Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Oznámení pro Adepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wolf
Despise Mage


Založen: 12. 12. 2003
Příspěvky: 2588
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nyní jsem vám již plně k dispozici. Prosím, kontakujte mne a dejte mi vědět, kdy by se vám hodil přijímací pohovor.
_________________
podepsán:
Wolf (paladin, Člen Spolku a bývalý Pán rekrutů)
IN VINO VERITAS - VE VÍNĚ JE PRAVDA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 10:55 pm    Předmět: Nabídka pro adepty Odpovědět s citátem

Dobrý den adepti,
nemáte kam složit hlavu v deštivých nocích Temného Ráje? Máte přeplněnou banku svým majetkem nebo jen prostě hledáte místo, kde byste mohli v klidu meditovat? Rád bych vám nabídl možnost bydlení kus vedle našeho hlavního města. Jde o domek typu sand patio, ošetřené zdi, aby nešly procházet/prokouzlit, osazen smeltovací peci na magické zbraně a soškou na odlog. Z jeho balkonku je vidět až na Britský hřbitov. Domek je vhodný pro kohokoliv. Přesun do domku je nejlepší marknutou runou pár kroků před něj, ale dá se k němu dostat z Britu, ze Skara průsmykem, z Windu průsmykem apod. Pokud se můj dům vydáte hledat, jeďte podél spodní stěny hřbitova k horám, než narazíte na mýtinu (travnatý průřez lesem) a měli byste být jen pár kroků od domu.

Nájem symbolický podle možností daného adepta. Lehká debordelizace bude potřeba, bývalý nájemník byl trošku bordelář, ale opravdu jen trošku.

Jinak z historie to byl dobře známý PvP domek, který byl často v obležení klidně 30 a více lidí, kteří šli po mé sestře a jejím kolegovi. Kolem domu většinou ležely hromady mrtvol, zem je prosátá jejich krví. Nicméně čas tuhle etapu života mé sestry dávno odvál a už se jen jako zesláblá dušička občas objeví kolem domu, aby postrašila kolemjdoucí.

- symbolický nájem
- kousek od hlavního města
- klidné místo

Nabízím to ať už rváčům, tak slečnám, jen bych to být vámi nekombinoval, taková karkulka s košíčkem a vlk se v jednom domě nesnesou, tedy snesou, ale jednostranně.

Ať se vám daří adepti!

můj KK: 260-855-172

*podepsán* Leny-m, hraničář Spolku
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.