Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Lagy aneb. Quest s meteoritem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pro moji zajimavost: "Jak se divate na dopad meteoritu"
NIKDY!!!! To bych skoncil(a) na DP uplne.
26%
 26%  [ 7 ]
Ne, asi bych se uz nevratil(a).
23%
 23%  [ 6 ]
Ano, bylo by to bolestive, ale pokud by to pomohlo, jsem ochoten(na) to podstoupit
50%
 50%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wipe bych bral pouze v okamziku, kdy bych vedel, ze to zamezi lagum. A jsem si 100% jist, ze nezamezi, takze by vpodstate byl nanic.

Spis by chtelo vymyslet, jak omezit lagy, jenze je tu zacarovany kruh:

Malo lagu -> vice novych hracu -> vice akci -> vice lagu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frantóóó? ty ses asi zblaznil... Smile
Tak Wipe bych neunesl a sel hrat jinam a to urcite,mam tady tolik maxliych postav,tolik majetku a plno jinych veci ze bych to proste neunesl...Ja jsem si jist ze by to pomohlo laggum jenom na chvilku pak by to bylo stejne...s Wipem by odesli stary dobry PvP hraci nevim jak by na to zareagoval treba Nait Magusanus kdyby se vsechno dela odznova...ja osobne bych to neprezil jini mozna ano ale to co sem si tady pocitve natrenoval a poctive nalovil uz bych nemel hned tak... takze asi ne ...

Ps:ale ty Laggy jsou strasny mel sem vcera ze sem jenom macroval... neslo se hejbat a nebo slo ale po 20 sekundovim zaseku...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Agness
Kyklop


Založen: 19. 02. 2005
Příspěvky: 682
Bydliště: Britain, Wayfarer`s Inn, izba č.8

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja vidim riesenie takto:
1, zakazat sparring ako napisal Valalaldur.
2, zakazat dual (trest del acc).
3, narazove AFK kontroly, to znamena urobit jeden dva tyzdne stale dokola kontroly (ale na to asi niesu casove moznosti zo strany bohov Sad ). Vysledok-> veeela AFKarov v base, menej ludi co bude hravat-> menej lagov.
4, mozno by pohohol ciastocny wipe na itemy. (Ingy, neplusove zbrane, flasky, sipy atd. tak podobne ako to bolo pri poslednom wipe).

5, A ak by NIC nepomahalo tak obmedzit pocet ludi co sa mozu pripojit na server. ale toto riesenie neni velmi vhodne napr. ked ma niekto CC v dungu a nasledne sa nemoze pripojit = Problem.
_________________
Agness - Člen Spolku
Zástupkyně Pána Rekrutů

Válku mezi muži a ženami nikdy nikdo nevyhraje.
Je tady příliš mnoho bratříčkování s nepřítelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dix napsal:
...


Dixi, ty si se včera i téměř bez lagů vymlouval, že je máš Rolling Eyes
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dual zakazat - jasny
bez sparringu by to taky slo
makrovani - prisne hlidat, hlavne pauzy (mohli by byt hlidky udelany z hracu co maji jmeno - kteri by pomahali hlidat bohum prohresky - nevim zda by to bylo mozny provest)
Taky by slo zakazat makrovani (trein) ve spicce. Wipe beznych veci. (vsiml jsem si, ze se na mori hromadi stovky mrtvych ryb, ktere rybari nechavaji plout po hladine a oni tam hniji a kazi vzduch - ja lovim vse do batuzku - kdyz mi neco upadne seberu to - z ryb udelam stejky a ty mam doma)
me se libi, ze na nekterych shardech nahlaseni nekterych bugu dokonce odmenuji - hraci si tak sami vylepsuji svy prostredi
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Serpin napsal:
Taky by slo zakazat makrovani (trein) ve spicce.

tj. znemoznit mi (a vsem dalsim, kteri pres den nemohou treba proto, ze jsou jako ja v praci) vyvoj postav? Rozdil oproti totalwipe je jen ten, ze takto by mi zbyla moznost jit aspon obcas na vypravu...

Ad Dix: jinde taky nemas postavy a majetek Smile spis je to o tom, ze pokud bys zacinal na nule, tak od ni zrejme radeji zacnes jinde. Ale pokud by mi pratele rekli: zustaneme tu, tak tu taky zustanu, protoze zacit od nuly ve skillech a majetku je lepsi, nez zacit od nuly co se tyce pratel.

Jinak shrnul to vcelku dobre Hell - total wipe to nevyresi. Naopak bych to videl na mnohem vice maker (tj. vice spatnych maker) a vyrazne vice prohresku s dualy (aneb nemam o co prijit, tak to zkusim co nejrychleji ziskat zpet, kdyz to nevyjde, tak je jedno, zda jsem na nule na DP ci jinde)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
Dix napsal:
...


Dixi, ty si se včera i téměř bez lagů vymlouval, že je máš Rolling Eyes




(ot)Rikam ti ze sem vcera musel jit kopat nemel sem vubec moznost hrat.. ale to bylo na me strane asi hodne zpusobene ale laggy sem mel...a to velke

Pro Vila: Ja vim ale jinde bych to zkusil radeji protoze tady to je stejne a ty kamaradi by odesli ja to vim ...

Trein bych nezakazal ale zakazal takhle trenit v cechu moc lidi a jak mile by bylo hodne lidi obevil by se drak...kterej by je sejmul nebo nevim jak by se to dalo vyresit...ale ten wipe by me odehnal pryc..
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frantisek
Elder Daemon


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 1750

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velice si cenim vasich postrehu a vysvetleni. Mate pravdu Wipe by nic nevyresilo.

Urcite se mi libilo co navrhl Serpin, aby bylo vice lidi co by mohlo hlidat AFKre. Ale na nekterem ze srazu jsem se dozvedel jiste veci o GM accountech a je mi jasne, ze tak jednoduche to zase neni. Leda ze by Bohove proverili jiste lidi, kterym by dost duverovali a sverili jim jiste moznosti. (Nebudu dale rozebirat)

Necham to tu jeste par dni a zamknu to.
Jeste jednou diky za nazory
_________________
Frantisek ml. Zastupce představeneho Spolku
Ten co nosí Spellbook proklatě nízko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bereg Sunrise
Titán


Založen: 19. 11. 2003
Příspěvky: 1594
Bydliště: Wild of Northern Territory

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak vyresi situaci s lagy jestli makruje postava s hracem u PC nebo AFK. Makruje tak i tak ne ? Kdyby to byl dual a vic tak to ej neco jineho, ale nejde mi do halvy rozdil vlvivu lagovosti AFK makra a neAFK makra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelnor
Arach


Založen: 24. 10. 2004
Příspěvky: 1003
Bydliště: Panská 1 =)

PříspěvekZaslal: čt květen 12, 2005 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mnóóó každopádně víc lidí je pro wipe, takže se jde do toho ne? Mr. Green
_________________
Kelnor, Autarkis
The ageless shadow.
Člen Spolku

"Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.