Obsah fóra Fórum Spolku Fórum Spolku
Diskuzní fórum Aethanova Spolku
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Teorie dolovani rudy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2005 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, podle me je to stejne jako zabiti monstra.. jak je ruda vykopana, nastavi se timer na novy respawn..

skoro 100%tne neplati, ze se respawne vsechna ruda - overeno na malem dole u hytlu..

A pokud se to nerespawne naraz, tak se pak nejspis misto, kde je iron zustane stale jen s ironem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dix
Phoenix


Založen: 10. 09. 2004
Příspěvky: 1449
Bydliště: Vlčí jeskyně(Nereknu)

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle me je to tak ze mate nakoby Policko a je tam 100% a kdyz ho vykopete nastavi se Timer naDalsi Resp ale kdyz ho vykopete treba jenom na 50 zustava to a Timer se obnovi za delsi dobu aspon tedy podle me... ale zda se mi tam kde jsou lide kovy padaji malo (brit doly) oproti treba minocu nebo tak...
_________________
*Vrrrr*
Smutek

http://www.vlci.info/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gate keeper
Phoenix


Založen: 22. 10. 2003
Příspěvky: 1440
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera jsem to zkousel a vytezil komplet vsechno v celem dole. Pak jsem zkousel, kde vsude je ruda dosel k nazoru, ze respawn je zhruba konstantni - neco pres 1 hodinu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arisu
Gazer


Založen: 03. 11. 2004
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gate keeper napsal:
no, podle me je to stejne jako zabiti monstra.. jak je ruda vykopana, nastavi se timer na novy respawn..

skoro 100%tne neplati, ze se respawne vsechna ruda - overeno na malem dole u hytlu..

A pokud se to nerespawne naraz, tak se pak nejspis misto, kde je iron zustane stale jen s ironem...

coz by ovsem znamenalo, ze kdyz vykopes z nejakeho mista pulku ironu, tak tam zbude jen a pouze ta pulka, dokud to nekdo nedokope... a tudiz z toho vyplyva otazka, stalo se ti uz nekdy, ze si nekde jednou kopnul, nasel iron a na jedno kopnuti ho vytezil vsechen? Me za leta kopani nikdy... a kdyz rikam leta, tak tim myslim skutecne roky potu a driny Cool
_________________
Honest, truth and kindness, that´s what counts.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilgerius
Strašidlo


Založen: 21. 10. 2003
Příspěvky: 2599
Bydliště: Onen svět

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt je ten, ze jsem ve "svem" dole asi pul roku nikoho jineho nepotkal, tezim jen na tzv. jedno kopnuti a vcera mi tam padlo 15 mythu za 15 minut Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ursus
Titán


Založen: 22. 04. 2004
Příspěvky: 1560
Bydliště: Na tomto světě už nebydlí

PříspěvekZaslal: st květen 04, 2005 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si myslím, že spawn rudy prostě bude jednotný pro větší část území. Pokud by to bylo políčko po políčku, byla by to docela slušná zátěž, ne?

EDIT: Já tedy jen hádám, ale příjde mi to logické a hlavně by snad vysvětlovalo proč by to bylo tak, jak popsal Vil.
_________________
Spoléhat na druhé je vždy ponižující, ale nemít nikoho, na něhož byste se mohli spolehnout, je ještě horší.
John Wyndham - Den trifidů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Fórum Spolku -> Diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na:  

Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001 phpBB Group

Chronicles phpBB2 theme by Jakob Persson (http://www.eddingschronicles.com). Stone textures by Patty Herford.