Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Harb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Serpin
Kyklop


Založen: 07. 10. 2004
Příspěvky: 626
Bydliště: Hrob

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

* poskrabal se na hlave *
omlouvam se za nepresne uvedeni tveho jmena
* pripsal na listek a zacervenal se *
_________________
Spravedlivý
(člen Spolku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale dyť se nic neděje.Někdy mě říkaj dokonce Hrbe Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*se zájmem sleduje příběh a TĚŠÍ se Wink na další pokračování*
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lenka Hrubá napsal:
*se zájmem sleduje příběh a TĚŠÍ se Wink na další pokračování*


*je nadšenej, že je zájem* Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leny-m
Moloch


Založen: 03. 10. 2004
Příspěvky: 3124

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*tiše si přisedl k ostatním, ani ahoj nechtěl říci, aby nepřerušil Harba ve vyprávění*
_________________
Leny-m
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Archandel2
Gazer


Založen: 13. 02. 2004
Příspěvky: 290
Bydliště: Bratislava,Slovensko

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Leny-m napsal:
*tiše si přisedl k ostatním, ani ahoj nechtěl říci, aby nepřerušil Harba ve vyprávění*



*prelakol sa a zhodil Lenyho zo svojich kolien* prisadaj si opatrnejsie ty nestudo. Smile
_________________
DarkAngel
Archandel2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenka Hrubá
Titán


Založen: 14. 02. 2004
Příspěvky: 1692
Bydliště: jedna rakev v brněnským sklepě

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2005 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Archandel2 napsal:
Leny-m napsal:
*tiše si přisedl k ostatním, ani ahoj nechtěl říci, aby nepřerušil Harba ve vyprávění*



*prelakol sa a zhodil Lenyho zo svojich kolien* prisadaj si opatrnejsie ty nestudo. Smile

Kdo z vás tu tak hrozně funí, není slyšet! Wink

[Asi bychom měli přestat, protože mu to tady devastujem... nevadí ti to?
Taky bych nechtěla, aby to vyznělo, že pokračování musí přijít dnes, zítra, klidně at' přijde za měsíc, ale at' přijde... času je dosti...]
_________________

Lenka Hrubá, vampírka, První dáma Spolku, Legenda
Žlutý andílek

- jsem Lenička, žlutá a maličká -
- mám nevlastní sestřičku, okrádá les, láká mladé jinochy a děsně zlobí, je to kleptomanka a trošku srmdí -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2005 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Harbe,Me jmeno je Dix a tvoje pribehy se mi libi,jestli spolu nekdy nekam pujdeme,rad budu lecit takoveho veseleho clovicka.Rad bych te upozornil ze trpim chorobou zvana Lykantropie ale zatim jenom ve stadiu,kdy si clovek mysli ze je Vlkodlak ale neni,takze kdyz me nekdy potkas,nelekej se meho vrceni...Tesim se az se spolu potkame...

S pozdravem Dix,Vlci Lecitel

*Pripichl na nastenku dalsi dopis,ktery byl urcen Harbovi*
*je rad ze konecne nekdo umi to prihlasku ozivit,byli tam lide kteri rekli..*(Ahoj me skilly jsou bla bla bla Uo hraju uz Bla bla bla stihl jsem udelat za ten cely zivot bla bla bla a chci k vam protoze chodite dungy jako napriklad bla bla bla ahoj)
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: st červen 08, 2005 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Konečně po dlouhé době treningu našel chvilku, aby si setřídil myšlenky.Nezbylo mu než konstatovat, že mnohé se změnilo....něco k horšímu, něco k lepšímu, ale tak už to bývá.Nakonec se rozhodl stát se léčitelem....pomáhat ostatním a léčit křivdy tohoto světa jak jen bude moci.Uchopil tedy palcát, srovnal si obvazy v batohu a rozeběhl se směřem ke sídlu Spolku....*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harb
Lizardman


Založen: 01. 06. 2005
Příspěvky: 221
Bydliště: Hradec Králové - Svobodné Dvory

PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2005 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

*Unaven po celém dnu usedl na lavici.Odepnul brnění.Už ho svědilo celé tělo...chtělo pauzu.Dnes byl náročný den.Zprvu smutný a nakonec veselé a plný překvapení.Tak začneme.Ráno jsem ztrávil treninkem v cechu léčitelů.Když jsme si myslel, že moje schopnosti léčení a boje s tupými zbraněmi dostatečně pokročilé, rozhodl jsem se vydat do světa.Svoji cestu jsem si namířim přez cech upírů dolů směrem k banditům a jednomu trollovi.S bandity jsem bojoval dobře a vyrovnaně.Troll mě překvapil tvrdostí svých úderů, ovšem nakonec se mému palcátu poddal.S čím jsem ovšem nepočital, byla jedna osoba navíc.Přiběhla ke mě zezadu cizí postava, nepoznal jsem zprvu její přesvědčení, ale když z jejo rukou začaly létat blesky a podemnou se rozhořela země, bylo mi jasné, že je to jeden z vrahů, kteří se tak mohutně rozšířili po tomto světě.Bránil jsem se náručí smrti, ale ta mě sevřela mohutně.....a už nepustila....několik dalších hodin jsem ztrávil touláním po světě a rozjímáním, proč se někdo stane vrahem, jaké okolnosti ho k tomu asi dovedly?To ví jen on sám.
Vrátil jsem se tedy do cechu léčitelů pokračovat ve svém zdokonalováním.
Zde jsem potkal jednoho člena Spolku, upíra, Shadow jeho jméno jest.Přijel na krásném tmavém mustangovi.Vypadal unaveně, asi měl také náročný den.Požádal mě o pomoc.Měl ještě záležitosti k vyřizování, ale chtěl si odpočinout.Půjčil mi tedy svého oře a požádal, jestli bych mu přinesl několik prázdných alkálií.Před odjezdem dodal, že se sejdeme v cechu kouzelníků.Nasedl jsem tedy na koníka a tryskem vyrazil za svým úkolem.Po delší chvilce se mi podařilo sehnat požadované věci a vydal jsem se na místo našeho srazu.Předal jsem lahvičky a s napětím čekal, co bude dál.Shadow odběhl a za chvíli se vrátil se (k mému překvapení) sumou 14-ti tisíc zlatých.Málem to se mnou překvapením na místě seklo.....Nenacházel jsem slov.Mohl jsem jen děkovat.Shadow ovšem měl další povinnosti....rozloučili jsme se tedy každý zamířil svojí cestou.
Doufám, že se naše cesty v budoucnu potkají.*

*Podložil si hlavu zeleným pláštěm a s úsměvem na tváři usnul*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Žádosti o členství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.