Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mp3 přehrávače
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Menon
Spider King


Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2005 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ešte jedn malá rada, keď by si si vedel zohnať niekoho kto má živnosť tak sa oplatí pozrieť aj čo ponúkajú velkosklady PC/elektroniky mávajú zaujímavé vecičky a hlavne veľakrát i polovičné ceny voči obchodom.
_________________
Čo bolo, bolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajadin
Wyrm


Založen: 28. 01. 2004
Příspěvky: 2083
Bydliště: Hotel v Magnicii(Žďár nad Sázavou)

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám iRiver iFP 790 a jinou značku nechci, páč iRivery miluju od doby, kdy jiný značky eště netušili, co je to MP3 přehrávač a ty levný kopie, to ať si strčí někam :o)
Btw. iPod a Creative drahý :o(
_________________
Pajadin, Člen Spolku
Obchodník - milovník
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pajadin napsal:
Btw. iPod a Creative drahý Surprised(


Dosti vysoká cena u značkových výrobků se dá poměrně dobře vyřešit nákupem z velkoobchodní sítě a nebo přímo od dodavatele pro republiku. Ale nepředpokládám, že to z vás někdo bude řešit kvůli jednomu kusu Smile Ale jen jsem chtěl podotknout, že na značkové věci se dávaji vyšší přirážky, někdy až nechutnéSmile Jinak co se týká kvality, postupem času se začíná srovnávat a tudíž nejde považovat dražší výrobek automaticky za lepší (někdy tvoří cenu jen ten fakt, že známá značka s dobrou pověstí výrobek mnohem lépe prodává i když má vyšší než průměrnou cenu). Vždy jsem pro porovnávání určitých modelů a ne že "tahle značka je nejlepší" atd. Než cokoli kupuji, projedu si obchody, zjistim sortiment a šup na fóra, abych získal názory uživatelů. Pak porovnat cenu, výkon a hodnocení. To je myslim nejlepší způsob:) Není dobré se spokojit s prvním výrobkem, který se mi naskytne a vypadá zajímavě.
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohdy
Lizardman


Založen: 04. 05. 2005
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno-Boh(u)nice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám iRiver-550(myslím) je tam 256MB,a jede to na tužkový baterie...jsem s ním spokojen. Jenom ti nedoporučuju žádný "HardDiskový" MP3 přehrávače,sou opravdu na nic,to už si radši kup něco na paměťový karty... Wink
_________________
"Kouřím,tedy jsem"*zahodil vaťan a zmizel*

Bohdy-Adept Spolku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohdy napsal:
Jenom ti nedoporučuju žádný "HardDiskový" MP3 přehrávače,sou opravdu na nic,to už si radši kup něco na paměťový karty... Wink


Souhlas. Pokud nepotřebuješ 20, 30 nebo více GB hudby na cesty (což většina lidí nepotřebuje), HDD MP3 bych nedoporučoval z hlediska velikosti a spotřeby. Navíc jsou náchylnější na otřesy.
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam 256mb, nejaky noname asi Smile protoze tunemuzu najit zadnou znacku, stal me 1200,- Kc + 2 baterky 850ky/po 70,-Kc(jedna je nahradni) + sluchatka spunitky od sony za 300,- tj vsechno kolem a kolem za 1640,- no a alba si tam davam s kvalitou bitrate 96kb/s a pohoda, takze sou mensi a vleze se tam toho vic, myslim ze tam ted mam 7 alb nebo tak nejak.
radio nepouzivam, ani diktafon, a ikdyz to umi wma a kdovi co jeste, tak posloucham jen mp3, je to super
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

96 kb/s? Používám 320, občas 256, nešel bych pod 192 a rozdíl poznám od 128 kb/s. Kvalita nebo kvantita, toť byl vždycky problém. I když je pravda, že já takhle kvalitní MP3 používám proto, že je poslouchám i na počítači a u toho relaxuju a nemám to jen jako zvukovou kulisu k něčemu jinému.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2005 6:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na PC to to ma asi 128, ale v tom prehravaci sem to prekonvertila na 96, a rozdil nepoznam, fakt ne, zkusim nekdy jit jeste niz
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deathless
Gazer


Založen: 07. 09. 2005
Příspěvky: 297
Bydliště: Nujel'm

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2005 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenka Hrubá napsal:
na PC to to ma asi 128, ale v tom prehravaci sem to prekonvertila na 96, a rozdil nepoznam, fakt ne, zkusim nekdy jit jeste niz


Používám bitrate 128, což mám u většíny MP3, ať už stažených z netu, nebo vygrabovaných. Kvalitu nad 128 nejak moc nepozoruju (na "beznem" prehravaci), ale 96 je už horší. A to nemluvim o 64(nebo 68, teď přesně nevim) Smile Pod 96 bych osobně již nešel.
_________________
"Dospělost začíná toho dne, kdy přijímáme zodpovědnost za své činy."

http://deathless.cz

Deathless The Hand of Death, Člen Spolku
Connan Brave Warrior
Coopernik Senior Craft
Conjurer Junior Mage
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharlon Emir
Nightmare


Založen: 12. 02. 2004
Příspěvky: 984
Bydliště: Místo věčného odpočinku

PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2005 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm záleží zjevně co posloucháte, jsem ochotný věřit že na techno stačí i těch 128.

Ale zrovna jsem měl kratší sezení s velkým zběratelem black metalu a dost mě zarazilo že skupiny, které se mi nelíbí neboť je vnímám jako "bordel", jsou vlastně velice oslnivé, ale jisté podstatné hudební neace z jejich tvorby začnou vyplývat aspoň až na těch 320kps.
Doposud jsem nepředpokládal že nad 256 to mnoho řeší, ale teď sleduji že mezi 192 a 320 je specielně u black metalu hrobová propast. Samozřejmně že záleží na kvalitě původní nahrávky, ale pokud se jedná o nefalšované audio CD nešel bych už teď pod těch 320.

- mluvíme samozřejmně o poslechu na průměrné 5.1 sestavě pro PC
_________________

Smrt je jediná životní jistota!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.