
Příspěvky: 209
Bydliště: The Travellers inn v Trinsicu, izba c.1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vlastnim mp3 prehravac Cyber II. Prisiel som k nemu nahodou od znameho ktory si kupil nejake delo a mne svoj stary prehravac strelil za liter aj so sluchatkami a akumulatormi, takze neviem kolko stal povodne. Ale par postrehov...

- Radio je totalne nepouzitelne, mam pocit ze by to nechytilo signal ani keby som vyliezol na kamzik a postavil sa priamo pod vezu. Takze na zaklade toho ak budu vedla seba dva rovnake, jeden z radiom, druhy bez, tak radsej ten bez radia.
- Baterky su AAAcky, a po pravde nic nevydrzia, mam sice akumulatory ale v principe pred kazdym pocuvanim musim vymenit baterku za nabitu. Sa dost vybijaju aj ked hudbu prave nepocuvam... takze asi treba kupit nieco s poriadnym zdrojom.
- Diktafon je super vec Smile
- displej je tiez fajn a treba ho jednoznacne mat, ked tam mas 500 skladieb a chces si prave vypocut jednu konkretnu tak ju najdes jedine cez displej, v hlave to mat nebudes kolkata je ktora pesnicka...
- Ten moj nema kartu a iba zabudovanu 256mb pamat, a nie je to nic moc. Sice to relativne staci bo moc necestujem a z pocitaca si tam nahadzem co chcem za chvilu, ale aj tak by som odporucil nieco s vyssou pamatou alebo s kartami ako tu radili ini.
- vsetky tie formaty su nanic, ogg a pod. Bohato staci MP3, nic ine clovek nevyuzije v takomto prehravaci. Ak si chce jeden pustit karajana tak ho nebude pocuvat cez pocitac alebo do sluchadiek ale pusti si ho z veze alebo z niecoho riadneho. Kvalita hudby sa nemeria len softwarom (mp3 wav ogg) ale hlavne hardwarom, co z toho ze by ste to mali v super kvalitnej nahravke ked vam to prehravaju dve male sluchatka od prehravaca alebo dva chrastitkove repraky od pocitaca...

na zaver- si treba urcit na co to clovek chce a kde to vyuzije. Mne to co mam bohato staci bo to pocuvam akurat tak doma pred spanim Smile) ale ak by som cestoval napriklad kazdy pondelok na 5dni an intrak kde sa k netu moc nedostanem tak by som asi hladal nieco kde sa tej hudby uskladni viac atp....

inac stastnu ruku pri nakupe. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rescuer napsal:
Vilgerius napsal:
Kelnor napsal:
iPod shuffle nemá display ne? To by mě osobně asi docela štvalo.

to jsem si taky myslel. Faaktem je, ze mp3 prehravac mam v kapse a na display nekoukam, prehravam skladby v nahodnem poradi a fakt je, ze ten display prakticky nepouziju (start/stop/hlasitost apod delam poslepu Smile).


Displej je potřeba hlavně když už pak má přehrávač více funkcí.. rádio, diktafon, rozdělování místa do podadresářů apod. Jestli to je jen čistě přehrávač, tak věřim, že absence displeje nevadí Smile.

nesouhlas Smile, alespon tedy muj subjektivni

radio nepouziju, ekvalizer taky nepouzivam, nahravani taky ne, ... pouzivam jen dva mody: nahodne prehravani vseho (na to display treba neni Smile) a nahodne prehravani jednoho adresare.

Ale to vychazi z toho, ze nemam na pocitaci USB2 a muj iRiver ma 1GB kapacitu, tj. nahraju si tam X typu hudby a necham je tam klidne ctvrtroku. Takze pak prehravani jednoho diru ma smysl.

Mit doma USB2 a pocitac "u ruky", tak mi staci bohate 128MB flash disk a display nepotrebuju - rano si tam nahraju na co mam naladu a druhy den kdyztak vymenim...

a faktem je, ze z te tuny fci, co ten muj prehravac umi, opravdu prakticky nic nepouziju. Vybirat si ho ted, tak jdu do levnejsiho "hloupejsiho" modelu, u ktereho vyuziju to same, co u te 899ky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rescuer
Spider King


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 305
Bydliště: Nujelm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to myslel obecně.. že když už si někdo koupí přehrávač s mnoha funkcemi, za účelem, že je bude používat, tak ten přehrávač buď musí mít hromadu tlačítek aby to všechno šlo ovládat, nebo pak ta lepší varianta, že je tlačítek méně a díky displeji je vše přehledné.
_________________
cleric Rescuer, Člen Spolku, The Hand of Life
ranger ShadowMaster
vampire Shadow Claw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasne, otazka je: bude je pak pouzivat? Smile
me tak napada, kdo za svuj zivot pouzil treba alespon 10% funkco Wordu?
Stejne prijdete na to, ze jen chcete poslouchat to, na co mate naladu. Neznam zatim nikoho, kdo by si pri zmene prehravaneho alba menil ekvilizer, natukaval si na prehravaci playlisty apod. Zkratka vrazim prehravac k pocitaci, prehraju nove mp3 a jedu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Menon
Spider King


Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2005 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno ja som do svojho narval čo najviac toho čo počúvam čiže najkých
3GB a mám tam dáku muzičku na každú náladu Smile . A eqvalizér nastavený na ROCK takže to ničomu neškodí Smile .
_________________
Čo bolo, bolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Menon napsal:
A eqvalizér nastavený na ROCK takže to ničomu neškodí Smile .

jojo, take jsem ho tak nastavil a od te doby na nej nesahl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vilgerius napsal:
me tak napada, kdo za svuj zivot pouzil treba alespon 10% funkco Wordu?

JA!!!!!! delal jsem seminarku na to tema a musel jsem najit takovejch nesmyslu, ktery sem neznam az hruuuza >]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.